Imperia Online България  
Април 19, 2024, 08:17:38 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: най - добрият съюз SAINTS  (Прочетена 3487 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
master ioda
Редник
*

Karma: +22/-40
Неактивен Неактивен

Публикации: 25


Не води битки които не можеш да спечелиш, освен, а


Профил
« -: Април 01, 2011, 13:39:49 »

Ерата завърши преди повече от седмица и малко късно пиша, но никога не е късно да поздравиш съотборниците си от най - добрият съюз на бг3.
искам да ви поздравя с добрата ви игра и най - вече с задружноста с която се решаваше всичко.
някои от  играчите на сейнтс не завършиха ерата , но приноса им за развитието на съюза остава.
искам да поздравя също лидера на сейнтс - женито за това  че поддържа чудесен дух на екипност в съюза и е винаги готова да  се отзове когато има нужда от нея - дори и в личен план Tongue Tongue Tongue.
също така искам да поздравя и враговете ми с които воювахме с чест и достойнство и най - вече Лост - за удоволствието което ви достави, а също така и Кали - за подарените ми лоши мигове, в момент  когато си бях много повярвал и ме върна силово на земята Grin Grin Grin
поздрави и за грейт - особенно за винцето и ирина, а също така и за противниците ни от HERO.
 радвам се че покрай това че бяхме врагове почти цяла ера -станахме с някои от тях и приятели и съм сигурен че когато някой  с пакет натрошени бисквити в парка, запълващ времето си в хранени на гълиби, се сети за тази ера ще иска да се повтори.
поздравявам съотборниците си от сейнтс - съюзат дал ми най - много тази ера
http://www.youtube.com/watch?v=UzsnQZqKED4
 bgflag bgflag bgflag
« Последна редакция: Април 01, 2011, 13:46:16 от master ioda » Активен

Ако можеш да си орел не се напъвай да си пръв сред гаргитe
duda
Гост
« Отговор #1 -: Април 01, 2011, 13:53:30 »

Брях,туй като надгробно слово,дай го по оптимистично,клипа е супер Wink
Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #2 -: Април 01, 2011, 14:09:03 »

Христо,клипа е много красив,разчувства ме *rose*
За мен играта която направихме в бг3 показа че зад всеки един профил стой човек..всеки със своята индивидуалност,чар и отрицателни черти. Гордея се че създадохме приятелства,които ще продължат и извън света на империя онлайн.Не беше лесна година де,имаше доста недоспиване,ставане посред нощ и заспиване в неподходящи пози на ненужните места,но беше забавно и изпълнено с тръпка време,време което един ден след като си починем и почувстване носталгията за изгубеното ще се върне и ние с нови сили и още по сплотени от колкото сега ще завладеем отново земите на любимата игра.
Христо, за мен беше удоволствие и чест да играя с теб,научих доста(въпреки че и доста спорихме двамата,но винаги е било за доброто на съюза).
Най-сърдечни поздрави и пожелания за нашите врагове-херо и грейт,бяхте чудесни отбори и достойни опоненти *rose*
Да не забравям и Кали-ще ми липсват вашите закачки с Христо, двама много добри играчи в опозиция,беше красива гледка  Tongue
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #3 -: Април 01, 2011, 15:06:00 »

Адмирации за клипа, много добре е станал *rose*
Към Христо големи благодарности за хубавите думи лично към мен! Две години се гоним по ерите и въпреки заяжданията ни, отдавна съм те признала като един изключително добър играч, затова и ми беше такава голяма тръпка да те хвана  Grin Чак и ерата ми стана безинтересна след това  Wink
Конкретно със Сейнтс така се получи, че не сме имали сблъсъци - в началото бяхме с договор, после беше развален, защото прибраха бивш аматьор (каржето), който беше подобаващо наказан... но ние така и не си развалихме взаимоотношенията... А за Жени пък имам прекрасни впечатления, радвам се, че съюзът и остана един от най-добрите в ерата!
 *beer*
Ето и битката на ерата  Wink
http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/32/2011_1_15/32020417_32053260_3417681
« Последна редакция: Май 03, 2011, 21:48:36 от kaly69 » Активен
irinac
Гост
« Отговор #4 -: Април 01, 2011, 16:14:45 »

Христо, поздравления за клипа.  *rose*
Бяхме и приятели и врагове. Направихме достойни и коректни войни, от които останаха добри впечатления.
Митко и Христо бяха сред най-добрите воини тази ера, но за зла участ им бе отнета възможността да играят до края.
Поздравления за съюз Сейнтс от мен и от играчите на The_Great за добрата игра  *beer*
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #5 -: Април 06, 2011, 22:02:54 »

Ерата завърши преди повече от седмица и малко късно пиша, но никога не е късно да поздравиш съотборниците си от най - добрият съюз на бг3.
искам да ви поздравя с добрата ви игра и най - вече с задружноста с която се решаваше всичко.
някои от  играчите на сейнтс не завършиха ерата , но приноса им за развитието на съюза остава.
искам да поздравя също лидера на сейнтс - женито за това  че поддържа чудесен дух на екипност в съюза и е винаги готова да  се отзове когато има нужда от нея - дори и в личен план Tongue Tongue Tongue.
също така искам да поздравя и враговете ми с които воювахме с чест и достойнство и най - вече Лост - за удоволствието което ви достави, а също така и Кали - за подарените ми лоши мигове, в момент  когато си бях много повярвал и ме върна силово на земята Grin Grin Grin
поздрави и за грейт - особенно за винцето и ирина, а също така и за противниците ни от HERO.
 радвам се че покрай това че бяхме врагове почти цяла ера -станахме с някои от тях и приятели и съм сигурен че когато някой  с пакет натрошени бисквити в парка, запълващ времето си в хранени на гълиби, се сети за тази ера ще иска да се повтори.
поздравявам съотборниците си от сейнтс - съюзат дал ми най - много тази ера
http://www.youtube.com/watch?v=UzsnQZqKED4
 bgflag bgflag bgflag
с теб винаги е било на спортни начала - не ти одобрявам методите, ти не ми одобряваш писанията - карма. Никога повече такова вталясваване по играта. Форумът е друга бира обаче.  Grin Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!