Imperia Online България  
Март 28, 2024, 13:19:06 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Историята продължава  (Прочетена 57760 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #255 -: Март 08, 2011, 14:42:16 »




ЗА ДА НЯМА СЪМНЕНИЯ КОЙ Е ТОЧИЛ И КОЙ НЕ ЕТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ?!?!?!?!
ОТ ДОЛУ НА СНИМКАТА СЕ ВИЖДА ЯСНО СКАЙПА НА КОЙ Е И КОЙЕ ЯЗДИЛ ?!?!!?!? СРАМ И ПОЗОР
П.С ТАКА СЕ СТАВА 1 ВИ В СВЯТ 95  Wink И ЗА МАЛКО ВЪВ СВЯТ 2

ОПОРОЧИХТЕ ИГРАТА ЕЗДАЧИ  *beer* *beer* *beer* *beer*

П.С някой неща съм изрязъл умишлено за да не ви злепоставям ептен много ако не си познавате снимката ще ви я постна в цял размер ...........успех за напраед с отриването и язденето на бъгове велики играчи  Kiss *rose*

Тази снимка не доказва АБСОЛюТНО НИЩО..Освен че е открит бъг..И е докладвана на Отон в този и вид , плюс на други хора от Екипа многооооо отдавна..Престанете въз основа на лична неприязън и догадки да хвърляте помия един връз друг..
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #256 -: Март 08, 2011, 15:08:58 »

Oстайте скрийновете, бира за кво да черпя?  Grin Grin
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #257 -: Март 08, 2011, 21:31:53 »

 Жалко е.  Никога не съм бил отпред за да издъхвам отворко. Не  съм точил , не ползвам бъгове, особено този  за неактивен съюз с бонус. Не вдигнах бяло знаме, и не бягах из разни съюзчета.  Не ме покриваха 10 камикадзета. Направих каквото можах-доволен съм. Щом говорим за достойнство, нека 1вия  си направи снимки на заема, на проучванията, на армията, на сградите и на битките от последните 2 седмици.  Аз ще дам моите.  Иначе  ала-бала, феисбук-мейсбук, бъг-мъг--доказахте че е лесно да се говори , а нищо.   За войната даже  е жалко да се коментира.  Съюзи  като  бгармс и хуни--какво стана.  Единия се разформирова, а другия целия в мод и с монети.  Несериозно е(както и ника ти--май знам кой си).   А тук ще има и битки показани--да видим кой  кого, и къде е бил.  Като лястовички  прескачахте.   Айде честито на всеки от вас.
Нещо не те разбрах, с тая реплика. Какво според теб не е вярно в поста на веспасиан?

Ти къде си загуби армията миличък, като толкова много обвиняваш?
1. няма нищо вярно
2. всичко казано в негативен план се отнася на 200% за комеком (камикадзета фейсбук и т.н. простотии)
3. като повдигаш въпроса за моята армия кажи къде е твоята, Туньо
Днес мислех да не пиша повече за нещо свършило, но нещо в хъса ти ме накара да пропиша.
Явно си играл в друга ера, щом отричаш разпадането на БГ_Армс и модирането на Хуни. Бобосам и Атилах дори бяха с паричка вчера. В рапид_файар се играеше до блок и мод. Кога видя веспасиан да простира прането? Всяко едно от камикадзетата на Комекон, още в началото е обявило от кой лагер ще е, не се сетиха като теб едва след като тръгна към Били да се покажеш. Има една интересна дискусионна тема, но тя едва ли ще бъде дискутирана, дори и по причина, че един от участниците е с бан във форума.  И тя е как играч с по-слаба икономика(визирам Хана- постоянно поне с по 170к население по-малко и на противника му населението бачкаше в бонусите на провките) и без 10% за поста лидер и без каси в обхват успя да дига много по-интензивно нетни от веспасиан.
И накрая - малее, да хванахте ми армия  *hahaha* *hahaha*. Честно казано се разбих поради 2 основни причини - нямах никакво време и желание да следя играчи или да блъскам каси за звездата(това ми стана цел след като се разсъхна работата с войните). И другата причина - не ми даде сърце да гледам Арагорн цяла ера с една уредена битка с барона(другото скрито до последно камикадзе). Следил съм само двама играчи като света тая ера и то 2 дена - никога не бях карал голф, та исках да видя как е  Grin Grin, другото беше да отворя кутията на пандора, но тогава требеше да се пали и си гледах как му виси армията, карма. Имам 100 успешни палежа тая ера и пак свърших на + доблест. Няма как да си видял, че след разбиването в Арагорн имам 2 битки - победа и загуба, но не съм опреснявал военни - бяха полеви битки за подредба на армиите.

Моята армия видяхте къде се загуби, осветли ни моля те ти къде си затри твоята като не е вярно.

« Последна редакция: Март 08, 2011, 22:34:32 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #258 -: Март 08, 2011, 22:00:59 »

модирането на Хуни. Бобосам и Атилах дори бяха с паричка вчера.
        Стига с тия войни и "великото" ни модиране....Като искахте войни да се бяхте сетили по-рано. Не по празниците...Трябваше да избираме или да си ги мерим и да си развалим почивката или да модираме. Малко дърти сме вече за щуротии и не знам защо не предвидихте, че ще модираме с оглед на предстоящите празници.
        Няколко пъти писах в този форум, че ни е писнало от простотии и доиграваме. Единствения от нас, който игра с хъс и желание беше Борг. Шапка му свалям, че след всички простотии на които се нагледахме и начетохме продължи да играе с желание. *beer* и честито блестящо представяне. С право ни хокаше в скайпа, че лентяйстваме но явно вече сме дърти и наблягаме повече на  *beer*.
      *beer* на всички участници.
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #259 -: Март 08, 2011, 22:07:58 »

       Стига с тия войни и "великото" ни модиране....Като искахте войни да се бяхте сетили по-рано. Не по празниците...Трябваше да избираме или да си ги мерим и да си развалим почивката или да модираме. Малко дърти сме вече за щуротии и не знам защо не предвидихте, че ще модираме с оглед на предстоящите празници.
        Няколко пъти писах в този форум, че ни е писнало от простотии и доиграваме. Единствения от нас, който игра с хъс и желание беше Борг. Шапка му свалям, че след всички простотии на които се нагледахме и начетохме продължи да играе с желание. *beer* и честито блестящо представяне. С право ни хокаше в скайпа, че лентяйстваме но явно вече сме дърти и наблягаме повече на  *beer*.
      *beer* на всички участници.
калпазанчо писа, че не е вярно - кой защо се модирал, не е важно. Просто оспорвам твърдение, което не е вярно.  *beer*

П.П. разберете се с борг кой какво да пише - последно той ми писа, че играе сам.  Grin
« Последна редакция: Март 08, 2011, 22:29:59 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #260 -: Март 08, 2011, 22:25:52 »




ЗА ДА НЯМА СЪМНЕНИЯ КОЙ Е ТОЧИЛ И КОЙ НЕ ЕТО ДОКАЗАТЕЛСТВО ?!?!?!?!
ОТ ДОЛУ НА СНИМКАТА СЕ ВИЖДА ЯСНО СКАЙПА НА КОЙ Е И КОЙЕ ЯЗДИЛ ?!?!!?!? СРАМ И ПОЗОР
П.С ТАКА СЕ СТАВА 1 ВИ В СВЯТ 95  Wink И ЗА МАЛКО ВЪВ СВЯТ 2

ОПОРОЧИХТЕ ИГРАТА ЕЗДАЧИ  *beer* *beer* *beer* *beer*

П.С някой неща съм изрязъл умишлено за да не ви злепоставям ептен много ако не си познавате снимката ще ви я постна в цял размер ...........успех за напраед с отриването и язденето на бъгове велики играчи  Kiss *rose*


Снимката е правена от мен в БГ3 в акк на 0 точки и е предадена в този вид на Отон, заедно с още 2 снимки, които показват нивото на парите преди и след тегленето на дохода. Снимката е направена около 7 дни след като екипа официално беше "отстранил" проблема. Не виждам какво общо има Веспасиан със снимката и това, че този бъг към дадения момент работеше само в 4А. Умрете да очерните някой, а самите вие ползвате всичко забранено в тази игра. Както може би сте разбрали аз отдавна приключих с ИО, можете да плюете колкото си искате Smiley
Активен
kaly69
Гост
« Отговор #261 -: Март 08, 2011, 23:16:38 »

И да вметна едно последно уточнение по повод снимката и дискусиите, които се виждат отдолу.

Дискусията с име КОМ е обща дискусия на Вавилон и Комекон в БГ3. В началото тази дискусия нямаше име и така се случи, че Поли от нашия съюз решила да си я кръсти за себе си, но без да иска преименува самата дискусия... Мързеше ни да я поправяме и така си и остана.
Другата дискусия е на чата в свят 2.. Тя също е обща дискусия, което е видимо, но пък непреименувана... просто случайност е, че се четат само тези две имена  Smiley

Това уточнение го правя, защото Кънчо не случайно е избрал да не изреже точно тези дискусии... Явно конспиративно едната се е тъкмяла за официална, а другата - бъгова  *hahaha*  *hahaha* *hahaha*
« Последна редакция: Март 08, 2011, 23:40:40 от kaly69 » Активен
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #262 -: Март 09, 2011, 09:22:51 »

П.П. разберете се с борг кой какво да пише - последно той ми писа, че играе сам.  Grin
       Еми правилно ти е писал. Не му помогнахме с нищо и нашата пасивност по-скоро му пречеше.... Embarrassed Доста точки ви дадохме, които при една малко по-сериозна игра нямаше да дадем *pardon*. Но това само прави класацията му още повече заслужена. *bravo*
« Последна редакция: Март 09, 2011, 09:30:43 от bobosam » Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #263 -: Август 06, 2011, 16:03:07 »

Сега разбирате ли защо не приемаме скрийншотове, цитирани диалози, копи и пейстове от екрани в играта и прочие за доказателства?

flinstoun
Community Manager


Karma: +71/-57
 Неактивен

Публикации: 890





   
R.I.P
« -: Ноември 13, 2009, 13:09:30 »
Слагам тази тема тук, за да Ви напомня, че секциите "Въпроси" и "Бъгове" не са за лични дискусии..

Достъпа до форума Ви е предоставен безвъзмездно и всеки който не спазва правилата го напуска.
Аз нямам търпението и толерантността на модераторите, затова ще наказвам и за единични провинения.
За споделяне на душевни терзания и лични дискусии  - www.blogger.com

Петък, 13.11.2009 ни напускат:
-------------------------------
Hanter - манипулиране на коренспонденция
...


такова животно нема - казал шопа като видял жирафа
« Последна редакция: Август 06, 2011, 16:20:44 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
gogata2013
Гост
« Отговор #264 -: Януари 28, 2013, 14:13:30 »

       Еми правилно ти е писал. Не му помогнахме с нищо и нашата пасивност по-скоро му пречеше.... Embarrassed Доста точки ви дадохме, които при една малко по-сериозна игра нямаше да дадем *pardon*. Но това само прави класацията му още повече заслужена. *bravo*

http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2011_3_6/888673_889069_264673

Нали?
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!