Imperia Online България  
Март 29, 2024, 04:05:43 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НАГЛИТЕ...македонци и българските им приятели  (Прочетена 3700 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« -: Февруари 10, 2011, 12:58:42 »

Македонските играчи от бившия съюз Фаланга трудно преживяват загубата на една война. От тогава само развалят играта на останалите.
Ето пример-
1.след като му изтриха съюза  - kene  пак си е измислил добро име-   BGpussy  +
2. Уговорена битка ( даже е в Зала на славата а трябва да е за Зала на срама http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2011_2_2/923369_894717_245258
3. чакам да излязат докладите от останалите уговорени битки за да ги кача. Един играч прибра от празна крепост повече злато от колкото имат всички ацц от топ 50 в момента в столиците си. Мисля че е Ела Ела от Комекон но ще изчакам да видя доклада понеже не съм напълно сигурен. Ако е така много жалко. Още едно петно на съюза им.  


Надявам се Екипа да им обърне внимание. Явно не не смятат да спрат.
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 10, 2011, 19:49:56 »


2. Уговорена битка ( даже е в Зала на славата а трябва да е за Зала на срама http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2011_2_2/923369_894717_245258


Битката определено не е за залата на славата, но нямаше какво да се направи. Македонеца беше решил да се разбива. Петручи му писа да не го прави, аз му писах, но резултатът бе нулев. Освен него още 2-ма искаха да се разбият, но тях ги убедихме да се оттеглят от играта достойно. Тази битка също нямаше да се проведе, ако Петручи не беше заспал.

П.С. Пиша аз, защото Петручи е с бан от този форум.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #2 -: Февруари 11, 2011, 00:01:45 »

Битката определено не е за залата на славата, но нямаше какво да се направи. Македонеца беше решил да се разбива. Петручи му писа да не го прави, аз му писах, но резултатът бе нулев. Освен него още 2-ма искаха да се разбият, но тях ги убедихме да се оттеглят от играта достойно. Тази битка също нямаше да се проведе, ако Петручи не беше заспал.

П.С. Пиша аз, защото Петручи е с бан от този форум.
С горното може да оправдаеш всяка уговорена битка. Ако Хуни решат да се откажат и се разбият в мен ..Huh? Какво става Huh? Я помисли малко преди да пишеш! Битката е уговорена както и тази в която акаунт на Комекон е взел 9 000 000 злато  Shocked. Със сигурност и за там имаш обяснение  *stop*. Има и други уговорени с македонците но не са така фрапиращи и не изкривяват толкова играта. Когато излязат докладите след 7 дена - ще ги кача тука. Петручи от една битка е взел повече военни отколкото 90% от играчите за 3 месеца не са взели.
Искам да добавя че темата я отворих за да обърна внимание на Екипа. Моля без спам!
« Последна редакция: Февруари 11, 2011, 00:04:11 от borg_12 » Активен

Аничка БореЛинкова
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 11, 2011, 00:02:52 »

Битката определено не е за залата на славата, но нямаше какво да се направи. Македонеца беше решил да се разбива. Петручи му писа да не го прави, аз му писах, но резултатът бе нулев. Освен него още 2-ма искаха да се разбият, но тях ги убедихме да се оттеглят от играта достойно. Тази битка също нямаше да се проведе, ако Петручи не беше заспал.

П.С. Пиша аз, защото Петручи е с бан от този форум.
А като сте му писали да не се разбива и сте честни играчи  можеше да него посреща нали  *pardon* Ама как се бяга от военни нали Петруци гони Борг  Grin Grin Grin Бях чел в една тема че не само го гони а и ще го мине ..............Така ще успее  *rose* *beer*
Активен
nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 11, 2011, 00:25:05 »

А като сте му писали да не се разбива и сте честни играчи  можеше да него посреща нали  *pardon* Ама как се бяга от военни нали Петруци гони Борг  Grin Grin Grin Бях чел в една тема че не само го гони а и ще го мине ..............Така ще успее  *rose* *beer*

Никога не съм твърдял, че сме честни играчи. Ние не можем да сме като вас чисти и бистри като око на кошута. Просто ни е ясно, че подобно нарушение е твърде лесно за хващане и не си струва да се прави.
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
Аничка БореЛинкова
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 11, 2011, 00:31:41 »

Никога не съм твърдял, че сме честни играчи. Ние не можем да сме като вас чисти и бистри като око на кошута. Просто ни е ясно, че подобно нарушение е твърде лесно за хващане и не си струва да се прави.
А го правите ,някак си противоречите ,защо Петруци го посрещна  *hihi* *hihi* *hihi*
Активен
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 11, 2011, 00:31:52 »

А като сте му писали да не се разбива и сте честни играчи  можеше да него посреща нали  *pardon* Ама как се бяга от военни нали Петруци гони Борг  Grin Grin Grin Бях чел в една тема че не само го гони а и ще го мине ..............Така ще успее  *rose* *beer*
Честно казано не ми се пише точно сега ,ама щом бил изтекъл бана ,да си кажа мнението.Първо:щом има траверси много е възможно да се появи и релса (смятам се сещаш за какво си мисля с болния мозък в момента).Второ:не гоня нищо и никого ,и ми покажи темата където съм казал ,че ще минавам някого по нещо.Ако съм искал да го направя ,досега щях да се намирам на 48,5 метра под подложния бетон на "Леската" и да провеждам семинар по антропология.Трето:дреме ми на к...а ,че македонеца решил да се разбива точно в мен ,писах му да не го прави-той ми говори за бгармс и разни подобни теми ,които изобщо не ме интерисува.Като ми докажеш ,че аз съм го поканил ,помолил -извади доказателството -ето тук.Това ,че фиромеца протестира срещу нещо си,против някой си ,не може по никакъв начин да ме накара ,да си местя ръката за да превозвам ресурс ,на 3 пъти през 20 мин сутринта в 4.10ч -точно никога .Просто си дремех блаженно и пет пари не давах за нищо.Аз си гоня полумесеца ,дето си го палкате на 11%,но и това няма да го спаси - ето това вече го казах.И така ще карам до края на ерата докато някой член на съюз kur_shum оглави всички класации.
Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 11, 2011, 00:38:50 »

Не виждам що се провокирате в темата..Някой ако реши да се разбива си е негова работа и по никакъв начин не е виновен опонента..Барончето днес си разби армията разделена на 3 във vladi77bg , ако не се лъжа..И това ли е уговорена битка? Въпросите в темата добре..Да си ги погледне Екипа.Ама Докладване на проблеми е за питания - не за коментари..Особено провокативни , които водят до разводняване и кавги.
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #8 -: Февруари 11, 2011, 12:38:59 »

Честно казано не ми се пише точно сега ,ама щом бил изтекъл бана ,да си кажа мнението.Първо:щом има траверси много е възможно да се появи и релса (смятам се сещаш за какво си мисля с болния мозък в момента).Второ:не гоня нищо и никого ,и ми покажи темата където съм казал ,че ще минавам някого по нещо.Ако съм искал да го направя ,досега щях да се намирам на 48,5 метра под подложния бетон на "Леската" и да провеждам семинар по антропология.Трето:дреме ми на к...а ,че македонеца решил да се разбива точно в мен ,писах му да не го прави-той ми говори за бгармс и разни подобни теми ,които изобщо не ме интерисува.Като ми докажеш ,че аз съм го поканил ,помолил -извади доказателството -ето тук.Това ,че фиромеца протестира срещу нещо си,против някой си ,не може по никакъв начин да ме накара ,да си местя ръката за да превозвам ресурс ,на 3 пъти през 20 мин сутринта в 4.10ч -точно никога .Просто си дремех блаженно и пет пари не давах за нищо.Аз си гоня полумесеца ,дето си го палкате на 11%,но и това няма да го спаси - ето това вече го казах.И така ще карам до края на ерата докато някой член на съюз kur_shum оглави всички класации.

Много хора се отказват, но малко се разбиват преди това. Разбирам, че може би прави жест към хората с които си е помагал пред това, но по този начин изкривява играта. Всеки е помагал на някого. Ще развалим съвсем ИО. За мен битката е уговорена и точките от нея трябва, да се отнемат а македонеца изрие. По-важно е обаче каква е за Крум. Затова приключвам със спора и ще заключа темата докато той се произнесе.
Активен

Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 11, 2011, 12:50:08 »

Македонските играчи от бившия съюз Фаланга трудно преживяват загубата на една война. От тогава само развалят играта на останалите.
Ето пример-
1.след като му изтриха съюза  - kene  пак си е измислил добро име-   BGpussy  +
2. Уговорена битка ( даже е в Зала на славата а трябва да е за Зала на срама http://www9a.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2011_2_2/923369_894717_245258
3. чакам да излязат докладите от останалите уговорени битки за да ги кача. Един играч прибра от празна крепост повече злато от колкото имат всички ацц от топ 50 в момента в столиците си. Мисля че е Ела Ела от Комекон но ще изчакам да видя доклада понеже не съм напълно сигурен. Ако е така много жалко. Още едно петно на съюза им.  


Надявам се Екипа да им обърне внимание. Явно не не смятат да спрат.

Съюзът е разпуснат. За другото - едно че проверки в момента не се извършват, второ, че дори и да се извършваха подобно докладване във форума е забранено.
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!