Imperia Online България  
Април 26, 2024, 23:10:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Войните на БГ3  (Прочетена 25457 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kaly69
Гост
« -: Февруари 03, 2011, 23:51:35 »

Викич, я тук бързо сподели
със войните как върви?
Знаеш, моднахме се всите
та да може вий да победите...
 Grin
Активен
danielaion
Редник
*

Karma: +14/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 18


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 04, 2011, 00:43:28 »

отговора на викич щеше да е нещо подобно ;
аз кралица съм на аматьорите,
само нема да ми спорите.
от как ги нема вавилонци,
дърпам ази сите конци.
падна ми да си развявам коня,
ама зора още помня.
« Последна редакция: Февруари 04, 2011, 01:00:43 от danielaion » Активен
Kinoff
Гост
« Отговор #2 -: Февруари 04, 2011, 12:23:48 »

За наше голямо съжеление, в момента водят в нашата война  Undecided, поради наша нелепа грешка  *crazy*. Но определено искам да изкажа как тръгна и как се проточи войната до тази ми публикация. Освен да палят и да бутат празни крепости друго не правеха  *xxx*. Големите по точки надхвърлящи 1 500 000 нападаха само малките на по 400 000 и нищо друго  *pardon*. Но няма какво друго да се очаква от тях, бих искал да поместя и доклади, но няма как да стане за съжеление, правила които трябва да се спазват. Наистина си поддържат името на съюза с играта която прилагат. Те сами си го казват - Аматьори, няма какво повече да бъде добавено към това  Grin
Активен
viki4
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2011, 13:54:24 »

 Smiley HERO_    2011-02-02 00:01:10    2011-02-09 00:01:10    24928    11602    13326

Нима един занулен играч първо в защита и после в атака, може да го пропуснеш като факт очертаващ развитието на войната Smiley  *pardon*


Активен
Kinoff
Гост
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2011, 14:09:36 »

Не, но явно не четеш какво съм написъл! Смятам казах, че губим!
Активен
viki4
Гост
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2011, 14:10:51 »

Не е толкова важна една загуба, колкото е важна емоцията и удоволствието от екипната игра Smiley  *beer*
Активен
Kinoff
Гост
« Отговор #6 -: Февруари 04, 2011, 14:20:27 »

Точно така, за това и лидера ни ви обяви война, за да стане интересно. Но нека да броим птиците на есен! Smiley Успех!
Активен
viki4
Гост
« Отговор #7 -: Февруари 04, 2011, 14:24:17 »

Така е, затова и като уважаващи се противници още преди започването на войната си пожелахме взаимно успех. Smiley


« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 01:32:32 от viki4 » Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #8 -: Февруари 06, 2011, 10:17:21 »

И настъпи месец 11 от ера 3 на свят бг3 - настана време за войни  и решиха "Големите" ферми да си пробват късмета и на бойното поле . Застана император Смоки пред своите съюзници и им заговори с уверен глас  "О фермерчета мой настъпи часът на истината !!! Сега е момента да покажем на всички , че и ние носим сърца геройски и заслужаваме срещу името ни да не стои празна графата  за воени постижения." и всички дружно викнаха "УРАААААА  , най-накрая доиде време за война "  След няколко минути възторжените викове притихнаха и се чу глас някаде из  редиците " Кой ще е противникът ?"  тогава Смоки отсече  "Изборът е лесен , ще се притечем на помощ на приятелите си от HERO_  и ще се противопоставим на измениците от  SAINTS !!!  Бързо им поникнаха крила и развалиха договорът които ги спасяваше толкова време , след като чуха лошата за нас новина , че приятелите ни от Vavilon и COMECON заминаха в далечни земи да бранят своята кауза за правда , и си помислиха , че имат нужните качества и сили да се справят с нас  , затова нека ги посечем на две да им е за урок !!! "   " Да, да " викна цялата тълпа , но тогава императрица Иринак направи крачка напред и рече " Че ще ги бием , ще ги бием място за спор няма , но нека пробваме да не сме диваци и да проведем една доблестна война без да развяваме факлите и да погубваме с лека ръка  невини  жени и деца от лицето на маиката земя ." Всички се спогледаха с недоумение , но уважението им към Иринак бе прекалено голямо , за да и се противопоставят и единодушно застанаха зад думите "Така да бъде императрице , волята ти е закон за нас . А враговете ни съгласни ли са ? "  "Те сами ни го предложиха ." - отсече Иринак " Но за всеки случаи ще ги попитам пак , за да не стават грешки Smiley " и изпрати тя свойте вестоносци в далечните земи на императрица Жени да уточнят условията на войната . Мина се известно време всички вече тръпнеха в очакване  и трескаво подготвяха бойното си снаражение  за предстоящите сблъсъци  когато в даличината се зададе коник всички го познаха и бързо се втурнаха да го посрещнат . "Разказвай друже , как минаха преговорите?"  , "Всичко е било една заблуда от страна на Кубер , останалите в SAINTS не искат и да чуят за война без палежи ." При тази вест император Димитров доволно потри ръце и каза "Така да бъде първо ще погубим армиите им , а после ще изгорим и селата им за назидание " и с един замах на меча си даде начало на  войната  .

The_Great vs SAINTS 2011-02-06 00:46:06 2011-02-13 00:46:06

И доиде часът на истината , войната вече беше активна , първата жертва  бе избрана , Смоки се яхна на мотора на дж Станчо и заминаха да копунясват  *freak* за жалост не успяха да прегазаят избраника си , но здраве да е има още 6 дни може и на тях да им излезе късмета  *hihi*
Върна се Смоки от партито и какво да види , о чудо на чудесата  Shocked остана толкова доволен от успехите на император Чачо , та чак прописа   *hahaha*

ioanitsa(SAINTS) chacho(The_Great) 270594 0 5106 76600 12470400 0 18039


Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #9 -: Февруари 06, 2011, 10:22:13 »

 Все съм бил пиян , ама никога пиянството ми не е било като това сега  -  да седна и да пиша   Grin
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
strast i seks
Гост
« Отговор #10 -: Февруари 06, 2011, 11:10:32 »

И настъпи месец 11 от ера 3 на свят бг3 - настана време за войни  и решиха "Големите" ферми да си пробват късмета и на бойното поле . Застана император Смоки пред своите съюзници и им заговори с уверен глас  "О фермерчета мой настъпи часът на истината !!! Сега е момента да покажем на всички , че и ние носим сърца геройски и заслужаваме срещу името ни да не стои празна графата  за воени постижения." и всички дружно викнаха "УРАААААА  , най-накрая доиде време за война "  След няколко минути възторжените викове притихнаха и се чу глас някаде из  редиците " Кой ще е противникът ?"  тогава Смоки отсече  "Изборът е лесен , ще се притечем на помощ на приятелите си от HERO_  и ще се противопоставим на измениците от  SAINTS !!!  Бързо им поникнаха крила и развалиха договорът които ги спасяваше толкова време , след като чуха лошата за нас новина , че приятелите ни от Vavilon и COMECON заминаха в далечни земи да бранят своята кауза за правда , и си помислиха , че имат нужните качества и сили да се справят с нас  , затова нека ги посечем на две да им е за урок !!! "   " Да, да " викна цялата тълпа , но тогава императрица Иринак направи крачка напред и рече " Че ще ги бием , ще ги бием място за спор няма , но нека пробваме да не сме диваци и да проведем една доблестна война без да развяваме факлите и да погубваме с лека ръка  невини  жени и деца от лицето на маиката земя ." Всички се спогледаха с недоумение , но уважението им към Иринак бе прекалено голямо , за да и се противопоставят и единодушно застанаха зад думите "Така да бъде императрице , волята ти е закон за нас . А враговете ни съгласни ли са ? "  "Те сами ни го предложиха ." - отсече Иринак " Но за всеки случаи ще ги попитам пак , за да не стават грешки Smiley " и изпрати тя свойте вестоносци в далечните земи на императрица Жени да уточнят условията на войната . Мина се известно време всички вече тръпнеха в очакване  и трескаво подготвяха бойното си снаражение  за предстоящите сблъсъци  когато в даличината се зададе коник всички го познаха и бързо се втурнаха да го посрещнат . "Разказвай друже , как минаха преговорите?"  , "Всичко е било една заблуда от страна на Кубер , останалите в SAINTS не искат и да чуят за война без палежи ." При тази вест император Димитров доволно потри ръце и каза "Така да бъде първо ще погубим армиите им , а после ще изгорим и селата им за назидание " и с един замах на меча си даде начало на  войната  .

The_Great vs SAINTS 2011-02-06 00:46:06 2011-02-13 00:46:06

И доиде часът на истината , войната вече беше активна , първата жертва  бе избрана , Смоки се яхна на мотора на дж Станчо и заминаха да копунясват  *freak* за жалост не успяха да прегазаят избраника си , но здраве да е има още 6 дни може и на тях да им излезе късмета  *hihi*
Върна се Смоки от партито и какво да види , о чудо на чудесата  Shocked остана толкова доволен от успехите на император Чачо , та чак прописа   *hahaha*

ioanitsa(SAINTS) chacho(The_Great) 270594 0 5106 76600 12470400 0 18039



добре написано,посмях се от сърце Grin поздравления за chacho,но войната не е свършила имаме цяла седмица още.....а и да паднем и да бием пак ще се напием Tongue
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #11 -: Февруари 06, 2011, 11:27:25 »

добре написано,посмях се от сърце Grin поздравления за chacho,но войната не е свършила имаме цяла седмица още.....а и да паднем и да бием пак ще се напием Tongue
 *beer* то има цяла седмица ама аз не смятам да пия повече  Tongue така че вие ще трябва да дописвате , все пак историята ми си няма край , описал съм само пред-воената история и първата нощ  Grin

P.S. подготвил съм и още една история за Аматири ,ама тя е много грозна като постъпките им и може и да отнеса бан за нея  *freak*
« Последна редакция: Февруари 06, 2011, 11:29:01 от Xa3apTa » Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
viki4
Гост
« Отговор #12 -: Февруари 06, 2011, 11:36:06 »


P.S. подготвил съм и още една история за Аматири ,ама тя е много грозна като постъпките им и може и да отнеса бан за нея  *freak*

Ехааа  Embarrassed Изненада *bravo* Чакаме я с интерес, само дано не изпреварите нашата изненада за вас  *pardon*
Активен
strast i seks
Гост
« Отговор #13 -: Февруари 06, 2011, 11:38:48 »

аз също няма да разказвам събитията от следващата седмица,просто защото не ме бива с перото Embarrassed
Активен
viki4
Гост
« Отговор #14 -: Февруари 06, 2011, 11:40:13 »

 Smiley Аз ви обещавам голяма стихосбирка накрая на ерата  Embarrassed
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!