Imperia Online България  
Април 19, 2024, 15:05:50 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ ЕРА 2 СВЯТ БГ4  (Прочетена 18441 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #30 -: Ноември 05, 2010, 13:55:35 »

дори и иронмен имаме повече атаки към кипърс без да се оплакваме като тях че са ни далече  *ok*
Активен
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #31 -: Ноември 05, 2010, 13:57:09 »

viki4 какда се спрат като са първи само по фермвил  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
познай кой съм
Редник
*

Karma: +32/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #32 -: Ноември 05, 2010, 14:01:04 »

viki4 какда се спрат като са първи само по фермвил  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Ее моля ти се не забравяй биткаджийката did (dijana),която разби сама половината съюз Vega *hahaha*
Активен

http://www.clixsense.com/?4045661 регистрирай се и печели като цъкаш върху рекламите
http://www.neobux.com/?r=wizzard86 Изкарайте малко пари от тоя интернет стига с тези игри:))
viki4
Гост
« Отговор #33 -: Ноември 05, 2010, 14:01:41 »

Ми каквото и да е е минало от днес! Ери много, пак ще се срещне всеки с всеки, но поне запазете уважението и намалете злобата помежду си, нека се порадваме на финала, ясно е че хубавите и лошите моменти в ерата остават като спомен, поне не таете лоши чуства по между си, излишно е. Всеки показа това на което е способен, имаше шанс, късмет, тактика организация, интрига както във всеки бг свят, но мина. Нова ера нови емоции.  Smiley
Активен
Did
Редник
*

Karma: +111/-74
Неактивен Неактивен

Публикации: 37


Профил
« Отговор #34 -: Ноември 05, 2010, 14:01:49 »

дори и иронмен имаме повече атаки към кипърс без да се оплакваме като тях че са ни далече  *ok*



Активен
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #35 -: Ноември 05, 2010, 14:04:13 »

ако did е (dijana), има и уважение от мен тя найстина е една от малкото в кипър който се биеха макар и да съм нямал допир със нея  *rose*
Активен
viki4
Гост
« Отговор #36 -: Ноември 05, 2010, 14:06:09 »

Дид е отличен боец и показа много  *rose* Браво.. Тя отсрами кипърс  Wink
Активен
познай кой съм
Редник
*

Karma: +32/-16
Неактивен Неактивен

Публикации: 34



Профил
« Отговор #37 -: Ноември 05, 2010, 14:06:19 »

ако did е (dijana), има и уважение от мен тя найстина е една от малкото в кипър който се биеха макар и да съм нямал допир със нея  *rose*
Направи 2-3 битки и се похвали че е разбила половината Vega  *hihi*
Активен

http://www.clixsense.com/?4045661 регистрирай се и печели като цъкаш върху рекламите
http://www.neobux.com/?r=wizzard86 Изкарайте малко пари от тоя интернет стига с тези игри:))
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #38 -: Ноември 05, 2010, 14:09:54 »

 *hihi*  m.m.1974   Нещо си се объркал - кийп никой не мрази. А на мен лично само вие сте ми доста неприятни... и копачи копачи,но като навдигнахме мотиките и взехме че ви смъкнахме двойно повече нетни отколкото вие на нас (и не само на вас) ... И понеже видях че някой ревеше колко сме били големи,а сме ви обявили война - замисли се вие на какви съюзи обявявахте войни:)  (тази нагласената особено - веселба:) )
И понеже онзи ден казах на някой,че е шут,той ревнал да ме баннат от форума - мисля че и ти трябва да си отнесеш бана за изказвания като ... подлога

П.с ... и първо направи лично ти нещто стойностно,после дрънкай гъдулка.Аз тая ера те забелязах само във форума,иначе нямаше да знам че сме играли в един свят
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 14:12:48 от Deli_inko » Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #39 -: Ноември 05, 2010, 14:12:24 »

всеки има право да се хвали само ми е чудно като сме толкова слаби според кипърс и не заслужаваме военната класация защо не ни обвиха пак война на финала да ни набият  Grin Grin Grin Grin Grin а имаха възможноста за безплатна защото обявихме на техен съюзник, оооооо да знаем им договорите и на тях  *freak*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #40 -: Ноември 05, 2010, 14:14:54 »

Кой ще търси време за такива като вас - в края на ерата всеки който играе за удоволствие се отдава на почивка. С...или без война сме ви били повече,без да сте ни приоритет  Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #41 -: Ноември 05, 2010, 14:18:19 »

ми Deli_inko аз няма да ти кажа какво съм направил но може да питаш съотборниците ми и няколко модирани от мен с нулеви армий а от над два месеца нямам битка и чак на финала излетях от воената класация така че мисля че направих добра ера без да съм се окоповол и крил след войната ви поканих да ме нападате но се оправдавахте че сте далече което не е много вярно имаше един пич до мен и макс беше близо но той си ми беше абонатна само към него имам над30 атаки  *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #42 -: Ноември 05, 2010, 14:21:07 »

И както казах... бий се в гърдите когато направиш нещо наистина стойностно,каквото направиха  did,ward,raid,storm,scotland,mishel,batico - почти всички - наши противници,но това не пречи да им кажа евала за играта и че от тях определено има какво да се научи!  Пък за вас:) ... аз вече си отнесох бана за това което казах  Grin - сега ще замълча
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #43 -: Ноември 05, 2010, 14:21:48 »

Deli_inko прегледай си статистиката искати се да имате повече атаки към нас преди да си разпусна армията направих десетина атаки за една нощ към макс и щях и армията да му ударя но се ядосх на един образ и разпуснах армията за което ме е яд
Активен
щарак-щарак
Сержант
**

Karma: +151/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 77


To beer, or not to beer: that is the question ...


Профил
« Отговор #44 -: Ноември 05, 2010, 14:21:56 »

Аз искам да поздравя всички, които въпреки всичко и всички завършиха ерата, да се чувстват поздравени и тези които играха за собствено удоволствие, а не за чуждото нещастие  Smiley
Активен

Страници: 1 2 [3] 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!