Imperia Online България  
Април 25, 2024, 11:48:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ ЕРА 2 СВЯТ БГ4  (Прочетена 18458 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nothing
Гост
« -: Ноември 05, 2010, 11:32:19 »

...Поредната напрегната ера в Свят БГ4 завърши преди броени минути. Ера, пълна с предизвикателства, интересни моменти, напрегнати битки и кървави войни...Ера на приятелства и предателства, на доблест и неочаквани обрати...Ера, която си заслужава да остане в историята на ИО с добрите си постижения... *rose*
Респект към всички взели участие в тази напрегната ера. Респект към победителите...Те доказаха още веднъж, че пътят към върха е труден, но още по - трудно е, стъпил веднъж отгоре му да запазиш това, което си постигнал... *rose* *rose* *rose*
До нови срещи на всички по бойните полета на БГ4... *rose*


КЛАСАЦИЯ ПО ВОЕННИ ТОЧКИ:




КЛАСАЦИЯ ПО НЕТНИ ТОЧКИ:




КЛАСАЦИЯ ПО ДОБЛЕСТ:




СЪЮЗНИ КЛАСАЦИИ:

1. ПО СЪЮЗНИ ПРОУЧВАНИЯ:





2. ПО ВОЕННИ ТОЧКИ:




3. ПО НЕТНИ ТОЧКИ:


« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 11:41:41 от _LadyBlack » Активен
ahilix
SIC TRANSIT GLORIA MUNDI
Генерал
*******

Karma: +1468/-603
Неактивен Неактивен

Публикации: 3837


MEMENTO MORI


Профил
« Отговор #1 -: Ноември 05, 2010, 11:33:44 »

Лейди *rose*
Активен

Музо, възпей оня гибелен гняв на Ахила Пелеев,
който донесе безбройни беди на войските ахейски,
прати в подземното царство душите на много герои,
тях пък самите предаде за плячка на стръвните псета, пир за грабливите птици.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #2 -: Ноември 05, 2010, 11:35:58 »

Честито и от мен  bgflag 40-то място Нетна класация  *bravo* *dance* *YAHOO* 1-во място по нетни на съюзът ми , браво на всички приятели там . ПОКЛОН  *rose*  TheKeePeRs - съюзът с най-много играчи в класациите  Embarrassed
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Pavel_
Капитан
****

Karma: +193/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 355



Профил
« Отговор #3 -: Ноември 05, 2010, 11:36:45 »

4естито на вси4ки и наи-ве4е на бъдещите саюзници от IRONMEN  *beer* *beer*
Активен
GALAKTIKA
Сержант
**

Karma: +22/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 51


Профил
« Отговор #4 -: Ноември 05, 2010, 11:48:08 »

Честито на всички. *beer* bgflag
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #5 -: Ноември 05, 2010, 11:53:52 »

 *beer* *bravo*
Активен
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #6 -: Ноември 05, 2010, 11:54:55 »

Поздравления на всички завършили ерата докрай!   *cocktail*
...Беше наистина забавно,като изключим нагласените битки и войни в последните дни!   Grin
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #7 -: Ноември 05, 2010, 11:55:49 »

Честито и от мен  bgflag 40-то място Нетна класация  *bravo* *dance* *YAHOO* 1-во място по нетни на съюзът ми , браво на всички приятели там . ПОКЛОН  *rose*  TheKeePeRs - съюзът с най-много играчи в класациите  Embarrassed

Само с най-много играчи щеше да е достатъчно. Само дето бройката има значение в масовите сцени, а играта се играе за да се спечели, демек за първото място. В тази връзка, ето как изглеждат първите места и по-големите битки на ерата, която си беше Ерата на Вега:

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=31759.0

Поздравления за всички, които играха достойно, и на IRONMEN за заслуженото първо място в съюзната военна.
« Последна редакция: Ноември 05, 2010, 12:03:34 от john.smith1972 » Активен

Amat victōria cūram
viki4
Гост
« Отговор #8 -: Ноември 05, 2010, 11:57:41 »

Честито на всички *rose* *beer* В ерата имаше отлични играчи и стойностни битки, като изключим няколкото уговорени   *beer* БРАВОООО, БРАВОООО!!!!!


Успех.  *rose*
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #9 -: Ноември 05, 2010, 12:02:06 »

честито на всички участвали в забавленията в бг4 тая ера  *beer* поздравления  на вега за всичките първи места  *rose* *beer*  честито на IRONMEN за първото място военна  Smiley  
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #10 -: Ноември 05, 2010, 12:02:58 »

...40 място в нетната класация... *stop*
Не е отбелязано, но акаунтът ти Даниел бе изтрит от играта преди около месец заради нарушение на правилата. Направени не от теб персонално, разбира се - от този, на когото беше подарил акаунта си...Което не мисля, че е повод за гордост...или поне достатъчно много хора не биха се гордяли с това...
Съжалявам още веднъж, че екипът не възприе предложението - от крайните класации да отпадат всички играчи, които са извършвали нарушения през ерата...или поне такива, чиито акаунти са ИЗОБЩО ИЗТРИТИ от играта - като твоя...
Нищо лично към теб персонално...  *rose*
*hahaha* Запомни , НЕ ОТ МЕН персонално -  *tired*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
Deli_inko
BabaMeca - Свят 95
Майор
*****

Karma: +1114/-694
Неактивен Неактивен

Публикации: 598


Ако няма къде да отидеш,ела на себе си!


Профил
« Отговор #11 -: Ноември 05, 2010, 12:06:47 »

john.smith1972      А ти кой си все пак? Та даже определяш за какво кой да играе?   Да печели или за кеф?Поне не сме симулирали фалшиви войни и битки,нито съюзни проучвания! Който е бил в кийпърс и е давал за него безсънни нощи - там е и останал! - в мод,изтрит или разбит...И стига си се напъвал  Grin
Поздравления към играчите на Вега! Направиха страхотна игра! И заслужено спечелиха повечето класации!
За кийп   *rose*  
Следващата ера - съюза ще е  PoDLeCii     Grin  
О ... и специални поздрави към фалангите - истинската военна класация е тяхна!    
Активен

"Ако спориш с идиот, вероятно точно същото прави и той."  
"Нищо не умира по-бързо от нова идея,родена в ограничен ум."  
"Някои хора говорят от опит. Други – от опит не говорят."          
Приказката на 95...цък
Зло съм,а и никога не съм харесвала добрата Фея.
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #12 -: Ноември 05, 2010, 12:10:53 »

Истината боли, особено, когато знаеш, че другите са прави... *rose*
Ще ти сложа +...Приеми го по - скоро като израз на безразличие към напъните ти да преодолееш някои комплекси. Такива неща следва да се поощряват... Smiley
Успех в следващата ера. Надявам се в класирането ти там заслугата поне да е твоя  *rose*
Тя зяслугата си беше моя , с разминаване месец и половина Лейди Wink От истината боли жалко обаче , че не я знаеш цялата  *gamer*  Иначе поздрави на всички от мен ерата беше готина  *rose*
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
m.m.1974
Редник
*

Karma: +8/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #13 -: Ноември 05, 2010, 12:14:15 »

честито на всички и да си пожелаем новата ера да е още по добра и напрегната  *beer*
Активен
john.smith1972
Сержант
**

Karma: +89/-93
Неактивен Неактивен

Публикации: 95


Профил
« Отговор #14 -: Ноември 05, 2010, 12:22:14 »

john.smith1972      А ти кой си все пак? Та даже определяш за какво кой да играе?   Да печели или за кеф?Поне не сме симулирали фалшиви войни и битки,нито съюзни проучвания! Който е бил в кийпърс и е давал за него безсънни нощи - там е и останал! - в мод,изтрит или разбит...И стига си се напъвал  Grin
Поздравления към играчите на Вега! Направиха страхотна игра! И заслужено спечелиха повечето класации!
За кийп   *rose*  
Следващата ера - съюза ще е  PoDLeCii     Grin  
О ... и специални поздрави към фалангите - истинската военна класация е тяхна!    

О, никакво намерение нямам да определям кой за какво играе, принципа на Кубертен "не е важна победата, важно е участието" винаги е бил предпочитан от носителите на сребърни медали обаче.

Поздравления и за теб като лидер на съюза ви, не се съмнявам че не е било лесно, а и дамите във вашия съюз направихте добра игра.

Между другото, като пиша и чета не се напъвам, идва ми отръки Smiley.
Активен

Amat victōria cūram
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!