Imperia Online България  
Април 26, 2024, 23:03:02 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 28-та вълна  (Прочетена 12021 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Cyberidiot
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #30 -: Октомври 16, 2010, 22:42:28 »

Общо за империята
Налични ресурси
Дърво 4955968
Желязо 466213
Камък 0
Злато    2652447
   
Добив на час
Дърво182448
Желязо 36592
Камък   0
Злато    76600
Население
Общо население   749730
Лимит на населението   870153
Безработно население   225328
Работници   524402
Прирaст на час   3520

Само в равнни и равнинно гористи съм
крепостите са за украшение
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #31 -: Октомври 16, 2010, 23:51:24 »

Кро ....видях че те нямаше много време  .... ама моите конюшни са пълни от няколко дена и само чакам сами да се мобнат и ги пълна веднага Smiley

Нямаше парички преди атаката  *pardon*



@ _Recycle_Bin_ - имаш ЛС  Smiley
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Cyberidiot
Редник
*

Karma: +8/-10
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #32 -: Октомври 16, 2010, 23:56:40 »

Е дай подсказка и на мен де

П.С. Проблема е че оставам с 9 500 паладина на провинция
« Последна редакция: Октомври 17, 2010, 00:15:23 от Cyberidiot » Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #33 -: Октомври 17, 2010, 00:25:59 »

Е дай подсказка и на мен де

П.С. Проблема е че оставам с 9 500 паладина на провинция

Ами от моного скатаване... и моето пътуване се проточи малко по-дълго и ми обърка сметките, сигурно ще наема една партида тежки копия накрая.. резултата не се променя съществено, даже може би е по-добре...
Активен

delenda est!
FeniX
Гост
« Отговор #34 -: Октомври 17, 2010, 01:25:09 »

Чингиз.... амии ако не и бил по време на атаката ... и си се прибрал ... прекалено късно за да наемеш поне 2 партиди Паладини .. а посрещаш в 4 Равнини ...... знаеш ли какъв купон е  Tongue

Все пак решение има .... да се надяваме и да го изпълня  Wink
Вчера си сътворих такъв купон, изхарчих ресурса и се оказа, че не стига за армия....
Отделно, нямам достатъчно казарми за паладини а навсякъде съм пуснал 8-ци...
Активен
tjankurito
Лейтенант
***

Karma: +15/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 224



Профил
« Отговор #35 -: Октомври 17, 2010, 07:53:41 »

защо не опиташ първо да наредиш в равнините  и с остатъците да наредиш планината и рг? естествено може и обратно да се тръгне да наредиш минимума в планината след това в Рг и сравняваш загубите с равнините....при всички положения ми се струва, че имаш достатъчно армия да посрещнеш и в 4те!
успех  Wink
Активен

i'm sitting and thinking,sitting and thinking and then i realize that i'm only sitting Smiley
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #36 -: Октомври 17, 2010, 09:49:08 »

Не знам вие как сте, ама аз си похарчих ресурса до последното дръвце...... за последния рунд копия ще пазарувам и след това обявявам фалит.....  *hihi* Некой да иска купи изгодно империя с прогресивно намаляващо население? Изгодно я давам....  Grin
Активен

delenda est!
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #37 -: Октомври 17, 2010, 09:59:40 »

Налични ресурси
Дърво   20274832
Желязо   5683339
Камък   765
Злато   2210210

С реса съм добре но класацията не ми харесва и не знам дали ще удържа до края ако посрещам х1,6.Да разпускам пак не ми харесва.Ще караме така пък каквото стане. *pardon*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #38 -: Октомври 17, 2010, 10:23:27 »

Не се тревожете ... следващата атака ще е един още по-гаден пожар в 4 провки ... така, че въобще няма да Ви се налага да се притеснявате  Tongue Tongue Tongue

 *coffee* *coffee* *coffee*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #39 -: Октомври 17, 2010, 10:25:14 »

и лошото е ,че като Кро ще мога да реагирам часове след като е тръгнал ...дано имам възможност да наема необходимата армия
Активен

Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #40 -: Октомври 17, 2010, 10:33:38 »

Издръжка на войската за час 548608
Активен

bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #41 -: Октомври 17, 2010, 10:56:24 »

Ресурс има но вчера можех да ползвам само онлайн калкулатора.Сега като смятам на полевия положението не е добре ..... *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #42 -: Октомври 17, 2010, 10:58:32 »

Ресурс има но вчера можех да ползвам само онлайн калкулатора.Сега като смятам на полевия положението не е добре ..... *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*

Аз съм наел рунд л.копия вместо рунд Фаланги в едната провка .... така, че просто ще поиграем с цифрите и това е  *pardon*

Като наемам преди 3-тото Кафе ... така се получава  *freak*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #43 -: Октомври 17, 2010, 11:02:17 »

до тук добре!- казал между втория и третия етаж, падащия от петия. Тази вълна ще е , за следващата ще вадим молитвеника
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Kilgor
Гост
« Отговор #44 -: Октомври 17, 2010, 11:19:16 »

Ресурс има но вчера можех да ползвам само онлайн калкулатора.Сега като смятам на полевия положението не е добре ..... *wall* *wall* *wall* *wall* *wall*

То и при мен е така, за това го уволних полевия калкулатор. До сега другият ми е давал по-точни резултати.

Аз съм наел рунд л.копия вместо рунд Фаланги в едната провка .... така, че просто ще поиграем с цифрите и това е  *pardon*

Като наемам преди 3-тото Кафе ... така се получава  *freak*

3/4 ти от армията ми е в казармите и списъка е толкова дълъг, че нямам смелост да го чета и проверявам. Като мобилизирам ще видя дали има грешки  Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!