Imperia Online България  
Март 29, 2024, 02:32:26 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Честито  (Прочетена 6661 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« -: Август 18, 2010, 03:13:56 »

Имаме си маршал вечеее  *bravo* *bravo* *bravo*

Честито на gugy79,  *beer* *beer*
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Marian1977
Лейтенант
***

Karma: +72/-76
Неактивен Неактивен

Публикации: 124



Профил
« Отговор #1 -: Август 18, 2010, 09:45:36 »

 *beer* *beer*Браво
Активен

"Военната сила не е достатъчна за защитата на една страна, докато страна, защитавана от народа си е непобедима!" Наполеон Бонапарт. P.S.Ние сме миролюбиви хора, с военни наклонности...
http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo
http://www.youtube.com/watch?v=eBszRs0zZlc&NR=1
LamqBG
Гост
« Отговор #2 -: Август 18, 2010, 12:00:06 »

Не се познаваме с него, но все пак-честито  *beer*
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #3 -: Август 18, 2010, 14:07:42 »

 *bravo* *beer* браво браво
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
matanasov
Майор
*****

Karma: +72/-153
Неактивен Неактивен

Публикации: 588



Профил
« Отговор #4 -: Август 19, 2010, 07:44:36 »

Поредния маршал с 5000 битки и биене на една и съща каса по 10 пъти  *hahaha*. Ама все пак да му е честито Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #5 -: Август 19, 2010, 14:17:17 »

Поредния маршал с 5000 битки и биене на една и съща каса по 10 пъти  *hahaha*. Ама все пак да му е честито Smiley

Би ли обосновал твърдението си защото аз видях това:
Военни точки
   31805
Ранг
   Маршал
Спечелени битки в защита
   2
Загубени битки в защита
   7
Спечелени битки в нападение
   1098
Загубени битки в нападение
   7
Убити вражески войници
   999053
Загубени собствени войници
   406319
Опожарявания на врага
   3

Не го знам, кой е тоя играч, но да му е честито, а на тия дето завиждат и са некадърни сами да направят подобно нещо и само знаят да злословят и да лъжат, еми те пак ще си останат дребни душици.
Активен
robi_girl
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #6 -: Август 19, 2010, 14:57:32 »


Не го знам, кой е тоя играч, но да му е честито, а на тия дето завиждат и са некадърни сами да направят подобно нещо и само знаят да злословят и да лъжат, еми те пак ще си останат дребни душици.

Личи, че не знаеш за кого говориш. Има едно нещо  наречено "История на битките" там всеки може да погледне многобройното ходене по касички от т. нар. Маршал  Grin Може само да му се честити това, че много каси около него има. Нищо друго.  *rose*

***** vallall  разгледала съм битките и съм видяла редовното ходене по каси. Не отричам, че е имал хубави битки. Има играчи  почти станали маршали с 1/4 от битките на този т.нар. Маршал Wink
« Последна редакция: Август 19, 2010, 15:50:42 от robi_girl » Активен

Наречи ги Аматьори .... Наречи ги Легенди..... ПУ**АТА си остава ПУ**А , каквото име и да си сложи !!!!!!!!!
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #7 -: Август 19, 2010, 15:32:31 »

Личи, че не знаеш за кого говориш. Има едно нещо  наречено "История на битките" там всеки може да погледне многобройното ходене по касички от т. нар. Маршал  Grin Може само да му се честити това, че много каси около него има. Нищо друго.  *rose*
Разгледай битките де Smiley Човека ходи по каси и по време на блока атакува, засича сейфове.
За да загуби 400к войска май не е ходил само по каси *pardon*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #8 -: Август 20, 2010, 12:00:38 »

Личи, че не знаеш за кого говориш. Има едно нещо  наречено "История на битките" там всеки може да погледне многобройното ходене по касички от т. нар. Маршал  Grin Може само да му се честити това, че много каси около него има. Нищо друго.  *rose*

***** vallall  разгледала съм битките и съм видяла редовното ходене по каси. Не отричам, че е имал хубави битки. Има играчи  почти станали маршали с 1/4 от битките на този т.нар. Маршал Wink

Извинявай малко не я разбирам тази игра, би ли ми обяснила, как се разглежда историята на битките. Също би ли ми обяснила, как с каси избиваш 1КК армия. Ти избила ли си 1КК армия от каси Huh? Аз понеже съм нов и още не мога да го направя, та за това се радвам на чуждите постижения и много бих искал ако може да ми обясниш това онова за играта  *rose*
Активен
Marian1977
Лейтенант
***

Karma: +72/-76
Неактивен Неактивен

Публикации: 124



Профил
« Отговор #9 -: Август 20, 2010, 14:00:07 »

Извинявай малко не я разбирам тази игра, би ли ми обяснила, как се разглежда историята на битките. Също би ли ми обяснила, как с каси избиваш 1КК армия. Ти избила ли си 1КК армия от каси Huh? Аз понеже съм нов и още не мога да го направя, та за това се радвам на чуждите постижения и много бих искал ако може да ми обясниш това онова за играта  *rose*
Еди и аз като тебе искам да разбера как става това нещо ама момчето надали ще ни обясни  Embarrassed  *beer* *beer* *beer*маршал с каси  Grin
Активен

"Военната сила не е достатъчна за защитата на една страна, докато страна, защитавана от народа си е непобедима!" Наполеон Бонапарт. P.S.Ние сме миролюбиви хора, с военни наклонности...
http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo
http://www.youtube.com/watch?v=eBszRs0zZlc&NR=1
robi_girl
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #10 -: Август 20, 2010, 15:43:58 »

Извинявай малко не я разбирам тази игра, би ли ми обяснила, как се разглежда историята на битките. Също би ли ми обяснила, как с каси избиваш 1КК армия. Ти избила ли си 1КК армия от каси Huh? Аз понеже съм нов и още не мога да го направя, та за това се радвам на чуждите постижения и много бих искал ако може да ми обясниш това онова за играта  *rose*

С удоволствие бих обяснила, ако нещо не разбираш, въпреки, че във въпросния свят в момента съм с 13 военни точки  *rose*

Аз не отричам битките на МАРШАЛА, не случайно са му медалите ... но като се погледне като цяло, ако ги няма военните точки от каси, той в момента нямаше да е маршал Smiley Не ми изкривявайте думите  Smiley
Активен

Наречи ги Аматьори .... Наречи ги Легенди..... ПУ**АТА си остава ПУ**А , каквото име и да си сложи !!!!!!!!!
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #11 -: Август 20, 2010, 15:52:32 »

а дали изобщо в историята на играта има маршал без нито една битка по каса ...това замислихте ли се  .... след като има около милион избити противникови и половин милион загубени собствени войници ,човека си е заслужил званието
Активен

yoyotintin
Лейтенант
***

Karma: +12/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


Профил
« Отговор #12 -: Август 20, 2010, 15:54:03 »

в момента съм с 13 военни точки
Специалист си по маршалите тогава и начина да станеш такъв. От толкова други теми, избра точно тази да си дадеш мнението.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #13 -: Август 20, 2010, 16:09:04 »

а дали изобщо в историята на играта има маршал без нито една битка по каса ...това замислихте ли се  .... след като има около милион избити противникови и половин милион загубени собствени войници ,човека си е заслужил званието

Еми точно това се опитах да обясня, ама май нещо не ми се отдаде Sad 1КК избита армия на тоя етап от ерата си е доста добре, а все пак с малките икономики на тоя етап, ходенето по каси за такива играчи е средство за издържане на армията. Нито го знам, нито го познавам съответния играч, просто ми направи добро впечатление съотношението избита/загубена армия Smiley
Активен
robi_girl
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #14 -: Август 20, 2010, 16:44:19 »

Еми точно това се опитах да обясня, ама май нещо не ми се отдаде Sad 1КК избита армия на тоя етап от ерата си е доста добре, а все пак с малките икономики на тоя етап, ходенето по каси за такива играчи е средство за издържане на армията. Нито го знам, нито го познавам съответния играч, просто ми направи добро впечатление съотношението избита/загубена армия Smiley

Темата за касите е като локума...  разтеглива. Разбрах ти мисълта  *rose*


***** Изгубеният аз си траех както винаги и кротко си четях темата, докато не почна много да се възхвалява по адрес на дадения Маршал ..... нищо против човека нямам  Smiley
« Последна редакция: Август 20, 2010, 16:57:43 от robi_girl » Активен

Наречи ги Аматьори .... Наречи ги Легенди..... ПУ**АТА си остава ПУ**А , каквото име и да си сложи !!!!!!!!!
Страници: [1] 2   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!