Imperia Online България  
Април 18, 2024, 08:37:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Коментари за Световно първенство 2010 - ЮАР  (Прочетена 67042 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #15 -: Юни 14, 2010, 22:28:42 »

Тези Парагвай играят страхотно! Направо не мога да повярвам колко грамотен футбол практикуват тези момчета, започва да ме хваща яд, че не заложих за тях. Не ги бях гледал от предишното световно, но определено играят страхотно. Как се изтеглят, как се подреждат отзад в линия, как играят в центъра, агресивно, точно, колко тичат, леле, тези са фурия! Ако издържат на това темпо и второто полувреме направо ги слагам като фаворит за титлата!

А то ако така се развиват нещата в групите, отборът с най-много получени голове в собствената си врата ще бъде един от класиралите се на първите четири места. И понеже никой от нас не е предвидил такова развитие (все пак първите четири ще имат най-много изиграни мачове и това е съвсем логично), започвам да си мисля дали не е добре да имаме предвид получените голове средно на мач? Или каквото било, било?

Аз всички мачове гледах до тук и Парагвай ми харесаха най-много. Егати, не мога да повярвам!
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
djibril
Bad_Boys
Капитан
****

Karma: +311/-231
Неактивен Неактивен

Публикации: 341



Профил
« Отговор #16 -: Юни 14, 2010, 23:21:46 »

Тези Парагвай играят страхотно! Направо не мога да повярвам колко грамотен футбол практикуват тези момчета, започва да ме хваща яд, че не заложих за тях. Не ги бях гледал от предишното световно, но определено играят страхотно. Как се изтеглят, как се подреждат отзад в линия, как играят в центъра, агресивно, точно, колко тичат, леле, тези са фурия! Ако издържат на това темпо и второто полувреме направо ги слагам като фаворит за титлата!

А то ако така се развиват нещата в групите, отборът с най-много получени голове в собствената си врата ще бъде един от класиралите се на първите четири места. И понеже никой от нас не е предвидил такова развитие (все пак първите четири ще имат най-много изиграни мачове и това е съвсем логично), започвам да си мисля дали не е добре да имаме предвид получените голове средно на мач? Или каквото било, било?

Аз всички мачове гледах до тук и Парагвай ми харесаха най-много. Егати, не мога да повярвам!
*ok*подкрепям
Активен

мнозина мъртви заслужават живот,и не по малко живи заслужават смърт........убиваш неколко човека,ставаш убиец...убиваш милиони,ставаш завоевател)))
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #17 -: Юни 14, 2010, 23:28:57 »

Каморанези беше за втори жълт, но заеби. Сигурно наистина има нещо в тази топка, че толкова грешки се правят. Футболистите на Парагвай ми се сториха някаква странна кръстоска между спринтьор и маратонец.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #18 -: Юни 14, 2010, 23:37:19 »

трябва да е отношение на голове и мачове  Embarrassed Аз като си давах прогнозата се зачудих ама си помислих че си измислил някаква формула  Wink
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #19 -: Юни 15, 2010, 00:54:22 »

Тези Парагвай играят страхотно! Направо не мога да повярвам колко грамотен футбол практикуват тези момчета, започва да ме хваща яд, че не заложих за тях. Не ги бях гледал от предишното световно, но определено играят страхотно. Как се изтеглят, как се подреждат отзад в линия, как играят в центъра, агресивно, точно, колко тичат, леле, тези са фурия! Ако издържат на това темпо и второто полувреме направо ги слагам като фаворит за титлата!

А то ако така се развиват нещата в групите, отборът с най-много получени голове в собствената си врата ще бъде един от класиралите се на първите четири места. И понеже никой от нас не е предвидил такова развитие (все пак първите четири ще имат най-много изиграни мачове и това е съвсем логично), започвам да си мисля дали не е добре да имаме предвид получените голове средно на мач? Или каквото било, било?

Аз всички мачове гледах до тук и Парагвай ми харесаха най-много. Егати, не мога да повярвам!
Винаги са си били "крива нива", и сега не направиха кой знае какво напред. Ама бетона добре го бъркат. Но и това е тактика  *pardon*
Относно точността на пасовете - една от най-ниските. Това и е играта. Италия си тръгват с мъки на всяко световно
« Последна редакция: Юни 15, 2010, 00:56:58 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #20 -: Юни 15, 2010, 15:33:05 »

Нова Зенландия и Словакия са двата най-слаби отбора, които гледах до тух. Пълни нещастници! Не мога да повярвам, че Словакия е спечелила първото място в своята група.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
divane
Редник
*

Karma: +31/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #21 -: Юни 15, 2010, 16:28:13 »

2 кръг съм много слаб Undecided
Активен
DESPERADO
Zealots / S.P.Q.R.
Редник
*

Karma: +80/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Knifeman (METALLICA)


Профил
« Отговор #22 -: Юни 15, 2010, 16:29:05 »

Eх тия Словакия ми прецакаха точният резултат......некадърници  *xxx*
Активен

divane
Редник
*

Karma: +31/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 12


Профил
« Отговор #23 -: Юни 15, 2010, 16:33:57 »

ще има ли класиране за всеки кръг по отделно или накрая ще се смята на куп
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #24 -: Юни 15, 2010, 19:06:22 »

Ще има, днес например, ще се опитам. Направих голяма колоездачна обиколка и още не знам на кой свят съм, дано се оправя.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #25 -: Юни 15, 2010, 20:05:49 »

Хах.Тук пуснах 1:0 за словаците,а в еврофутбол пуснах 2 лева на Х,при коефициент 3.65 мисля,че не е зле Smiley .
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #26 -: Юни 15, 2010, 20:07:34 »

Хах.Тук пуснах 1:0 за словаците,а в еврофутбол пуснах 2 лева на Х,при коефициент 3.65 мисля,че не е зле Smiley .
Не е никак зле *beer*
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #27 -: Юни 15, 2010, 20:10:17 »

Ама тука изпуснах.Аз тука вече съм много зле в точково класиране де...
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #28 -: Юни 15, 2010, 20:12:36 »

Важното че си изкарал някой лев от Еврото, и аз съм зле, първите два кръга ги пропуснах *pardon*

Ти защо цъкаш в Еврото? Там са най ниските възможни коефициенти *scratch*
Активен
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #29 -: Юни 15, 2010, 20:37:49 »

Важното че си изкарал някой лев от Еврото, и аз съм зле, първите два кръга ги пропуснах *pardon*

Ти защо цъкаш в Еврото? Там са най ниските възможни коефициенти *scratch*
Защото късн осе усетих да вкарам пари в сметка....
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 27   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!