Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:38:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Вечна слава за pobeditel  (Прочетена 19962 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #15 -: Май 25, 2010, 15:02:14 »

хахахахаха е аз на майтап за 4 дена пуснах 4 войни ама уви и 4 те взех  Wink

                     като гледам на какви съюзи си обявил война имаше ли поне един играч от 4-те войни, който да е с половината от твоите точки? имаше ли поне един съюз, в който да има 50% от играчи в обхват 5? защо не се сби с някой на твоите точки? имаше ли поне 1 (един) убит войник в тези войни или всичките бяха с палежи? а всъщност освен 2-те ти битки с играчи от CREATION (мисля, че така се казваше съюза), то други битки имаш ли? май само по касички обикаляш. явно много я разбираш играта и си отличник по развитие. ама как става така, че във всички светове (бг2, бг4, бг5 - за други не знам дали играеш) си с много точки за малко време и си напускал мод? как се развиваш докато си в мод? обясни на простолюдието, че да ти станем последователи. ти си като господ и си ни кумир!!! играчите като теб ги наричат "кредитни милионери". лошо няма! като имаш излишни кинти ги набутвай в играта - твои са си. само, че недей да обесняваш тук кой може и не може да се развива. а и децата знаят, че колкото е по-малък (брой играчи) един съюз толкова по-трудно може да бъде победен. ти си сам и ако правиш сейф непрестанно и посрещаш винаги войската си няма да те хванат и следователно няма как да загубиш. чакам те в бг5 да махнеш мода, за да скъсам договора с вас и да те пробвам колко ти е силата  wassup wassup wassup
Активен
Dimitar9993
Редник
*

Karma: +5/-33
Неактивен Неактивен

Публикации: 35



Профил
« Отговор #16 -: Май 25, 2010, 19:29:52 »

 Одаа в свят 5 трепа каси 45 месеца и му доскуча инак и тук беееше голем Smiley
Активен

малиии пак една година тормоз Smiley
tripi
Гост
« Отговор #17 -: Май 25, 2010, 20:11:41 »


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26231.405
Момчето си е обяснило защо е набило мод във всички светове, в които играе, ама кой да чете...
Не обръщайте темата на лично заяждане...

аз несъм в час по четене Smiley не ме интересува ама грам личният живот на човека констатирам че е в мод, ще го зачакам да се появи дай боже, лесно му е да се репчи на малките  *hahaha* ще го видим после  Wink
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #18 -: Май 28, 2010, 16:49:16 »


http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26231.405
Момчето си е обяснило защо е набило мод във всички светове, в които играе, ама кой да чете...
Не обръщайте темата на лично заяждане...



      няма никакви лични заяжданици! детето е велико и всички му се възхищаваме на смелостта да обяви 4 войни на съюзи, в които най-силните са с 4 или 5 пъти по-малко точки от него. това само "истински" мъж би сторил Shocked . а и не ми стана много ясно какво е обяснил. разбрах единствено, че целият му живот е играта (демек компютъра). а дали това е истина (визирам причината за мод)? всеки може да каже всичко. имаме правото да не се съгласяваме с хорското мнение Grin
« Последна редакция: Май 28, 2010, 16:53:45 от pepipepino » Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #19 -: Май 29, 2010, 00:12:57 »

Аве отворковци ... харесайте си някой друг ... пича го няма за сега какво ви става , брях ...?1
Активен

tripi
Гост
« Отговор #20 -: Май 29, 2010, 12:11:53 »

ем рано или късно ще излезне а аз си го харесах  Tongue  Tongue  Tongue
Активен
tiesto_
Гост
« Отговор #21 -: Май 29, 2010, 13:33:28 »

Той като се появи пак ще ги почупи като го знам...и ще спрат да мрънкат  Tongue  Wink
Активен
viki4
Гост
« Отговор #22 -: Май 29, 2010, 13:38:28 »

не само ще ги почупи ами направо ще ги откаже и само писането във форума ще им остане  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
tripi
Гост
« Отговор #23 -: Май 29, 2010, 14:01:01 »

не само ще ги почупи ами направо ще ги откаже и само писането във форума ще им остане  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Smiley пак ще си говорим после  Wink
Активен
Xa3apTa
biggie
Лейтенант
***

Karma: +194/-127
Неактивен Неактивен

Публикации: 208



Профил
« Отговор #24 -: Май 29, 2010, 15:03:06 »

Smiley пак ще си говорим после  Wink

само да не я докараш до положение където сам ще си говориш , че то Кънчо обикновено до там ги докарва такива като тебе  Grin
Активен

Нека всички викнеме УРАААА!!! За една добра игра и едно добро съдииство *pardon*
tripi
Гост
« Отговор #25 -: Май 29, 2010, 15:38:12 »

само да не я докараш до положение където сам ще си говориш , че то Кънчо обикновено до там ги докарва такива като тебе  Grin
Grin
Активен
absolute
Ilian
Капитан
****

Karma: +529/-219
Неактивен Неактивен

Публикации: 371


Strenght & Honour


Профил
« Отговор #26 -: Май 29, 2010, 15:48:09 »

Я утрепете мен ... да се охладите малко  Grin Grin Grin  *beer*
Активен

viki4
Гост
« Отговор #27 -: Май 29, 2010, 16:52:56 »

само да не я докараш до положение където сам ще си говориш , че то Кънчо обикновено до там ги докарва такива като тебе  Grin



 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #28 -: Май 29, 2010, 19:32:06 »

ем рано или късно ще излезне а аз си го харесах  Tongue  Tongue  Tongue
iywinqwam se sa latineca nqmam kirilica tuk w munhen w edna net yala sam  Sad kaji si nika bre forumni geroi ...pone pres dwa dena 6te spiram moda i 6te se seifam na teb da te widq .a kato si prekaram net 4e w hotela nqma 6te ti idwam na gosti po redowno  Wink
Активен
pepipepino
Редник
*

Karma: +5/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 48


Профил
« Отговор #29 -: Май 30, 2010, 11:13:25 »

Той като се появи пак ще ги почупи като го знам...и ще спрат да мрънкат  Tongue  Wink

     ще почупи с пожари, нали? Grin Grin Grin
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!