Imperia Online България  
Април 20, 2024, 07:29:18 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Номадски нашествия - Ера 5 - равносметка  (Прочетена 11650 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #15 -: Май 18, 2010, 23:58:14 »

Ей закси незнаех че в блица играеш с mech 
сори пич преди няколко ери те бях докладвал беше източил тогава 50 милиона  Grin Grin
О ама то трябвало да ме докладват за да ме накажат  Grin

Така е, източих ги  Grin Даже май 3 пъти по толкова източих. Но това ми беше най-малката гавра тогава, последната ера в която играх там, тъкмо преди да се откажа окончателно от ИО Smiley За повече подробности: http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27606.0

П.П. Даже го направих основно заради най-големия мултак, който съвсем случайно беше един от големите приятелчета на лейдировена и съответно най-голямата точилка. Та исках да опитам с неговите камъни по неговата глава, но за съжаление го баннаха много преди мен... Поне да можех да го пребия като е баннат, но не може, а нямаше да е честно да използвам такова предимство срещо друг и ми стана толкова скучно че източих още 2-3 пъти докато хванат и мен. Жалко но факт... И съм ти много благодарен, защото ако никой не ме беше докладвал, сам щях да се докладвам преди края на ерата, което щеше да е и най-голямата гавра. Но добре че не се стигна чак до там... Това е ИО вече, ако познаваш всички и няма кой да те докладва, правиш си каквото искаш... И все пак това какво отношение има към тази тема, че не разбрах?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Root
Гост
« Отговор #16 -: Май 19, 2010, 00:02:53 »

не аз там играх точно няма 10 дни 9 и половина и се отказах..в блица по големи измамници неможеш да намериш  *freak* *freak*
ама 50 милиона за една вечер да източиш а ти си признаваш че са били 3 пъти по 50 баси кефа   *freak* оправата да вземе да се стегне и да спре да наказва в блица по акаунт ами по ип!
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #17 -: Май 19, 2010, 00:03:14 »

Закси, Закси, ти верно ли си вярваш, че можеше да влезеш в Топ10, че и за някакви места 2-ро,5-то, 8-мо говориш?....
Знаеш ли къде ти е най - голямата грешка - прекалено много глупости дрънкаш и покрай целия този спам се размина и стойностното, което казваш. Топ 10?...Ако си беше направил труда да се докажеш с реални действия, сега спокойно можеше да ни пляснеш през лицата всички и да ни запушиш устите. И щеше да си прав...За съжаление, както каза Захир при теб е другото -  "празнословие, лакърдии, словоблудство или който и да е друг синоним да си избереш от този род"...
И не, не си злоупотребявам с правата и т.н. Още в първия си пост уточних, че го пиша като играч. Друг е въпросът, че четеш постовете ми както "дяволът евангелието"...Простено да ти е...
Добре, така ще направя следващата ера. Ще си трайкам и ще кажа само едно "мерси" накрая. Стига Крум да ми позволи да играя, но него го е страх че пак ще се изкуши да развли ерата заради мен...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #18 -: Май 19, 2010, 00:04:18 »

не аз там играх точно няма 10 дни 9 и половина и се отказах..в блица по големи измамници неможеш да намериш  *freak* *freak*
ама 50 милиона за една вечер да източиш а ти си признаваш че са били 3 пъти по 50 баси кефа   *freak* оправата да вземе да се стегне и да спре да наказва в блица по акаунт ами по ип!
Това исках да им кажа и аз... А те ме наказаха само за една година  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Root
Гост
« Отговор #19 -: Май 19, 2010, 00:05:47 »

Това исках да им кажа и аз... А те ме наказаха само за една година  Grin

 Grin Grin кое наказаха меч или ип-то ти  Grin Grin
добре че те забелязаха та да изгориш ми се струва...
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #20 -: Май 19, 2010, 00:08:12 »

Многострадална Геновева - или хроники на ера 5 според Закс.

"Една, че две, че три усилни

и паметни години... Боже,

За някой грях ръце всесилни

издигна ти и нас наказа.

     Кой ли може

неволя клетнишка изказа,

макар и - вчерашна се дума?

Да беше мор, да беше чума,

че в гроба гърло не гладува,

     ни жадува!
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Root
Гост
« Отговор #21 -: Май 19, 2010, 00:09:43 »

Изгубен как го направи бре?Huh?
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #22 -: Май 19, 2010, 00:10:38 »

koe?
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
Root
Гост
« Отговор #23 -: Май 19, 2010, 00:11:25 »

неймето ти  Grin Grin на кирилица изписано
Активен
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #24 -: Май 19, 2010, 00:13:38 »

неймето ти  Grin Grin на кирилица изписано
триеш си сегашното и правиш ново - пише си го- можело и на кирилица
Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #25 -: Май 19, 2010, 00:17:17 »

незнам какво има да се спори закси без да харча доход съм преди теб  Tongue Tongue Tongue

Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #26 -: Май 19, 2010, 00:20:26 »

Grin Grin кое наказаха меч или ип-то ти  Grin Grin
добре че те забелязаха та да изгориш ми се струва...
Не знам и не ме интересува, не играя вече там и където и да било... Едва ли е IP-то, защото нямам предишни провинения в продължение на години! И не мисля да имам следващи, особено следкато вече не играя. А сега като гледам явно и бана ми вече е изтекъл, но бас държа че положението е същото и докато не се оправи няма да играя Smiley Или ако някога ми се доиграе, то със сигурност ще е с друг акаунт, пък ако се налага няма никакъв проблем и IP-то да сменя  Grin Само искам да ти потретя че вече има тема в която това се обсъжда: http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=27606.0

И ще те помоля да напуснеш тази ако нямаш какво да кажеш по нея...

П.П. Като стана дума, първите ми караници с Крум бяха точно защото имах лепенка на устата там. И то само защото бях напсувал някакъв мултак, който той направо беше изтрил веднага след това и някой чак след месец в някаква си друга ера, без никаква причина решил да ми залепи устата и то цяла година, вместо само за ден. Та това беше първият път когато си го отнесох заради грешка на екипа, но още тогава не си замълчах и ме нарочиха още повече... Преди това Отон заради Лейди Бляк, а и тя самата, макар тя да беше виновна тогава... Дори бях обвинен че се заяждам с модератор, какъвто тя не беше тогава когато се заяждаше с мен и аз просто и отговорих... не че сега не продължава да го прави... абе устата ми е голяма, спор няма, но това не променя факта че обикновенно съм прав, само остава да се науча да го казвам с 1-2 думи, така че да могат всички да го смелят и всичко ще е точно...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Изгубеният
Як съм като бик и почти толкова умен
Полковник
******

Karma: +770/-644
Неактивен Неактивен

Публикации: 2045


там тревата винаги е по-зелена от тук, и е чук!


Профил WWW
« Отговор #27 -: Май 19, 2010, 00:23:19 »

незнам какво има да се спори закси без да харча доход съм преди теб  Tongue Tongue Tongue


'щот е бойкотирал атаките. Нема нужда да чакаме словоизлиянията му. То е ясно. Само не разбрах к'во не му е ясно като му го обясних подробно с теория миналата ера за ЕГОТО му.

Поне той се изживява като виден теоретик на НН, нема начин дa не разбере, ама не иска си признае пред себе си
« Последна редакция: Май 19, 2010, 00:24:54 от Изгубеният » Активен

На света все още има адски много мотики, на които не е стъпвал български крак


ППП - Аз никога не губя ! Или печеля или играта не е свършила
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #28 -: Май 19, 2010, 00:23:46 »

незнам какво има да се спори закси без да харча доход съм преди теб  Tongue Tongue Tongue


Преди кой? То няма живи да са след мен  Grin Аз си разпуснах всичката армия и оставих да ме палят и грабят и пак не можах да изляза от топ50. А Катсумото, който беше след мен, ако не си харчи ресурса, стана 18-ти, има ли нужда да коментирам повече?
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #29 -: Май 19, 2010, 00:32:03 »

Егото ми е голямо - Факт

Устата ми е голяма - Факт

Това какво общо има с това че бяха длъжни да забавят битката - Факт
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!