Imperia Online България  
Март 29, 2024, 09:07:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Двадесет и седма вълна  (Прочетена 15078 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #30 -: Май 07, 2010, 23:48:30 »

Без коментар .....
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
FeniX
Гост
« Отговор #31 -: Май 08, 2010, 00:49:22 »

И ДА, базовата атака трявба да може да се спре само с гарнизон!

Това, защото ти е такава стратегията ли.  Grin Grin Grin Grin Grin Wink Wink Wink
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #32 -: Май 08, 2010, 01:20:31 »

Аз нещо се оаках с правенето на 8ци и проучвания и утре ще трябва да сдам крепост Sad Баси не мислех, че толкова рано ще сдавам крепост Sad Да имам паладините и да нямам ресурса за фалангата и ел стр си е направо престъпление от моя страна Sad Явно се поолях с икономиката Sad
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #33 -: Май 08, 2010, 01:31:53 »

Да ти ръкопляскаме ли какво ли ...Манифестацийка да ти направим .... Знаеш ли какво ми стана в главата докато се реша да разпусна 30к гвардия ....
Спри се колко си велик ...и само дето си се успал .Айде нема нужда .......
според Г-н НВММ целия турнир е организиран специално заради него... даже се чудя как все още номадите пускат атаки без да са се консултирали с Г-н професионалист какви точно да бъдат...
....дори от сигурен източник разбрах,че след последната вълна ще бъде организирано празненство,на което тържествено ще се връчи паметен часовник с махало и кукувица на въпросния господин за неоспоримите заслуги в ориентирането на играчите как точно да се развиват,просперират и посрещат атаки
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #34 -: Май 08, 2010, 03:37:57 »

Това, защото ти е такава стратегията ли.  Grin Grin Grin Grin Grin Wink Wink Wink
НЕ, аз не посрещам базова, даже да си разпусна цялата армия преди да тръгне атаката, пак няма да сляза на базова, освен това не съм с П, а с ПГ... Следователно не ми е точно такава стратегията. Но трябва да има някаква макар и теоретична възможност да се спира с крепост, все пак е разграбване, а такава няма... Нали уж се твърдеше че се мисли по въпроса как да се стимулира по разнообразна игра... Миналата ера дори атаките бяха умишлено такива, че да ебават зверски тези с РГ и нищо повече... Как стимулират играта с нещо различно от Р?

П.П. планът е изпълнен, можех още на няколко парчета да цепна няколко жълтички, но нещо не ми се чака, дано не спя повече от 3-4 часа, че лошо, особено за 8-ма Wink Айде лека нощ от мен  *tired* Всеки буден след 3-4 часа, да се чуства поканен да звъни на пожар докато не ме види на линия, аз ще го откажа да не го набутвам, няма кой друг да ми звъни по това време Wink Благодаря предварително  *rose*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #35 -: Май 08, 2010, 06:12:47 »

според Г-н НВММ целия турнир е организиран специално заради него... даже се чудя как все още номадите пускат атаки без да са се консултирали с Г-н професионалист какви точно да бъдат...
....дори от сигурен източник разбрах,че след последната вълна ще бъде организирано празненство,на което тържествено ще се връчи паметен часовник с махало и кукувица на въпросния господин за неоспоримите заслуги в ориентирането на играчите как точно да се развиват,просперират и посрещат атаки
  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Само какво ше дойде НВММ?  Embarrassed
Активен

delenda est!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #36 -: Май 08, 2010, 08:20:34 »

  *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Само какво ше дойде НВММ?  Embarrassed

Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #37 -: Май 08, 2010, 08:38:19 »

Ех... ех... Тая пуста женска истерия, няма по страшно нещо от нея...

Май... май... още не можеш да преживееш че ти скърших хатъра миналата ера, като всички ти казаха в лицето че ти сгреши, а аз бях прав. И то в ситуация в която ти се заяде...

Нормално очаквам в подобна ситуация да си замълчиш, да се извиниш и т.н. Но вместо това ти продължи още по настървено да се заяждаш, както го правиш и в момента... Толкова ли е трудно да го преживееш - това че сгреши? Това че не уцели човека с когото да се заядеш? Ако ролите ни бяха разменени, аз отдавна да съм си признал грешката, да съм се извинил и да съм забравил... Но що за наглост и що за комплексарщина е твоето, не мога да разбера...

Грешката си няма да можеш да я поправиш, тя вече е факт. По-добре се поучи поне.
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #38 -: Май 08, 2010, 09:27:51 »

от теория до практика разликата е колкото от небето до земята....теоретично много неща могат да се пуснат и като сгради и като проучвания - интересно ми е дали тази ера някой ще пуска 7ци под 26 часа *freak*...и то като тръгне атаката да си избира къде да я пусне  Grin Grin Grin ...просто искам преди да ми пише някой  как нещата са възможни теоретично, да ми покаже някой на практика черно на бяло...като преди това внимателно прочете написаното от Г-н НВММ и помисли малко върху нещата Grin Grin Grin
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26275.msg309842#msg309842
за какво да се извинявам само не знам  *scratch* - нали трябваше да играя тази ера - http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=26676.msg314427#msg314427 /не че миналата не поиграх Tongue/ за да видиме къде съм аз ....еми аз виждам къде съм аз....ама ти къде си...не знам *pardon*
...и за какви комплекси ми говориш  въобще Grin Grin Grin не знам *hahaha*
 

« Последна редакция: Май 08, 2010, 09:30:43 от LadyROVENA » Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #39 -: Май 08, 2010, 09:50:58 »

Защо ме цитираш, когато не си прочела какво съм написал Smiley Или ти хващаш нещо по диагонала, което ти е харесало, няма значение че съм започнал с това че вече съм го правил, следователно е проверено и на практика. Но виждам че все още не ти е ясно нещо, какво е то? Как да си избера къде да я пусна? Много лесно, при старите условия това ставаше с големи товарителници и предварително разделен на 4 ресурс, за минмална нужда от местене и помощ от военния доход, ако се налага, а сега с този транспорт дори не може да е под въпрос това, не мислиш ли?

П.П. Ако сега играеш колкото миналата ера... Като се научиш да играеш сама и постигнеш нещо плод изцяло и единствено на твоя труд, тогава се бий в гърдите. Все още нищо не си постигнала.
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #40 -: Май 08, 2010, 10:12:50 »

е ти нали си постигнал...влагаш рес в 7ци за под 26 часа - номадите се плашат  и връщат 2мин преди атаката Grin Grin Grin...преди това армията за атаките от които идва воения доход си я направил с мушмоли,тъй като парите са ти заминали за военни архитектури и архитектури и преди това за унита....а за следвашите атаки не ти трябва рес - че номадите са върнали....пък и армията ти е без пари Grin Grin Grin
.....относно моя труд не бери грижи.....ако играех 5та ера поред без да мога да завърша поне 50% от предвиденото -наистина освен спам,друго нямаше да мога да изтрудя *pardon*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #41 -: Май 08, 2010, 10:17:08 »

...всъщност прозрях истината....как не се сетих по-рано - добре е да се пускат такива 7ци,за да може номадчетата да бутнат 7чка...по-престижно е *rose*
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
bobosam
Капитан
****

Karma: +145/-143
Неактивен Неактивен

Публикации: 292



Профил
« Отговор #42 -: Май 08, 2010, 10:19:17 »

Ресурса не стигна ....ще ги спираме со дупета  Grin
Активен

Ти имаш своя позиция, която отстояваш, моля те, остави ме и аз да отстоявам своята, без да се обиждаш - ти, както и всички други, които смятат, че Екипът, аз или някой друг, който е дръзнал да каже нещо, което не ви харесва, са ви длъжни с нещо...
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #43 -: Май 08, 2010, 10:23:02 »

...всъщност прозрях истината....как не се сетих по-рано - добре е да се пускат такива 7ци,за да може номадчетата да бутнат 7чка...по-престижно е *rose*
Именно  *rose*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
markizata
Marki
Лейтенант
***

Karma: +1303/-146
Неактивен Неактивен

Публикации: 174


The Last ... Nasty Bitch


Профил
« Отговор #44 -: Май 08, 2010, 10:31:20 »

Ресурса не стигна ....ще ги спираме со дупета  Grin
   Grin Grin Grin  Тая ера ще заприлича малко на "Смело сърце",и ние като тях ще заголваме дупета пред погледа на вражеската армия с надеждата да ги уплашим....ама най много да си го получиме  Grin Grin Grin Grin
Активен

http://vbox7.com/play:803aea31&al=1&vid=1537905

Когато някой ти обърне гръб,само го изчакай да се наведе...www.imperiaonline.org
Страници: 1 2 [3] 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!