Imperia Online България  
Април 16, 2024, 21:53:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят България 3 - Ера 2  (Прочетена 5142 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
nothing
Гост
« -: Март 25, 2010, 00:30:53 »

НЕТНИ ТОЧКИ:




ВОЕННИ ТОЧКИ:




ДОБЛЕСТ:




СЪЮЗНА КЛАСАЦИЯ:




Поздравления за всички победители в отделните класации  *rose*
Активен
billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #1 -: Март 26, 2010, 23:09:20 »

НЕТНИ ТОЧКИ:




ВОЕННИ ТОЧКИ:




 
гледам тази класация,все ми се иска да ги поздравя,ама все едно да поздравя чекер,и мултигруп  Grin
 

 поздрави за Kамион ,Kанон ,абе... вие си ги знаете Grin
Активен

ivmart
Лейтенант
***

Karma: +11/-32
Неактивен Неактивен

Публикации: 210



Профил
« Отговор #2 -: Март 26, 2010, 23:14:33 »

брей , някакви цифрички браво Smiley поздрави на всички които са играли цялата ера
Активен

Не го превръщайте в начин на живот :Д
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3 -: Март 27, 2010, 03:15:13 »

Цитат на: billyes
гледам тази класация,все ми се иска да ги поздравя,ама все едно да поздравя чекер,и мултигруп  Grin
 

 поздрави за Kамион ,Kанон ,абе... вие си ги знаете Grin


Мерси Били знам че ни  *heart* *heart* *heart* и ние теб те  *heart* *heart* *heart*
Активен
Daniel
Полковник
******

Karma: +278/-261
Неактивен Неактивен

Публикации: 1269


Nato е организация за военно сътрудничество.


Профил
« Отговор #4 -: Юли 12, 2010, 12:53:46 »

 *bravo* *bravo* *bravo* *bravo* *bravo*  Честито на COMECON пак сте се доказали  Wink Браво и на всички други мои приятели  Embarrassed ПОКЛОН  Cool Cool Cool Smiley
Активен


Човек трябва да бъде достатъчно голям, за да признае грешките си, достатъчно умен, за да спечели от тях, и достатъчно силен, за да ги поправи. (Джон Максуел)
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #5 -: Юли 19, 2010, 22:24:26 »

 Oпределено тази ера беше много по-добра от сегашната в която сме затънали.Да не говорим че и съюзите бяха много по-читави.
Активен
robi_girl
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #6 -: Юли 20, 2010, 20:22:47 »

Oпределено тази ера беше много по-добра от сегашната в която сме затънали.Да не говорим че и съюзите бяха много по-читави.

Оххххх определено е тежка ера, за "играчи" като теб  дето излизат в мод, докато противника им излезе от обхват  Cry Cry Cry
Активен

Наречи ги Аматьори .... Наречи ги Легенди..... ПУ**АТА си остава ПУ**А , каквото име и да си сложи !!!!!!!!!
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #7 -: Юли 21, 2010, 23:23:48 »

Оххххх определено е тежка ера, за "играчи" като теб  дето излизат в мод, докато противника им излезе от обхват   

 По глуповатия ти коментар разбирам че играеш отскоро или още по-зле-играеш отдавна но не може да проумееш елементарни неща...Първо-когато си над 50 точки винаги имаш врагове без значение дали си в обхвата на конкретен анимационен герой.Второ-за да излезе човек в мод значи има неща извън играта които не му позволяват да играе пълноценно за момента.Дано да съм ти бил полезен,ако нещо друго нарушава крехкото ти душевно равновесие-чуствай се поканена да питаш Grin
Активен
robi_girl
Редник
*

Karma: +0/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #8 -: Юли 22, 2010, 12:24:33 »

Оххххх определено е тежка ера, за "играчи" като теб  дето излизат в мод, докато противника им излезе от обхват   

 По глуповатия ти коментар разбирам че играеш отскоро или още по-зле-играеш отдавна но не може да проумееш елементарни неща...Първо-когато си над 50 точки винаги имаш врагове без значение дали си в обхвата на конкретен анимационен герой.Второ-за да излезе човек в мод значи има неща извън играта които не му позволяват да играе пълноценно за момента.Дано да съм ти бил полезен,ако нещо друго нарушава крехкото ти душевно равновесие-чуствай се поканена да питаш Grin

Ти няколко дена само плака, оплаква се, моли се да не бъдеш бит....... ясно е защо си в мод   *hihi*

Тая ера ще има  бой  Cool
Активен

Наречи ги Аматьори .... Наречи ги Легенди..... ПУ**АТА си остава ПУ**А , каквото име и да си сложи !!!!!!!!!
asparuh
Лейтенант
***

Karma: +17/-30
Неактивен Неактивен

Публикации: 112


Профил
« Отговор #9 -: Юли 22, 2010, 18:43:02 »

Ти няколко дена само плака, оплаква се, моли се да не бъдеш бит....... ясно е защо си в мод   

 Kриеш си истинския ник,страхът е голяма работа,но предполагам коя си.Смешно е да дрънкаш подобни глупости при условие че повече от месец вееше белия байряк пред мен а съюзниците ти пред другите ми хора...От 2 седмици съм в мод а още никой от смешното Ви съюзче не ме е настигнал по военни точки.Явно зорко следите дали не съм вдигнал мода.Засега дишайте спокойно,но скоро се връщам.Тогава... Grin Има една народна мъдрост-когато котката спи мишките пируват.Е,ще пирувате още малко.И не забравяйте да си вземате редовно хапченцата *hahaha*
 

Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!