Imperia Online България  
Март 28, 2024, 18:55:03 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ3  (Прочетена 9522 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Marian1977
Лейтенант
***

Karma: +72/-76
Неактивен Неактивен

Публикации: 124



Профил
« Отговор #15 -: Март 24, 2010, 17:15:05 »

 *beer* *bravo* bgflag bgflag bgflag *BOSS*
Активен

"Военната сила не е достатъчна за защитата на една страна, докато страна, защитавана от народа си е непобедима!" Наполеон Бонапарт. P.S.Ние сме миролюбиви хора, с военни наклонности...
http://www.youtube.com/watch?v=IvTT29cavKo
http://www.youtube.com/watch?v=eBszRs0zZlc&NR=1
ioda
Редник
*

Karma: +55/-114
Неактивен Неактивен

Публикации: 44



Профил
« Отговор #16 -: Март 24, 2010, 17:45:38 »

поздравявям всички играчи и съюзи завършили успешно ерата, и най вече  съюз ВАВИЛОН като най- атрактивен съперник.
надявам се да продължат и в новата ера, и да има още повече емоции.
също така искам да поздравя и играчи наказвани , но пак завършили ерата, с борбен дух и много добри военни умения - това са  вики и силвето играли с TRUTH и VIKI4, и също така кинга от апачи който не се отказа до края.
надявам се следващата ера ако не сме в един съюз поне да сме с договор  Grin Grin Grin(просто не бих искал да съм ви съперник)
и последно, но не на последно място искам да поздравя КОТЕТО от ВАВИЛОН  ---  ПОЛИ. най- приятният, и най сложният за разгадаване  съперник за цялата ми ера.
УСПЕХ на всички които ще почнат пак.
 bgflag bgflag bgflag
Активен

не очаквай да ти ръкопляскат, задето си постъпил правилно, нито пък да ти простят когато сгрешиш.
6i6arkata
Лейтенант
***

Karma: +117/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 123



Профил
« Отговор #17 -: Март 24, 2010, 20:02:49 »

ЕЛДОМИНВЕСТ  *gamer*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #18 -: Март 25, 2010, 01:58:31 »

Поздрави и от мен, на всички завършили и незавършили ерата. Благодарности и на Лейди Блек, че публикува класациите  *rose* *rose* *rose*

Искам да поздравя моите съотборници и приятели, че за втора поредна ера изкара съюз COMECON на върха на почти всички класации. Отлични играчи, отличен отбор, много добра комуникация и най важното - добри приятели. Всеки знаеше своите задачи в стратегията на съюза и се справи повече от перфектно.

Като цяло тази ера, беше изпълнена с доста интриги и динамика на моменти, но в дългите светове е така. Впечетление ми направиха няколко съюза:
Вавилон не тръгнаха добре, но са новички и докато се стиковат, после станаха отбор и направиха фурор с добри тактически и военни умения.
Красота, бяха сплотени и лоялни, загубиха интерес твърде рано за да може да покажат какво умеят във военно отношение.
Хъшове, тихи и дипломатични, така и не успаха да станат воеводи и четници.
Корект и Силаичест, така и не направиха съюзи, сбор от индивидуални играчи, където всеки дърпаше чергата към себе си.
Апачи и Бесните, интригата им изяде главите, иначе добри бойци.
България, един стикован съюз, който така е не успя да намери своята позиция на картата и се саморазруши, а имаше страхотни играчи.

Това са личните ми впечетления, ако съм обидил някой, моля да приеме извиненията ми  *beer*

Искам да пожелая на всички приятна игра, и дано се преборят с бръдясалите бъгове и си направят по-честна и почтена игра в следващата ера.

Повечето играчи от Комекон, си даваме голяма почивка, така че е време на други съюзи да оглавяват класациите и да покажат на какво са способни.

Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #19 -: Март 25, 2010, 18:27:45 »


Искам да поздравя моите съотборници и приятели, че за втора поредна ера изкара съюз COMECON на върха на почти всички класации.

 Смешник  Grin Grin Grin , за втора  *hahaha* . За тази ера честито  *beer* , явно някои нови попълнения добре ви повлияха .

 Макар че малко играх в тая ера , искам да поздравя най-вече всички играчи от миналата ера които не се отказаха и издържаха и тая  *bravo*
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #20 -: Март 25, 2010, 18:45:57 »

Наситих се на тази версия, да си броя слуховете и да се ядосвам с пазара ... пък и една година е прекалено много време.
Виж, ако решиш да пробваш в класиките се обади. Успехи ти пожелавам, удоволствие беше да се играе с вас  *ok*класифицирана информация  Tongue
Класиката се скапа тотално - по една шепа хора в световете, по 3-4-ма в съюзите и 10-20 войни за цялата ера....повечето не ми дава сърце да ги нападам щото или съм  бил в един съюз с тях или сме си помагали *heart* *hihi*
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #21 -: Март 25, 2010, 19:59:23 »

Класиката се скапа тотално - по една шепа хора в световете, по 3-4-ма в съюзите и 10-20 войни за цялата ера....повечето не ми дава сърце да ги нападам щото или съм  бил в един съюз с тях или сме си помагали *heart* *hihi*
Всичко това е вярно, приятел, зная го поне толкова добре колкото и ти но ако трябва да направя сравнение на класиката със версия 4а ... зная коя няма да играя със сигурност   *hmm*
Няма да играя повече игра със продължителност една година
Няма да играя повече игра в която пазарната стратегия взема превес над военната стратегия
Да не говорим за фалшива доблест на килограм, съюзните каси, неограничени възможности за използване на всякакви програми, съюзни каси, ограничение на слуховете, съюзни каси, необосновани бонуси за част от играчите, съюзни каси ...  *xxx*
Всички знаем големите съюзи с колко хора започват и с колко завършват, една голяма част от нищо неподозиращи играчи просто са използвани за първоначално натрупване на капитал. Колкото и да си добър през втората половина трябва да се криеш от мишоци раснали под крилото на великите съюзи с изкуствено напомпани съюзни проучвания  Tongue
Тъй като съм непоправим индивидуалист не искам игра в която има съюзни проучвания. Версия 4а е игра на съюзи а не на играчи  Smiley
Разбира се всичко това си е мое мнение, друг може би пък точно това да го привлича  Grin
А и все се надявам на Сахо да му оставят малко време да пипне това онова в класиките и играчите да се върнат ...
Активен
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #22 -: Март 25, 2010, 20:53:37 »

Може би защото съм посредствен не толкова като играч, а като възможност за присъствие, но съм привърженик на съюзната игра. До скоро играех единствено и само в класиката. Преди 4 ери само нашия съюз направи 52 войни, ама от тогава.... Във версия 4 ми харесва, че сейфа стига до 18 часа, точно толкова отсъствам, когато съм на работа.  *pardon*
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #23 -: Март 25, 2010, 21:10:14 »

Смешник  Grin Grin Grin , за втора  *hahaha* . За тази ера честито  *beer* , явно някои нови попълнения добре ви повлияха .

 Макар че малко играх в тая ера , искам да поздравя най-вече всички играчи от миналата ера които не се отказаха и издържаха и тая  *bravo*
http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=16912.0

няма да ти коментирам поста, освен това на скоро завърши и свят 2, класика в която също мисля, че се справихме на ниво, нама класации за доказателство, но който е играл знае.
Активен

Groznii
ГРОЗНЫЙ
Капитан
****

Karma: +327/-291
Неактивен Неактивен

Публикации: 434


Какъв късмет за властимащите, че хората не мислят


Профил WWW
« Отговор #24 -: Март 25, 2010, 21:41:17 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=16912.0

... но който е играл знае.

 Прав си който е играл знае , прочети хубаво темата която си постнал и си спомни . Жалко че няма класация за най-много издънки ... тогава обрахте всички точки . Хайде здраве и честито за тая ера  *rose* , за миналата които играеха - знаем Ви .
Активен

Колко малко се познаваме всъщност, а говорим едни за други-подценяваме, надценяваме и никога не млъкваме, за да чуем скимтенето на душата си или остатъчците от нея...Защото ако душата не е природна стихия, то тя е отнесена от ветровете на собствените ни глупости
KhanKrum11
Редник
*

Karma: +3/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 14


Профил
« Отговор #25 -: Март 26, 2010, 04:11:34 »

Поздравления за Topcho от съюз Khan! Той показа, че с честна игра може да се впише в челните места на две класации - по доблест и по военни точки. Поздравления и за vojda1, eliane и shemeta, които също се вписаха в индивидуалните класации! Благодаря на всички играчи на съюза Khan, че направиха достойно представяне и спазиха принципите на съюза ни, без аз да ги ръководя!
Поздравления и за нашите приятелски съюзи! Благодаря за коректността на съюзите, които са ни приятели от миналата ера.
Поздравления за съюзите Vavilon и COMECON, които постигнаха целите си с добра организация и умения.
Активен
pobeditel1
Гост
« Отговор #26 -: Март 27, 2010, 17:32:24 »

Честито на всички завършили тая циркаджийска ера ,аз лично през цялата ера  видях 2-ма достойни за уважение добри играчи : Варнахаус и Ася  *rose* *beer* не се обиждайте другите но вие си знаете как и по какъв начин играхте Wink
Активен
rumenal72
Гост
« Отговор #27 -: Март 27, 2010, 17:46:56 »

Честито на всички завършили тая циркаджийска ера ,аз лично през цялата ера  видях 2-ма достойни за уважение добри играчи : Варнахаус и Ася  *rose* *beer* не се обиждайте другите но вие си знаете как и по какъв начин играхте Wink
Ама пак ли цирк около теб............да му се не види и съдбата имаш! Grin
Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #28 -: Март 28, 2010, 00:14:44 »

Честито на всички завършили тая циркаджийска ера ,аз лично през цялата ера  видях 2-ма достойни за уважение добри играчи : Варнахаус и Ася  *rose* *beer* не се обиждайте другите но вие си знаете как и по какъв начин играхте Wink
Аз лично за себе си не смятам че съм направил кой знае какво достойно за уважение, по неже нямах никава възможностда поиграя (за съжаление бяхме затрити не от друг а от наш съотборник), но Иво(Ася666) за мен си остава най-добрия играч с който съм се сблъсквал в тази игра. Просто Ком доказаха на всички, че това е отборна игра и че сам човек нищо не може да постигне в тази версия на играта. Играха като отбор, без да преследват лини амбиции и победата им според мен е абсолютно заслужена. До колкото имам наблюдения от други ери, накрая класациите се оглавяват от най-големите скатавки а те спечелиха без да си пазят армиите и да се крият. Не е лесно да си го призная, но пак ще кажа че бяха перфектни. Това че Еди например пренебрегна възможноста да вземе нетната класация, според мен е достойна постъпка. Борето и Ангелина не се отказаха и се бореха, въпреки че изглеждаха обречени по някое време. Вярно е че се наглеждаха, но това го прави всеки един съюз. Това си е част от играта вече. Принудиха няколко играча да издават информация и т.н, но като се позамислих и това би следвало да е нормално. Това винаги е било част от военното дело. Каквото и да си говорим, сега ерата без Ася666, Борето и Еди, едва ли ще е толкова интересна освен ако не се появят нови попълнения. Лично моите изводи са такива и ще ми е интересно да чуя и други мнения и да ги обсъдим тук.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #29 -: Март 28, 2010, 01:05:41 »

Аз лично за себе си ..........................

Иво мерси за достойните думи. Може да бяхме врагове в ерата, но все пак това е игра. Да от вашия съюз ти беше човека, който най-добре играеше тая игра, за мен лично и най-добрия противник в ерата. С Иво-Ася нямах шанс да поиграя дълго като врагове и не мога да дам оценка. Да играта е отборна и в моментите в които това имаше значение, мисля ние като съюз най-добре се справихме. Класацийте са нещо интересно, но те при нас никога не са били определящи, имам предвид никога не е имало значение кой точно ще е на върха, важното е човек от КОМ да е на върха. За съжаление с разпадането ви и ние загубихме хъса си в играта и поне лично аз последните месеци на ерата просто доигравах. Действително и аз лично не мисля, че моето постижение е нещо гоямо, понеже реално аз не играех последните месеци и това което постигнах беше повече резултат от 2-3м интензивна игра, тогава когато се биехме с вас. Като цяло пак казвам ерата беше, поне по моите стандарти доста скучна и доста претрупана от към интриги. Видях доста подмолни неща и доста интриги, с което ще запомня тая ера ( сиг последната ми ера в БГ свят ). Видях и много обещаващи новобранци - Вавилон, Хъшове и тн, които според мен ще се откроят още повече в следващите им ери ( ако има такива ) Отбора ни беше бих казал отличен, за което искам още веднъж да благодаря на съюзниците си. Да знаете не е лесно да играеш с-у 90% от света и да направиш нещо такова, опитите за затриването ни бяха от всякъде, както чрез военни д-ия, така и чрез подривна дейност, действително гледахме да се пазим от всичко, както и от ЛС. Но в заключение искам да кажа, че играх с един много сплотен екип, който премина през всички препятствия, пред които беше поставен. Започнахме в един състав и завършихме приблизително в същия, това за мен е голямото ни постижение, за което правя едно голямо евала на Борето, защото той беше свързващото звено в тоя съюз и без него нищо нямаше да е същото Smiley
Активен
Страници: 1 [2] 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!