Imperia Online България  
Април 25, 2024, 08:15:34 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: БГ3  (Прочетена 9553 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« -: Март 24, 2010, 00:43:07 »

ЧЕСТИТО НА ВАВИЛОН ЗА ПЪРВОТО ИМ МЯСТО ВЪВ ВОЕННАТА КЛАСАЦИЯ !
РЕСПЕКТ И ЗА ТРЕТИТЕ - МУЛТИГРУП !
НИЕ СМЕ ВТОРИ , ЗА КОЕТО БЛАГОДАРЯ НА МОИТЕ СЪОТБОРНИЦИ , НАСТОЯЩИ И МИНАЛИ !
За мен лично играч на ерата е ГЕОРГИ ,, the_gamee '' ВЕЛЕВ - ПЪРВА ЕРА - БЕЗГРЕШЕН !
Другия танк в дивизията - ветерана ГЕОРГИ ВЪЛКАНОВ - ИДЕАЛЕН СЪОТБОРНИК , СЪЩО БЕЗГРЕШЕН !
Поздрави на всички , които дадоха по нещо от себе си за DREAM_TEAM !
...................................
РЕСПЕКТ за JAZZABEL ,CaMO_MuHaBaM , M_aksimus , Topcho ...
Аре време е за бира , наздраве от мен...
« Последна редакция: Март 24, 2010, 00:56:14 от tarikata » Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #1 -: Март 24, 2010, 01:01:19 »

ЧЕСТИТО НА ВАВИЛОН ЗА ПЪРВОТО ИМ МЯСТО ВЪВ ВОЕННАТА КЛАСАЦИЯ !
РЕСПЕКТ И ЗА ТРЕТИТЕ - МУЛТИГРУП !
НИЕ СМЕ ВТОРИ , ЗА КОЕТО БЛАГОДАРЯ НА МОИТЕ СЪОТБОРНИЦИ , НАСТОЯЩИ И МИНАЛИ !
За мен лично играч на ерата е ГЕОРГИ ,, the_gamee '' ВЕЛЕВ - ПЪРВА ЕРА - БЕЗГРЕШЕН !
Другия танк в дивизията - ветерана ГЕОРГИ ВЪЛКАНОВ - ИДЕАЛЕН СЪОТБОРНИК , СЪЩО БЕЗГРЕШЕН !
Поздрави на всички , които дадоха по нещо от себе си за DREAM_TEAM !
РЕСПЕКТ за JAZZABEL ,CaMO_MuHaBaM , M_aksimus , Topcho ...
Аре време е за бира , наздраве от мен...
Добра ера направихте, поздравления бяхте много стегнат екип  *beer*
Поздравления и за водачите в другите класации
Поздравления за всички които играха честно и за тези които завършиха ерата  Wink
За мене играч на ерата е MucKuHeH, в топ 5 по военни и доблест. Въпреки че не е на първо място неговите военни точки тежат най много - повече от 345 500 военни точки за 10 успешни защити и 1079 успешни атаки. Респект  Smiley
« Последна редакция: Март 24, 2010, 10:32:08 от cvest » Активен
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #2 -: Март 24, 2010, 01:04:20 »

*beer* бате , жив и здрав , ако ще играеш следващата , заповядай при нас , ако искаш  Smiley
Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
No_dignity
Гост
« Отговор #3 -: Март 24, 2010, 01:08:38 »

 *beer* така и не разбрах cvest с кой ник игрa  *pardon*
Активен
cvest
Лейтенант
***

Karma: +128/-58
Неактивен Неактивен

Публикации: 142


Профил
« Отговор #4 -: Март 24, 2010, 01:10:26 »

*beer* бате , жив и здрав , ако ще играеш следващата , заповядай при нас , ако искаш  Smiley
Наситих се на тази версия, да си броя слуховете и да се ядосвам с пазара ... пък и една година е прекалено много време.
Виж, ако решиш да пробваш в класиките се обади. Успехи ти пожелавам, удоволствие беше да се играе с вас  *ok*
*beer* така и не разбрах cvest с кой ник игрa  *pardon*
класифицирана информация  Tongue
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #5 -: Март 24, 2010, 01:19:03 »

vse mi se struva 4e po stil Topho e naj-blizko do teb  *scratch*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #6 -: Март 24, 2010, 01:23:56 »

Честито на всички оцелели до края. Като цяло ерата поне според мен беше доста скучна, много бързо се решиха нещата в тая ера. Аз лично успях да се покефя едва 3-4 м от цялата ера. Едно голямо благодаря на съюзниците ми от COMECON, за брилянтната отборна игра и дисциплина в моментите в които това беше от значение. Като играч на ерата бих определил Роската, до голяма степен той реши тая ера или поне класациите Smiley Като отбор, еми като цяло нямам мн сериозни наблюдения в-у повечето съюзи, но мн ме изкефиха Вавилон, с тяхната отборна игра и това, че за повечето това е първа ера, мн добри засечки и мн добри измъквания от такива Smiley
Активен
MucKuHeH
Starkiller
Капитан
****

Karma: +135/-122
Неактивен Неактивен

Публикации: 274


COMECON


Профил
« Отговор #7 -: Март 24, 2010, 01:31:04 »

Честито и от мен на оцелелите  *beer* Надявам се и другата ера да има яко бой и по-малко интрижки и играчи като книжарчето и сие..  *hmm*
Активен

If you kill a man, you become a murderer, if you kill 1000, you become a king, and if you kill all, you become a God!
tarikata
Сержант
**

Karma: +28/-37
Неактивен Неактивен

Публикации: 52


Профил WWW
« Отговор #8 -: Март 24, 2010, 01:42:27 »

бива да махнат военни точки от каси ама надали Smiley
Активен

БЪЛГАРИЯ КЕ ПРЕБЪДЕ
house83
Global Moderator
*

Karma: +648/-1164
Неактивен Неактивен

Публикации: 3069



Профил
« Отговор #9 -: Март 24, 2010, 01:58:52 »

ЧЕСТИТО НА ВАВИЛОН ЗА ПЪРВОТО ИМ МЯСТО ВЪВ ВОЕННАТА КЛАСАЦИЯ !

Да ви е честито момчета , надявам се да сте така добри и следващата ера Smiley
Активен

Poli
Редник
*

Karma: +98/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 19


Vavilon


Профил
« Отговор #10 -: Март 24, 2010, 09:57:14 »

Респект за COMECON, Hyshove, Multigrup и DREAM_TEAM !!!!! И най-вече на моите съотборници.. благодаря ви момчета и момичета, удоволствие беше да играя с вас  Kiss
Честито на всички  *beer* !!!
Браво и на Орлето - голям принос за емоциите в играта!!
« Последна редакция: Март 24, 2010, 10:36:34 от Poli » Активен

"Още не съм срещнала котката, която да се интересува какво говорят за нея мишките!"
kaly69
Гост
« Отговор #11 -: Март 24, 2010, 10:32:43 »

Благодарности на всички за поздравленията!
Честито ни, Вавилонци! Страхотен съюз се събрахме с невероятни хора и изключителен лидер, които дадоха всичко от себе си, за да сме сега на заслуженото първо по военни. За мен лично това беше славна ера, изпълнена с много обрати и всякакви емоции, в която всеки ден беше значим...
На всички, които бяха и с нас и срещу нас също съм им благодарна - те допринесоха за това, което ни изгради като съюз!
Изключително силно впечатление ми направиха два съюза Hyshove и COMECON. Кой каквото ще да приказва - това са съюзите, които показаха истински стил и чест в играта, достойно поведение на големи играчи!
Честито на DREAM_TEAM за второто място - имаше моменти, в които ни притеснихте, за което респект!
Честито и на Multigrup за третото място - невероятен съюз със страхотни играчи в него! Надявам се, въпреки последните дни, че ще останем с добри спомени за съвместната ни игра.
Честито на COMECON за първото място в останалите класации! Вие водихте играта през цялата ера - заслужихте го!

Наздраве на всички  *beer* и още веднъж ЧЕСТИТО ВАВИЛОНЦИ!

« Последна редакция: Март 24, 2010, 23:31:18 от kaly69 » Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #12 -: Март 24, 2010, 10:43:59 »

Благодарности на всички за поздравленията!
Честито ни, Вавилонци! Страхотен съюз се събрахме с невероятни хора и изключителен лидер, които дадоха всичко от себе си, за да сме сега на заслуженото първо по военни. За мен лично това беше славна ера, изпълнена с много обрати и всякакви емоции, в която всеки ден беше значим...
На всички, които бяха и с нас и срещу нас също съм им благодарна - те допринесоха за това, което ни изгради като съюз!
Изключително силно впечатление ми направиха два съюза Hyshove и COMECON. Кой каквото ще да приказва - това са съюзите, които показаха истински стил и чест в играта, достойно поведение на големи играчи!
Честито на DREAM_TEAM за второто място - имаше моменти, в които ни притеснихте, за което респект!
Честито и на Multigrup за третото място - невероятен съюз със страхотни играчи в него! Надявам се, въпреки последните дни, че ще останем с добри спомени за съвместната ни игра.
Честито на COMECON за първото място в останалите класации! Вие водихте играта през цялата ера - заслужихте го!

Наздраве на всички  *beer* и още веднъж ЧЕСТИТО ВАВИЛОНЦИ!

*friends*  ти си знаеш поздрава  Wink Grin
Активен
CaMO_MuHaBaM
Редник
*

Karma: +11/-3
Неактивен Неактивен

Публикации: 15


Профил
« Отговор #13 -: Март 24, 2010, 13:16:10 »

Поздравления до всички доблестни играчи и от името на всички "мултаци".
Специални поздрави до Вавилон, начело с Кали69 и Поли, съотборниците ви имат да учат още доста от вас.
Моите уважения към четворката на дрийм тийм, доказахте се като отлично ударно ядро, просто ерата беше твърде кратка за номер 1.
Не мога да пропусна КОМЕКОН и по-специално тзатара и жечко.
И най-накрая, но не на последно място - наздраве на БЕСНИТЕ, които направиха ерата интересна за пореден път! Smiley
Да не забравя и неотказващите се ланселот, просперити, дарк сайд и неотлъчните приятели от WARLORDS - респект!
« Последна редакция: Март 24, 2010, 16:13:50 от CaMO_MuHaBaM » Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #14 -: Март 24, 2010, 15:33:56 »

Голямо *bravo* на всички, завършили ерата. Това да останеш до край е достатъчно голямо постижение за мен.Специални поздравления за Комеком за перфектната стратегия и перфектната игра която показаха. Заслужиха си победата. Надявам се за всички да останат хубави спомени от играта. Искам да пожелая успех нататък в живота на всички учасници в тази ера Smiley
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!