Imperia Online България  
Април 19, 2024, 23:11:08 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Абонамент за ера 5  (Прочетена 3384 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« -: Февруари 27, 2010, 01:29:48 »

Отон ми има емтелския и може би ми е звънял на пожар за ера 4, но в момента не го ползвам, затова ще му дам и глобулския  Grin

Иначе сериозно, има ли вариант да се абонираме? Да съставим един списък с твърдо заявилите участието си за ера 5 и да бъдат известени с по едно SMS-че например?

1. 0898321833 - ZAX

П.П. Ако идеята не се осъществи, всеки друг, също може да се чуства свободен да ме извести. Само дано феновете не злоупотребяват много  *rose*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #1 -: Февруари 27, 2010, 02:17:41 »

 *ok*
Страхотна идея.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
atamaje
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #2 -: Февруари 27, 2010, 02:49:13 »

Да, наистина *rose*
Активен
No_dignity
Гост
« Отговор #3 -: Февруари 27, 2010, 03:03:39 »

moje li drugata sedmica kym 3 posrednot v Srqda primerno  Grin Grin Grin Grin
Активен
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #4 -: Февруари 27, 2010, 03:17:10 »

Отон ми има емтелския и може би ми е звънял на пожар за ера 4, но в момента не го ползвам, затова ще му дам и глобулския  Grin

Иначе сериозно, има ли вариант да се абонираме? Да съставим един списък с твърдо заявилите участието си за ера 5 и да бъдат известени с по едно SMS-че например?

1. 0898321833 - ZAX

П.П. Ако идеята не се осъществи, всеки друг, също може да се чуства свободен да ме извести. Само дано феновете не злоупотребяват много  *rose*

Ей, Закси, цялото имперско и номадско войнство ше тръгне да те известява, да ни ривеш, че сме нарушили праведния ти сън?
Активен

delenda est!
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #5 -: Февруари 27, 2010, 10:25:17 »

И на мен идеята ми допада.Ако екипа се съгласи да я осъществи ще си оставя и аз номера.
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2010, 11:37:34 »

moje li drugata sedmica kym 3 posrednot v Srqda primerno  Grin Grin Grin Grin
Няма проблем  Grin Или няма да спя в дадения момент или просто няма да се събудя, трети вариант няма. То аз ако чувах такива неща като телефони и будилници, щях да си поръчвам събуждане за всяка атака, но уви... Винаги спя като умрял...

П.П. Даже има вариант да вдигна телефона, да проведа нормален разговор, все едно съм бил буден, но всъщност въобще да не съм се будил... Тествано е и в двата случая ще отговоря едно и също, съвсем съзнателно явно, не може да се използва с користни цели това ми сомнанбулско състояние. Единственото по което може да се разбере дали съм бил буден, е дали помня разгвора  Grin Затова ако се уговоря с някой нещо по телефона и му вържа тенекия, да не ми се сърди после, аз може просто да не знам за тази уговорка  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #7 -: Февруари 27, 2010, 12:37:29 »

Няма проблем  Grin Или няма да спя в дадения момент или просто няма да се събудя, трети вариант няма. То аз ако чувах такива неща като телефони и будилници, щях да си поръчвам събуждане за всяка атака, но уви... Винаги спя като умрял...

П.П. Даже има вариант да вдигна телефона, да проведа нормален разговор, все едно съм бил буден, но всъщност въобще да не съм се будил... Тествано е и в двата случая ще отговоря едно и също, съвсем съзнателно явно, не може да се използва с користни цели това ми сомнанбулско състояние. Единственото по което може да се разбере дали съм бил буден, е дали помня разгвора  Grin Затова ако се уговоря с някой нещо по телефона и му вържа тенекия, да не ми се сърди после, аз може просто да не знам за тази уговорка  Grin

Ей най-накрая да намеря човек, който да спи като мен Smiley В тоя ред на мисли, преди време се бяхме уговорили за една масовка и тр да ме събудят в 4ч сутринта, защото знам, че и двата будилника не ги чувам. Всичко ОК и на сутринта какво виждам аз имам 17 пропуснати едната аларма още звъни, а е 9ч сутринта Smiley После съюзника дето ми беше звънял, каза че е звънял до прекъсване и така 17 пъти  Grin Grin Grin Grin Grin
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!