Imperia Online България  
Април 16, 2024, 13:31:36 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: "Номадски нашествия" Ера 4  (Прочетена 17904 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #75 -: Февруари 26, 2010, 02:50:07 »

Единствената вълна за която ми се наложи да наемам армия през цялата нощ бе 31-ва. Тогава час сън щеше да ми коства загуба - 1 или 2 и не си го позволих. През останалото време със защитата и наемането на армия се справях в рамките на 4 до 5 часа. Реално погледнато  толкова ми беше играта в номадите сумарно тази ера. Просто така се случи при мен за съжаление... Undecided
Все още се надявам за следващия турнир да се приеме едно мое предложение от предния турнир, а именно армиите, които ни изпращат на вълна да бъдат комбинирани - не само на разграбване или само на пожар, а смесено...Определено това ще усили предизвикателството пред играчите, а и ще видим още и още по- хубави стратегии надявам се...

Просто не ти вярвам...

И виж в тълковния речник значението на думичката сумарно... Нито сумарно си била ОН само 4-5 часа за цялата ера, нито на вълна си била толкова малко, освен ако някой друг не ти е наемал армията, през останалото време, иначе просто не виждам как ще останеш непобедена толкова дълго... А и виждам кой е ОН, аз като седя по 15-20 часа най-малко на денонощие ОФФ не съм те видял...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 ... 4 5 [6]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!