Imperia Online България  
Април 25, 2024, 15:18:00 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой не спи и как го постига?  (Прочетена 12809 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #45 -: Февруари 21, 2010, 12:23:25 »

Спах само 3 часа тази сутрин и не бяха точно по план, но тъкмо фаланги се обучаваха, поне в повечето провинции... Сега обаче остават само леки копия и вече ми тежат -3М, да видим ще излезе ли сметката Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #46 -: Февруари 24, 2010, 19:03:54 »

Пак дремнах малко и изпуснах 1-2 партиди... Още не мога да осъзная дали съм изпуснал 1 или 2... Май 2 копия и 1 мечове, просто няма как да изпусна 2 по 3 часа в рамките само на 2 часа... А може и да може, не знам  *freak*

Абе в рамките на предвидените издънки съм за сега Wink И за първи път се радвам тъщата да ме събуди  Grin Поне да го беше направила с половин час по-рано, но тя всичката и работа е такава... И пак по-добре отколкото да си бях откъртил още 5-6 часа  *freak*
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Страници: 1 2 3 [4]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!