Imperia Online България  
Април 25, 2024, 23:20:04 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Кой не спи и как го постига?  (Прочетена 12811 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 15, 2010, 01:35:02 »

Ми аз май пак няма да си легна преди да мине атаката, приятелката по този повод каза че ще празнувам "Трифон зарЯзан". Хубавото е че не се казвам Трифон  Grin

Ама май ше бъдеш Зарязан нищо, че не си Трифон  Grin
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #16 -: Февруари 15, 2010, 01:48:16 »

Ама май ше бъдеш Зарязан нищо, че не си Трифон  Grin
Е няма начин, много съм готин  *hahaha* Пък и исках прошка вече  Grin
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 15, 2010, 01:52:45 »

Е няма начин, много съм готин  *hahaha* Пък и исках прошка вече  Grin

 *ok* *ok*
Тя темата е за кой не спи, ама аз си спя всяка вечер спокойно щом ми замирише на възглавница, не ми действат ни кафета щот ги не пия, нито пък коли и разни там глупости Smiley) с изключение на нощите, в които тамагочито не ще да спи.
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #18 -: Февруари 15, 2010, 02:11:33 »

Абе не знам, но и в казармата не се научих да спя само по 2 часа. За незнаещите, караула е 24 часа, като се дели на 4 пъти по 6 часа - 2 часа пред карулното уж на пост, после 2 баш на пост и 2 в леглото. Даже не помня как им беше реда, че аз спях по 4 часа в карулното и 2 на поста, включително и на -20°. Като се събудя после направо костите ми замръзнали, обаче аз си спя... Дневалния пък, понеже нямаше хора, имаше случай 1 месец да не съм отстъпвал наряд. Един път дежурен, един път дневален, та бяха разрешили поне стол да има и ест. си спях като пич и там. Мине някой идиот, разсмърди се че спя, погледна си часовника и викам, я то време да ме сменят и отивам да си доспя в леглото, но пак те ебват през няколко часа, та на общо максимум 4-5 часа на денонощие да ти се съберат да спиш и то не на куп, а мен ми бяха необходими поне по 8-10. И накрая старшината за малко да яде бой, та и се оплакал чак... Като ме извика тая мижитурка ротния и му казах: гледай сега, не ме интересува ще ме съдиш ли(със затвор ни плашеха чак, наглите копелета), ще ме наказваш ли, тази седмица излизам отпуска! Без значение, пускаш ли ме или не... ако искаш от полагаемата, както искаш, иначе на следващия наряд, ако някой ме събуди, няма да го бия, че да не се разсънвам, а просто ще го застрелям... Та си взех една седмица и се наспах  Grin С две думи ИО ряпа да яде Wink
« Последна редакция: Февруари 15, 2010, 02:13:21 от ZAX » Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #19 -: Февруари 15, 2010, 06:50:51 »

19 Гости, 2 Потребители (0 Buddies, 1 Скрит(и))
Активни потребители през последните 15 минути:
General

Само гости и двама генерали Wink
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #20 -: Февруари 15, 2010, 23:57:15 »

Да се похваля, днес май ще си легна навреме, че утре след обяд имам работа. Да видим обаче дали ще стана преди 10. Това е последния шанс на номадите да ме хваната неподготвен Wink
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
FallenAngel
Гост
« Отговор #21 -: Февруари 16, 2010, 10:08:18 »

Да се похваля, днес май ще си легна навреме, че утре след обяд имам работа. Да видим обаче дали ще стана преди 10. Това е последния шанс на номадите да ме хваната неподготвен Wink
аз си бях навил будилника за 6 сутринта. Станах в 5 без будилник, кога ше се свършва?  *freak* Grin
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #22 -: Февруари 16, 2010, 11:19:40 »

мда. разбира се, ето кога ще стана, точно с минималното необходимо закъснение за да се прееба и това ще е така всеки път... и тази ера не можах да счупя каръка на оспиването...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
finn
Редник
*

Karma: +2/-4
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 16, 2010, 12:09:21 »

мда. разбира се, ето кога ще стана, точно с минималното необходимо закъснение за да се прееба и това ще е така всеки път... и тази ера не можах да счупя каръка на оспиването...

абе ти будилник нямаш ли? Smiley
Активен
Krum
Community Manager
*

Karma: +957/-518
Неактивен Неактивен

Публикации: 4047



Профил
« Отговор #24 -: Февруари 16, 2010, 12:15:17 »

мда. разбира се, ето кога ще стана, точно с минималното необходимо закъснение за да се прееба и това ще е така всеки път... и тази ера не можах да счупя каръка на оспиването...

Браво, направи голяма услуга на всички други. Иначе ако трябваше по 100 000 паладина в провинция щях да пускам ама да останеш непобеден нямаше.  *pardon*  *hihi*
Активен

предричам края на ИО до края на годината,ако тенденцията да се печели посредством всякакви приоми използвани от собствениците на играта продължи.

Давам Ви  максимум 1-2 години живот на играта, а после да видим дали пророците грешат или този път ще познаят края

Отнети пророчески лицензи: 1
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #25 -: Февруари 16, 2010, 12:21:35 »

хахаха ...е то Райхи като пророк действа тука ...я за Закси ,я за Славчо ....само поиска облогче и веднага се предават...
тая ерера беше скучна без закси  Grin Grin Grin

1към 1000 че няма да сбъдне мечтатаси Cool

залози при адвоката  Wink Embarrassed

Но виж за непобеден и топ10, бих заложил  Lips Sealed
Активен

smehh
Write the future®
Лейтенант
***

Karma: +1294/-581
Неактивен Неактивен

Публикации: 201



Профил WWW
« Отговор #26 -: Февруари 16, 2010, 12:49:52 »

слаб мотив  *pardon*
Активен
FallenAngel
Гост
« Отговор #27 -: Февруари 16, 2010, 13:00:02 »

Браво, направи голяма услуга на всички други. Иначе ако трябваше по 100 000 паладина в провинция щях да пускам ама да останеш непобеден нямаше.  *pardon*  *hihi*
тц,тц , браво - успя да му хванеш сейва на една две минути  *hahaha* *hahaha*

При мен беше по-гадничко, че гледах он филма : Къде свършват мечтите  Cry Cry Cry
« Последна редакция: Февруари 16, 2010, 13:09:22 от FallenAngel » Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #28 -: Февруари 16, 2010, 17:46:53 »

Е райхи много лошо кълне Smiley

А будилник, който да чуя няма   *tired*

За съжаление, днес имах много по-важна работа от ИО и ако си бях легнал чак след 10, значи да се успя за нея... А друга 100%-това гаранция да стана на време, освен въобще да не си лягам, просто няма... Рискувах да се наспя един ден и загубих. Следващата ера пак Wink Може би ако не ги пускат когато им скимне, ще мога да си планирам нещата. Сега остава да меря сили за нетна, загубите не са фатални... Според някой дори това е по-добрия ход, но не и според мен Smiley

П.П. Тайно се надявах ортака да хвърли едно око на форума за битката и ако ме няма да ме покрие, но къде този късмет Grin И той зает човека, за безработни си е този турнир...
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
anfel4e
N.W.A
Редник
*

Karma: +74/-63
Неактивен Неактивен

Публикации: 39


Ники и Красинка KPACOTA+


Профил WWW
« Отговор #29 -: Февруари 16, 2010, 20:51:30 »

Аз се държах геройски до 23-тата вълна, когато вместо в 4:30, станах в 5:30 и с разочарование разбрах, че крепостите ми са с едно ниво надолу...бях събрал доста ресурс и имах намерение да постигна нещо, но...  :Smiley
Сега с интерес следя какво се случва- успех на всички  Smiley
пп.За слеващата ера на Номадите ще си взема отпуск  Wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!