Imperia Online България  
Април 26, 2024, 00:53:41 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: НЕПОБЕДЕНИ ИМПЕРЦИ  (Прочетена 20122 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #45 -: Февруари 25, 2010, 13:34:13 »

бития си бит нататък го знаеш............... Embarrassed

една от най лошите ми ери  Embarrassed

коквото си направиш сам и 10 села немогад да ти го направят  *pardon*

дано не чакаме година за друга ера че адреналина от номади го няма никъде  Smiley
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
zahir
Сержант
**

Karma: +54/-27
Неактивен Неактивен

Публикации: 64



Профил
« Отговор #46 -: Февруари 25, 2010, 13:55:00 »

Мисля, че и Захир е дама, поздравления и за нея, ако наистина участва за първи път, 20-тото й място е невероятен успех, знаейки срещу какви... машини се изправя в тоя турнир.
Благодаря за добрите думи, наистина съм дама  Embarrassed и за първи път се пробвах в НН, понеже и за първа година играя ИО, откъдето е можело да чуя, че има подобен турнир. Истината е, че аз нямам почти никакъв съзнателен принос за 20-място в класацията - просто бях изтикана от разочарованите и отказали се след средата на ерата  Wink Иначе последната седмица правех само армия, армия и пак армия и нон стоп съревноваване с огромния минус. Доста неща научих в крачка и на принципа проба-грешка, но в пъти повече анализирайки опита на имената в тази игра, както и в ИО.  *rose*
Активен
rayh
Майор
*****

Karma: +384/-166
Неактивен Неактивен

Публикации: 859



Профил
« Отговор #47 -: Февруари 25, 2010, 14:01:47 »

Psihar86 ако не е станало някаво разместване би трябвало за втори пъд да е 3 и да взима воената

браво стояне  Smiley
Активен

Едно е да искаш друго е да можеш трето и четвърто да го направиш


........http://www.youtube.com/watch?v=THYkJP68ZEE

http://www.youtube.com/watch?v=QYKPDOJ8Pjg&NR=1
http://wc.imperiaonline.org/?section=teams_all&country=bg
lyubo_78
Полковник
******

Karma: +663/-360
Неактивен Неактивен

Публикации: 1001


welcome to hell


Профил
« Отговор #48 -: Февруари 25, 2010, 14:02:15 »

Браво, браво, браво. Заслужени аплодисменти за всички които играха  и се биха с нечестните Номади. На победителите: Честито!!!  *beer* *beer* *beer* *beer* *beer*
Активен

Съвет към всички, които слагат тенджера на печката и отиват на компютъра: вземете със себе си една лъжица. Този предмет ще ви напомня, че готвите нещо.
enravota
Редник
*

Karma: +410/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 0


MISTRUSTED MEMBER


Профил
« Отговор #49 -: Февруари 25, 2010, 16:00:20 »

Браво на всички участници.
Честито на непобедените.

За първи път призовата тройка се съставлява изцяло от български играчи.
Пухи взема за втори път парична награда, което го прави почти професионалист.

Турнирът беше много силен, видяхме чудесни защити, както винаги, игра се на много високо ниво.
И като че ли за пръв път успяхме наистина да подредим атаките както трябва - във възходящ ред, постепено увеличавайки натиска върху играчите.
Дамската част също се отсрами, макар, че очаквах по-добри класирания от Лейди и от Хиената, които са изпитани блиц воини. Не мога да кажа нищо друго, вероятно има и други дами, които са играли, видях, че Лейди Ровена писа във Форума, но не зная дали не играе с някой друг акаунт, не я виждам в Топ 50... Мисля, че и Захир е дама, поздравления и за нея, ако наистина участва за първи път, 20-тото й място е невероятен успех, знаейки срещу какви... машини се изправя в тоя турнир.

Прочутата Форумна Голяма Уста Закс игра много добре, мога да го кажа с ръка на сърцето, даже направи по-добро нетно класиране от Мистър "Форумна Съвест" Крокодил. Малко не му достигна, за да завоюва по-престижно място, но... както се казва: Борбата е безмилостно жестока.
Очаквах Таранколи, Фениск и Чингиз да са поне в Топ 10, нещо сте се размекнали, драги мои. Не може разни чуждоземци да ви изпреварят. Но пък... те често си ви бият и в Блица... Wink
Виждам нови имена в Топ 50, което е окуражаващо.
Виждам и г-н Адвокатина да се мъдри на 23-то място, загубил 3 места... Така е, г-н Адвокатин... един се е родил да пее, друг - да сее. Smiley
Райх, какво стана? Успа ли се през последните няколко дни?
Поздравления за всички в Топ 50, които не загубиха всичките си животи и най-вече Декстър, който успя да се класира в компанията на големите, без да загуби живот.

Браво и респект за всички имперци, които се биха като лъвове.

Сега... следват статистики, класирания и награди.

Очаквайте следващата седмица подробни статистики за абсолютно всичко, което се е случило в Ера 4 на Номадските нашествия, интервюта с призьорите и изобщо - всичко, както си му е реда.


Днес за съжаление съм от сеещите......  Cry Cry Cry Cry Cry
Активен

delenda est!
FeniX
Гост
« Отговор #50 -: Февруари 25, 2010, 16:17:51 »

Аз се удавих, като власите.......  Grin Grin Grin Grin
Никога не съм си изоставял паладините по крепостите, но винаги има първи път. Smiley
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #51 -: Февруари 25, 2010, 17:32:40 »

Аз се удавих, като власите.......  Grin Grin Grin Grin
Никога не съм си изоставял паладините по крепостите, но винаги има първи път. Smiley

Не знам какво, що ама ти и Хамло направихте най-готините битки в ерата като цяло   *bravo* *bravo* *bravo* Всеки път като отварях темата за докладите гледах за твоите и ако има на Хамло   ;D ;D ;D ;D
Активен
LadyROVENA
Сержант
**

Karma: +127/-101
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Nobody move.. I droped my brain!


Профил
« Отговор #52 -: Февруари 25, 2010, 17:47:27 »

БРАВО за добрата играта и от мен - хареса ми...много *rose* - изискваше се мисъл *rose*,не само блъскане на армии...доволна съм Embarrassed Grin
 ....поиграх с " ИН " половинката на  prizrak ...(за "ЯН" половинката -  *rose* *kissgirl* *cocktail* )
 
...сега следват поздравите:
 - за непобедените  bgflag - искренно браво!!! *rose*
 - за enravota специален поздрав - без неговото надъхване съм сигурна,че нямаше да е така интересно *beer*
 - за подкрепата от Кро,Райх и всички всички *beer* *beer*
 - за всички, които участваха  *gamer*
 - и разбира се - за екипа *beer* /които тази ера нарочно *hihi* балансираха атаките - да се мъча повече :evil3: Grin Grin Grin ...в интерес на истината  - с моето женско мислене на всяка нова атака ми се привиждаха номадите с все по-големи...проучвания Grin ,което понякога довеждаше до приемливи,но не най-добри резултати *pardon*...макар че си имам любима битка вече и от Номадите  *V*- ще я сложа в докладите Tongue/
...та така...време е за празнуване според мен *dance* ....живот и здраве - ще се срещнем другата ера [:-}
Активен

Тук всеки е НЯКОЙ, ако някой не е НЯКОЙ - той не е тук!*BOSS*
Ако се довериш на някого напълно - ще получиш или приятел за цял живот или урок за цял живот
atamaje
Редник
*

Karma: +6/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #53 -: Февруари 25, 2010, 21:07:44 »

Psihar86 ако не е станало някаво разместване би трябвало за втори пъд да е 3 и да взима воената

браво стояне  Smiley

Потвърждавам това, че Психар86 е две поредни ери 3-ти. Браво!
Поздравления за всички непобедени !!!
Активен
Psihar86
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #54 -: Февруари 25, 2010, 21:11:43 »

Psihar86 ако не е станало някаво разместване би трябвало за втори пъд да е 3 и да взима воената

браво стояне  Smiley

Малко се обърка Отон да бях трети  Grin,ама се случва ами благодаря ти Райх .Поздравявам Fight за доста добрата му игра както винаги доказа на Отон че може да си непобеден и на две провинции  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Активен
ZAX
Групата на ZAX
*

Karma: +40/-235
Неактивен Неактивен

Публикации: 0



Профил
« Отговор #55 -: Февруари 26, 2010, 03:18:16 »

Малко се обърка Отон да бях трети  Grin,ама се случва ами благодаря ти Райх .Поздравявам Fight за доста добрата му игра както винаги доказа на Отон че може да си непобеден и на две провинции  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Много вдигна летвата той, другата ера трябва да ставам непобеден само с една провка Wink

Има ли вече някаква информация относно приблизителното начало на ера 5, защото за неопределено време няма да имам възможност да посещавам редовно нито форума, нито каквото и да било друго място от където да мога да се информирам навреме, а ми стана навик да не почвам ерата от началото  Cry

П.П. Благодарности най-вече на CA0033, че ми предостави доста добър старт и възможност да участвам и тази ера. За другата ера ако няма опашки, ще търся ортак за дневната или поне първа смяна Wink И резервно захранване ще си приготвя  Grin Абе въобще ще елиминирам всички възможни негативни фактори извън мой контрол  *freak* За да мога най-после да постигна заветната цел  bgflag
Активен

Съжалявам, понякога забравям че когато имаш IQ над 150, хората не разбират какво им говориш...

Не ме смущава див вой от омрази,
не стряска ме на завистта гневът –
спокойно гледам в бъдещето ази:
там мойте песни все ще се четат.

Вместо да проклинаш тъмнината - запали свещ!
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #56 -: Февруари 26, 2010, 11:17:18 »

Малко се обърка Отон да бях трети  Grin,ама се случва ами благодаря ти Райх .Поздравявам Fight за доста добрата му игра както винаги доказа на Отон че може да си непобеден и на две провинции  *YAHOO* *YAHOO* *YAHOO*
Ще трябва да променяме сега правилата заради Файт... както винаги...
Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
No_dignity
Гост
« Отговор #57 -: Февруари 26, 2010, 11:24:40 »

Ще трябва да променяме сега правилата заради Файт... както винаги...

като му видях последните две битки - доста ще се изпотите  Grin Grin
Активен
Oton
Community Manager
*

Karma: +787/-1279
Неактивен Неактивен

Публикации: 1977



Профил
« Отговор #58 -: Февруари 26, 2010, 11:32:01 »

като му видях последните две битки - доста ще се изпотите  Grin Grin
Измислили сме го вече.
А Файт си е... Файт.
Той иска плакетче, затовa ги прави тия... изпълнения.

« Последна редакция: Февруари 26, 2010, 12:00:46 от Oton » Активен

ИО във Facebook!
http://www.facebook.com/pages/Imperia-Online/114814521869565?ref=mf
ИО Световно:
httpс://worldcup.imperiaonline.org
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #59 -: Февруари 26, 2010, 12:01:19 »

то и аз исках Smiley ...ама защо реших че трябва и да съм в топ 10 ....та ни едното ,ни другото Smiley
Активен

Страници: 1 2 3 [4] 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!