Imperia Online България  
Април 23, 2024, 20:32:45 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: изтрити акк  (Прочетена 6633 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
J0KeRa
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« -: Октомври 13, 2009, 14:40:13 »

Поздравлениа за съюз COMECON ,мисля че направиха рекорд по изтрити и наказани акк  , а ерата  има още 5 месеца игра  Shocked
Незнам дали не е по удачно да пусна тази тема в Рекорди , ще оставя модераторите да решат.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2009, 14:56:09 »

Поздравлениа за съюз COMECON ,мисля че направиха рекорд по изтрити и наказани акк  , а ерата  има още 5 месеца игра  Shocked
Незнам дали не е по удачно да пусна тази тема в Рекорди , ще оставя модераторите да решат.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

Еми въпросните наказани са първите от КОМЕКОН, които са били наказвани тая ера и са наказани защото се опитаха да противодействат на програмите ви за смс известяване, поне според вашия лидер Варнахаус. Наказанието според мен е меко казано нечестно и ако не се процедира по същия начин, към вас, аз лично ще си бия мода. Не може едни да не спим, а други да спят като порове и като ги атакуват един ден в седмицата да получават смс и веднага да стават и да местят или да посрещат. Скрипта който 2мата играча пробваха, беше опит за денонощни атаки по вашите акк, с идеята да си спрете смс известяването, но явно програмите за смс известяване се толерират, а тези който се опитват да им противодействат не се.
Активен
J0KeRa
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2009, 15:04:28 »

Еми въпросните наказани са първите от КОМЕКОН, които са били наказвани тая ера и са наказани защото се опитаха да противодействат на програмите ви за смс известяване, поне според вашия лидер Варнахаус. Наказанието според мен е меко казано нечестно и ако не се процедира по същия начин, към вас, аз лично ще си бия мода. Не може едни да не спим, а други да спят като порове и като ги атакуват един ден в седмицата да получават смс и веднага да стават и да местят или да посрещат. Скрипта който 2мата играча пробваха, беше опит за денонощни атаки по вашите акк, с идеята да си спрете смс известяването, но явно програмите за смс известяване се толерират, а тези който се опитват да им противодействат не се.

Незнам кой какви програмки е пробвал , но знам ,че доскоро точно ти се биеше в гърдите колко честни играчи сте , и как никой от вас не мами и т.н. И на всичкото отгоре продължаваш да плачеш и да се обясняваш! *stop* *stop* Вземи се в ръце и поиграи малко на ИО ако ти се играе , ако не си бии мода преди да са изтрили и твоето акк  Cool
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #3 -: Октомври 13, 2009, 15:12:12 »

Незнам кой какви програмки е пробвал , но знам ,че доскоро точно ти се биеше в гърдите колко честни играчи сте , и как никой от вас не мами и т.н. И на всичкото отгоре продължаваш да плачеш и да се обясняваш! *stop* *stop* Вземи се в ръце и поиграи малко на ИО ако ти се играе , ако не си бии мода преди да са изтрили и твоето акк  Cool

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=23085.0

Ето ти отговора ми, защо и по какъв начин е пробвано. Аз ви доказах какво мога и не мога, но едни да спят като заклани, а други не и после да ги трият заради това, че се опитват да спрат програмите на тия които спят, няма да стане. Ти не ползваш програма, за теб знам, ти си спиш като заклан и преди да се откажа, ако не се направи нищо ще те размажа Smiley
Активен
J0KeRa
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #4 -: Октомври 13, 2009, 15:14:42 »

http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=23085.0

Ето ти отговора ми, защо и по какъв начин е пробвано. Аз ви доказах какво мога и не мога, но едни да спят като заклани, а други не и после да ги трият заради това, че се опитват да спрат програмите на тия които не спят, няма да стане. Ти не ползваш програма, за теб знам, ти си спиш като заклан и преди да се откажа, ако не се направи нищо ще те размажа Smiley
Каквото и да се направи ти вече си сам до края на ерата ,тъй че съдбата ти е ясна  Grin Grin Grin
А колкото до размазването ще те чакам с отворени врати Cool
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #5 -: Октомври 13, 2009, 15:20:42 »

Каквото и да се направи ти вече си сам до края на ерата ,тъй че съдбата ти е ясна  Grin Grin Grin
А колкото до размазването ще те чакам с отворени врати Cool

Много отворено го раздаваш , сега поне дано се осмелите да предприемете нещо срещу нас, освен лаенето по форума в това сте добри, колкото до ИО---там сте гола вода.
Активен

SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #6 -: Октомври 13, 2009, 15:30:12 »

Каквото и да се направи ти вече си сам до края на ерата ,тъй че съдбата ти е ясна  Grin Grin Grin
А колкото до размазването ще те чакам с отворени врати Cool

То ако човек вас ви пита, съдбата ми е ясна от 2 мес, ама от тогава само бой ядете, спрях малко само и единствено заради програмите ви. Айде дайте да видим какво ще стане. Аз ще играя 1 месец още ако не с противодейства на програмите ви, единствено и само за да видя какво ще ми направите, така мисля е честно Smiley Имате предизвикателство - един месец да ме биете, ако можете де, иначе си говорете не ми пречите.
Активен
Boreto
Капитан
****

Karma: +499/-474
Неактивен Неактивен

Публикации: 300


Какво му трябва на човек.................


Профил
« Отговор #7 -: Октомври 13, 2009, 15:33:28 »

Поздравлениа за съюз COMECON ,мисля че направиха рекорд по изтрити и наказани акк  , а ерата  има още 5 месеца игра  Shocked
Незнам дали не е по удачно да пусна тази тема в Рекорди , ще оставя модераторите да решат.  *hahaha* *hahaha* *hahaha* *hahaha*

А относно рекорда, за наказания изтриване, го направихте ти и твоите приятели от Зеалотс, където игра наколко месеца и безславно напусна след като ви взеха проучванията *ok* Тогава се правеше на света вода ненапита, така, че и сега си трай поне!!
Активен

J0KeRa
Редник
*

Karma: +3/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 9


Профил
« Отговор #8 -: Октомври 13, 2009, 15:38:17 »

А относно рекорда, за наказания изтриване, го направихте ти и твоите приятели от Зеалотс, където игра наколко месеца и безславно напусна след като ви взеха проучванията *ok* Тогава се правеше на света вода ненапита, така, че и сега си трай поне!!

Ти си ми безинтересен , и без туй скоро ще те търся в х5 обхват .А  ти също си с програма ,така че не лайте много за програмите . Cool
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #9 -: Октомври 13, 2009, 15:42:34 »

А относно рекорда, за наказания изтриване, го направихте ти и твоите приятели от Зеалотс, където игра наколко месеца и безславно напусна след като ви взеха проучванията *ok* Тогава се правеше на света вода ненапита, така, че и сега си трай поне!!

Не само това, мо и тук в честните коректи още преди са наказвани и Стайков и Кпато, но това вече се забрави Smiley А пък ВВВВВВ отнесе 3 бана за по 48ч.
Активен
SOMEBODY
Лейтенант
***

Karma: +342/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 218


Профил
« Отговор #10 -: Октомври 13, 2009, 15:49:18 »


Ти си ми безинтересен , и без туй скоро ще те търся в х5 обхват .А  ти също си с програма ,така че не лайте много за програмите . Cool

Безинтересен, безинтересен ама се разбиваш в него нали ? Освен това аз не съм сам, а има още 5 човека на високи точки с мен и не става въпрос за отказване от нещо друго, а защото няма един и същи аршин към всички. Аз не ползвам такава програма за смс, най-малкото защото за мен това не е ИО, но да аз имам време, дори и в работно време да се гледам и съм научен да ставам по часовник през 40 мин, когато искам. Аз пак ти го казввам, не лай, ами почвайте. Имате месец време ако и при вас не последват същите наказания. пробвайте за месец, да видим какво ще направите Smiley
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 15:53:15 от SOMEBODY » Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #11 -: Октомври 13, 2009, 16:24:04 »

Първо да попитам, защо си мислите че ползваме програми? От къде съдите? Почти нямаме неударен играч, а ние колкото ипъти да ви пробваме в 5 сутринта все сте на линия целия съюз. Как става това? Има и други начини се пазим, без да си влизаме по акунтите, и без да ползваме програми, но ще ви ги обясня на края на ерата ако сте още тук. Това че не сте се сетили за някои неща и не можете да си ги обясните си е ваш проблем.
Да не си мислите че ние нямаме възможности да напишем разни скриптове дето да играят вмсто нас, да ловят шпиони и да местят армиите и ресурсите?
Ама не сме го направили нали?
То така много хубаво, спиш си а програмата играе вместо теб!
И на всичкото отгоре имате наглоста да пишете тук и да се оплаквате! Не мога да повярвам направо.
А това ако сте решили един човек да ви движи всички акаунти, рано или късно ще ви изиграе лоша шега.
Аз лично съм се убедил че няма ненаказани дела в тази игра. Това че за момента нямате засечка на пазара, не означава че ще изкарате така 6 месеца да знаете ! Еди, още не си обяснил, откъде изкарахте с джазабел по 500кк злато за един месец, повече от нас, при положение, че разликата в доходите ни е не повече от 50кк, а освен това се налагаше да възстановяваш загубени армии?
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 16:39:25 от varnahouse » Активен
varnahouse
Лейтенант
***

Karma: +48/-61
Неактивен Неактивен

Публикации: 127


Профил
« Отговор #12 -: Октомври 13, 2009, 17:17:43 »

elena      38259758      +8259771      
farscape    34103357    +8474    
varnahouse    33605000    +37660    
okti    30300000    +727364    
elias    29708776    6441163    
Tramp    27281587    +4821    
kote    25800000    3239348    
ndd1976    23626000    +6303    
goblenit    22749174    +4446437    
longmen    21280222    +8672    
Staykov    20016411    0    
ziro    17250000    +3311    
Aragon    17010045    +105000    
bg_sa    14774722    +12076    
sladur7757    14651377    +2872023    
mirko88    12376333    +8912    
Bronxyto    10096957    5795263    
sashkolyd    10000000    4330895    
omaratoura    9724154    +146    
framel    9160220    +91094    
stasb    5255000    +5255000    
Xana    4446229    561504    
JoKeRa    3000000    4733693    
wwwwww    2900000    +2900000    
Jameson    0    0    
kpato    0 5598274    
gargamel    0    0    
Disaster    0    0    
Praktiker    0    0

Я дайте да да видим вие чесните по колко сте внесли за да имате нашите проучвания?
Недей гледа че има хора внесли повече от мен. Аз съм напускал съюза си веднъж и затова е така.
Като си голям играч, защо не си развиваш шпионажа, ами чакаш на някой с 5 пъти по-малко нетни от теб да ти прави шпионажа? Нали имаш уни 40 и играеш за съюза си?
И после имаш наглоста да ме обвиняващ че съм използвал съюза си?
Аз съм винаги първи при масовите и с най-много атки като бройка.
Ти къде си?
А да вярно, забравих че нямате такива атаки. Може би няма кой да ви поведе или не ви стиска да станете целия съюз в 3 часа и да нападнете някой. Ама то не става като играе един човек с 10 акунта, нали? Няма как да се следят атаките  Tongue
Ако хванете някой да не е на линия, веднага се организирате и ходите като лешояди да влачите, а нас наричате мършали. Опитах се да подържам добрия тон, ама вие прекалихте вече!
Айде осъзнайте се малко. Крайно време е.
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 17:21:46 от varnahouse » Активен
ndd1976
Редник
*

Karma: +5/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 7


Профил
« Отговор #13 -: Октомври 13, 2009, 17:45:23 »

До сега не съм взимал отношение, но вече "ВЕЛИКИЯ" ЕДИ, започна да ме вбесява. Нарича ни Мършали- добре може и такива да сме, но не сме като тях "ЧАКАЛИ" всички вървят зад "ВЕЛИКИЯ" като хиени, и когато някой е на линия връщат-няма мърша. А ако не сме на линия почват да се хвалят, колко медали, колко убити войници и все колко ........ А нека техния лидер каже откъде дръпна толкова за един месец Huh??? Или пак ще каже новобранци сте и т.н. /може и да сме/, но не пасем патките в гората.
« Последна редакция: Октомври 13, 2009, 17:50:19 от ndd1976 » Активен
CPAM
Редник
*

Karma: +2/-5
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #14 -: Октомври 13, 2009, 18:40:23 »

Ами аз да попитам,колко са изтритите,че съм мързелив да гледам....
ако бурето играе ша флаам иначе се отказвам Grin Grin Grin
 Grin Grin Grin за кеф на великия,дето требе да му се даде медал по капитулация,този сезон 10 пъти.... Shocked
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!