Imperia Online България  
Април 29, 2024, 01:26:55 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 18  (Прочетена 10038 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« -: Септември 13, 2009, 21:38:44 »

ВОЕННИ ТОЧКИ


НЕТНИ ТОЧКИ


ДОБЛЕСТ
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
uzunov
Редник
*

Karma: +8/-8
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #1 -: Септември 15, 2009, 04:52:11 »

Izvinqvam se 4e pi6a na latinici,no ne sam na moq komp.
Aide da se vzemem malko v race da napravim edin otbor ot 10-15 BG igra4i i da sprem tiq pozorni klasacii ve4e,4e me e sram da gi gledam.4akam xorata,koito mislqt kato men da mi pi6at na ls v igrata.
Активен
FeniX
Гост
« Отговор #2 -: Септември 15, 2009, 09:07:21 »

Не знам, дали класацията е позорна, но миналата ера имах, повече проблеми с нашенчета.
Бяха решили, че просто трябва да палят за удоволствие.
Интересно, с кого да се прави отбор, когато чужденците са по разбрани.
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #3 -: Септември 15, 2009, 09:11:50 »

Иначе без малко и щеше да станеш първи по нетни, нали?
 Grin
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
FeniX
Гост
« Отговор #4 -: Септември 15, 2009, 09:24:30 »

Иначе без малко и щеше да станеш първи по нетни, нали?
 Grin
Нямаше!:)
Предпочетох, да ходя на море.
Но мисля, че с половин ера, 12 място по нетни не е толкова лошо. Wink
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #5 -: Септември 15, 2009, 09:38:27 »

Не е лошо, даже похвално. Обаче понеже каза, че си имал проблеми с българчетата. А аз чух, че ти предложили да играете срещу турския отбор, пък ти си решил да стигаш първия по нетни, който към онзи момент имал х3 точки от теб. И понеже пишеш тук за отбор, като какъв ще го играеш в този отбор? Ще ги плашиш с мотиката? Или ще ги замеряш с домати?
 Wink
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
FeniX
Гост
« Отговор #6 -: Септември 15, 2009, 09:48:50 »

Не е лошо, даже похвално. Обаче понеже каза, че си имал проблеми с българчетата. А аз чух, че ти предложили да играете срещу турския отбор, пък ти си решил да стигаш първия по нетни, който към онзи момент имал х3 точки от теб. И понеже пишеш тук за отбор, като какъв ще го играеш в този отбор? Ще ги плашиш с мотиката? Или ще ги замеряш с домати?
 Wink
Да те запалят и да ти кажат, че ще продължат да те палят, ако не се присъединиш към някого е страхотно предложение. Grin Grin Grin
Е подпалвачката, май се удари в мотиката и отнесе няколко домата, ама това са подробности Smiley
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #7 -: Септември 15, 2009, 10:13:01 »

Е то да предлагаш да играеш заедно с някой срещу турски съюз, а онзи да ти вика, че имал приятел турче и щял само да ферми и да стига първия е доста по забавно.
А в коя мотика? В твоята ли?
 Grin
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
FeniX
Гост
« Отговор #8 -: Септември 15, 2009, 10:17:39 »

Е то да предлагаш да играеш заедно с някой срещу турски съюз, а онзи да ти вика, че имал приятел турче и щял само да ферми и да стига първия е доста по забавно.
А в коя мотика? В твоята ли?
 Grin
Май моята!
Реши да ме спира докато си връщах палежите, ама нещо не се получи. Smiley
А ти всъщност, какво общо имаш с девойката? Smiley Wink
Сега, се сетих, че девойката, много държеше да отмъщава на jiit.
Да Gulenka(Feera) ми е приятел, доколкото си спомням и ти се разбираше с него.
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 10:22:29 от FeniX » Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #9 -: Септември 15, 2009, 10:25:18 »

Девойчето е близко до сърцето ми. А щом не се е получило сигурно не може да смята с калкулатора. Такава си е тя, сладурана. Дано да си си върнал палежите. Може пък да си я повторил след турците, че те не я оставиха да изгасне.
 *freak*
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #10 -: Септември 15, 2009, 10:26:30 »

Е, аз виждам, че вече си имаш отбор. Тази ера и аз ще се пробвам с няколко палежа.
 *pardon* *freak*
Освен ако днес не почнат Номадите, както беше обещано. Ама те обещанията на екипа всички ги знаем.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
FeniX
Гост
« Отговор #11 -: Септември 15, 2009, 10:59:18 »

Девойчето е близко до сърцето ми. А щом не се е получило сигурно не може да смята с калкулатора. Такава си е тя, сладурана. Дано да си си върнал палежите. Може пък да си я повторил след турците, че те не я оставиха да изгасне.
 *freak*
Хората, не ги деля, на турци и българи а на приятели и неприятели, поне в играта.
В играта има и турци и българи, които си заслужават боя.
А пък, девойчето, уж играеше срещу турците, а нападаше българи.
Това сигурно е някаква, гениална стратегия с която да порази турските играчи  Grin Grin Grin
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #12 -: Септември 15, 2009, 11:07:11 »

И аз не ги деля на турци и българи, просто в Блица винаги турски коалиции играят срещу останалите, следователно срещу турски коалиции трябва да се противодейства. Ако бяха хърватски коалициите, щеше да се действа срещу хървати. Няма значение какви са, щом действат организирано срещу други играчи, то заслужават да им се отдели специално внимание, иначе става както миналата ера - заедно премазват останалите, тук камикадзе, там жертва на развитие, там втори акаунт и така.
А пък девойчето играеше срещу турци и срещу всички останали. Както каза, всеки има приятели. Тя пита кой ще се включи срещу враговете и, в тази ера турска коалиция, като получи отговорите прецени кой да напада и кой не. Ти, като приятелче на нейните врагове, гориш!
 Grin
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
FeniX
Гост
« Отговор #13 -: Септември 15, 2009, 11:10:21 »

И аз не ги деля на турци и българи, просто в Блица винаги турски коалиции играят срещу останалите, следователно срещу турски коалиции трябва да се противодейства. Ако бяха хърватски коалициите, щеше да се действа срещу хървати. Няма значение какви са, щом действат организирано срещу други играчи, то заслужават да им се отдели специално внимание, иначе става както миналата ера - заедно премазват останалите, тук камикадзе, там жертва на развитие, там втори акаунт и така.
А пък девойчето играеше срещу турци и срещу всички останали. Както каза, всеки има приятели. Тя пита кой ще се включи срещу враговете и, в тази ера турска коалиция, като получи отговорите прецени кой да напада и кой не. Ти, като приятелче на нейните врагове, гориш!
 Grin
Да ти припомням ли, че Feera, беше оплют от свойте, само защото беше в един съюз с нас.
Той ми е приятел, а аз не нападам приятели.
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #14 -: Септември 15, 2009, 11:43:04 »

Ама ти не нападаше никой миналата ера, кой е искал Феера да нападаш. Ти никой не нападаш, ще гониш нетна.
 *freak*
Успех тази ера. Аз нетни не гоня, аз само нападам.

А, сетих се нещо друго, не знам дали са оплювали Феера, ама тоя не е мъченик, напротив, тоя е от Джихад. Тези с "джихад" до името си не ги харесвам, странно, нали?
« Последна редакция: Септември 15, 2009, 12:48:11 от Skeletan » Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
Страници: [1] 2 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!