Imperia Online България  
Април 25, 2024, 22:07:52 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бате Емо(и сходни) и неговата(тяхната) Сладка формула  (Прочетена 13310 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« -: Юли 18, 2009, 23:23:21 »

Бате Емо нищо нередно няма в това да бъдеш позапален няколко пъти,всеки рев по повод това е именно безсилието.Когато решиш да се бориш за определена кауза ,предвиди най-лошите възможни варианти,а когато те не се случат ,напиши точно обратното на това което си написал в темичката.Ето сега написваме тук следното....съюз Боляри тази ера е решил да играе ,по различно от предишната ,от по предишни и всякакви други периоди...и не защото има някакъв умисъл с лошо към някого ,а просто да направи играта си разнообразна.Щом ти и други намирате този подход за комплексарщина и безсилие ,то ние приемаме довода ти(ви) за правилен ,но понеже това са черти човешки и съвременния силен индивид лесно ги преодолява ,то не ти остава нищо друго ,освен да ги подминеш и да покажеш логиката на това което си написал,всичко друго е прокрокодилски изявления ......когато ние решим да играем за определена кауза ,заставаме заедно силно и организирано,направи(ете) и ти(вие) това ,а не оставяй/те впечатление ,че всичко трябва да се подреди при теб(вас) ей така докато си разкарваш/те котката из парка ...без усилия и така между другото
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #1 -: Юли 18, 2009, 23:39:15 »

Бате Емо нищо нередно няма в това да бъдеш позапален няколко пъти,всеки рев по повод това е именно безсилието.Когато решиш да се бориш за определена кауза ,предвиди най-лошите възможни варианти,а когато те не се случат ,напиши точно обратното на това което си написал в темичката.Ето сега написваме тук следното....съюз Боляри тази ера е решил да играе ,по различно от предишната ,от по предишни и всякакви други периоди...и не защото има някакъв умисъл с лошо към някого ,а просто да направи играта си разнообразна.Щом ти и други намирате този подход за комплексарщина и безсилие ,то ние приемаме довода ти(ви) за правилен ,но понеже това са черти човешки и съвременния силен индивид лесно ги преодолява ,то не ти остава нищо друго ,освен да ги подминеш и да покажеш логиката на това което си написал,всичко друго е прокрокодилски изявления ......когато ние решим да играем за определена кауза ,заставаме заедно силно и организирано,направи(ете) и ти(вие) това ,а не оставяй/те впечатление ,че всичко трябва да се подреди при теб(вас) ей така докато си разкарваш/те котката из парка ...без усилия и така между другото

Както изглежда, дори и като не играя .... някой пак сънува кошмари с Крокодили  ;D
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #2 -: Юли 18, 2009, 23:47:34 »

Както изглежда, дори и като не играя .... някой пак сънува кошмари с Крокодили  ;D
Кроки тез войнички кой ги обявява,някоя съседка сигурно...сега като направиш 10-на за 2 седмици друго ще говориш ама хайде ,ще изчакаме ,може и да сме в грешка от силното слънцегреене
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Юли 18, 2009, 23:51:34 »

Кроки тез войнички кой ги обявява,някоя съседка сигурно...сега като направиш 10-на за 2 седмици друго ще говориш ама хайде ,ще изчакаме ,може и да сме в грешка от силното слънцегреене

Това, че Аз не играя ... не означава, че и членовете на съюза не играят ... или, че ще си пренебрегна съюзниците и няма да им доставя удоволствието да си проведат ерата интересно  *pardon* Аз си разхождам пираните из Блатото - нямам, котка изядоха я  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
nigg
Майор
*****

Karma: +258/-75
Неактивен Неактивен

Публикации: 919


Профил
« Отговор #4 -: Юли 18, 2009, 23:54:31 »

Странно разбиране имате за хроника на събитията.
Активен
_petrucci_
Сержант
**

Karma: +249/-340
Неактивен Неактивен

Публикации: 75



Профил
« Отговор #5 -: Юли 18, 2009, 23:56:03 »

Това, че Аз не играя ... не означава, че и членовете на съюза не играят ... или, че ще си пренебрегна съюзниците и няма да им доставя удоволствието да си проведат ерата интересно  *pardon* Аз си разхождам пираните из Блатото - нямам, котка изядоха я  *pardon*
Абе......както и да е ,ще постоиш пак 168 часа ама ще видим кога ще е  Smiley
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #6 -: Юли 19, 2009, 00:19:11 »

Бате Емо нищо нередно няма в това да бъдеш позапален няколко пъти,всеки рев по повод това е именно безсилието.Когато решиш да се бориш за определена кауза ,предвиди най-лошите възможни варианти,а когато те не се случат ,напиши точно обратното на това което си написал в темичката.Ето сега написваме тук следното....съюз Боляри тази ера е решил да играе ,по различно от предишната ,от по предишни и всякакви други периоди...и не защото има някакъв умисъл с лошо към някого ,а просто да направи играта си разнообразна.Щом ти и други намирате този подход за комплексарщина и безсилие ,то ние приемаме довода ти(ви) за правилен ,но понеже това са черти човешки и съвременния силен индивид лесно ги преодолява ,то не ти остава нищо друго ,освен да ги подминеш и да покажеш логиката на това което си написал,всичко друго е прокрокодилски изявления ......когато ние решим да играем за определена кауза ,заставаме заедно силно и организирано,направи(ете) и ти(вие) това ,а не оставяй/те впечатление ,че всичко трябва да се подреди при теб(вас) ей така докато си разкарваш/те котката из парка ...без усилия и така между другото
Ето това очаквах да прочета в моята тема, а не разним спамерски глупости - именно затова си заключих темата /в една друга тема дадох най-лошата оценка на модераторите защото никой и не прави опит да спре спаменето което явно е станало "задължително" във форума на ИО/
Мерси за отговора /може би ще си пишем в нови теми за да може да се комуникира нормално защото то и тая я оспамиха за няколко часа - това пак е камък в градината на модовете/.
Не мога да разбера защо ме слагаш в множествено число - май и вас ви е хванала параноята по "крокодил" и заговор на всички срещу вас - играя сам от 100 години вече тук.
 
А сега и отговора ми Wink
Пак ти казвам не рева, никога не съм харесвал да паля и не съм мислил че това е доблестния начин да победиш някого /колкото и идеалистично да ти звъчи/ аз също съм играл в ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ СЪЮЗИ В ИО /вервай ми/ с ЕДНИ ОТ НАЙ-ДОБРИТЕ ИГРАИ В ИО и никога не ни е бил това начина да победим някого!
Само не зная този който го гласите толкова рано за нетната - колко ще му е сладка победата после, като стане първи в някоя класация и с колко ще порасне в собствените и вашите очи като се случи това - аз съм sladka с ник във форума bateemo, я кажете кого гласите за класацията Huh?

Странно разбиране имате за хроника на събитията.

Ами в теб май е и хляба и ножа - какво чакаш?
« Последна редакция: Юли 19, 2009, 00:38:12 от bateemo » Активен
James
Капитан
****

Karma: +462/-257
Неактивен Неактивен

Публикации: 446


Профил
« Отговор #7 -: Юли 19, 2009, 01:39:28 »

.............
Ами в теб май е и хляба и ножа - какво чакаш?


Кое е хляба и кое ножа, ако може да ми обясниш.
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #8 -: Юли 19, 2009, 04:52:50 »

днес успях да се разбераh с  LadyRovena,и сега сам изцяло одаден на това да бия тези малки душички непослушни ,те си знаят кои са ,класации ще ми разпределят  Grin
Активен

nefto
Лейтенант
***

Karma: +266/-364
Неактивен Неактивен

Публикации: 133


Capt_Blood


Профил
« Отговор #9 -: Юли 19, 2009, 07:24:01 »

Само не зная този който го гласите толкова рано за нетната - колко ще му е сладка победата после, като стане първи в някоя класация и с колко ще порасне в собствените и вашите очи като се случи това - аз съм sladka с ник във форума bateemo, я кажете кого гласите за класацията Huh?
Безсмислено е да спорим палежите "доблестни" ли са или не - има си цели теми. Палежите са средство за получаване на предимство и са си по правилата. Да играеш ИО и да се сърдиш и пускаш глупави теми за това, че противникът ти те пали е равносилно на това да играеш футбол и да се сърдиш, че са ти вкарали гол. Със сигурност, обаче са по-доблестно средство за получаване на предимство от това да обявиш, че няма да играеш в свят 2 : http://forum.imperiaonline.org/bg/index.php?topic=19180.msg231608#msg231608, но все пак да си смениш ник-а на Sladka /да не би пък аз да не поставям ударението където трябва? Wink/ и да играеш за нетната. На теб колко Sladka ще ти е победата?
Активен

Цитат на: _petrucci_
Онзи ден влизам в един международен свят да ползвам калкулатора ,ами то какво да видя - баници,кифли,торти,бутилки,писма,призовки,всичко в изобилие.Значи на хората това им е интересно и там се е съсредоточил фирмения мениджмънт.Утре ще празнуваме 8-ми март - ще има сутиени,бодита,тампони,гримове и все нужни неща дори и за притежателите на акаунти от мъжки пол.
6ark
Капитан
****

Karma: +341/-411
Неактивен Неактивен

Публикации: 276



Профил
« Отговор #10 -: Юли 19, 2009, 08:30:39 »

Нещо ме кара да си мисля ,че някои хора са болни и то доста-живеят вьв някакьв виртуален свят и са изгубили ориентация каде са ,има една фраза -Спри,огледай се и продьлжи-Нещо тькова май беше *xxx*.Тука ще стане сьщата (боза) като в БГ1 миналата ера ,То и без това полувината от там вече са тук и аз вклучително,с тази разлика че те си траят за момента и наблудават за кькво иде реч -някои от тях изобщо не са за подценяване.Таз ера им е за проба и ориентация истинската игра ще е на есен  Wink ,сега се напьваите за класация и си пилейте времето пред компа наесен ще става интересно  Cool
« Последна редакция: Юли 19, 2009, 08:34:08 от 6ark » Активен
Goshosi
Гост
« Отговор #11 -: Юли 19, 2009, 08:38:08 »

Тука ще стане сьщата (боза) като в БГ1 миналата ера
Е на нас със тебе все ни е такъв късмета.  Grin
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #12 -: Юли 19, 2009, 11:06:03 »

Хайде бе  болярчета кажете кого гласите за класацията?
Да излезе с името си пича и да каже, да го видим кой е и какъв му е проблема че му е трудно да играе като фермер без да палят конкуренцията му. Тук има доста добри фермери ще ме помагаме с каквото можем, в другата тема вече се пускат кой какви сгради и проучвания има - аз лично се наемам да му кажа къде бърка ;-)

@ nefto - това че не си видял иронията ми в поста ми от края на миналата ера не значи че я няма.
@ Били - ами и ти беше същия миналата ера, вие рзапределяхте класациите Wink
Активен
vallall
Майор
*****

Karma: +511/-262
Неактивен Неактивен

Публикации: 504


Профил
« Отговор #13 -: Юли 19, 2009, 11:09:51 »

Хайде бе  болярчета кажете кого гласите за класацията?
Да излезе с името си пича и да каже, да го видим кой е и какъв му е проблема че му е трудно да играе като фермер без да палят конкуренцията му. Тук има доста добри фермери ще ме помагаме с каквото можем, в другата тема вече се пускат кой какви сгради и проучвания има - аз лично се наемам да му кажа къде бърка ;-)

@ nefto - това че не си видял иронията ми в поста ми от края на миналата ера не значи че я няма.
@ Били - ами и ти беше същия миналата ера, вие рзапределяхте класациите Wink
аз лично се наемам да му кажа къде бърка *scratch* За мен ли се отнася това?
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #14 -: Юли 19, 2009, 11:14:09 »

Странно разбиране имате за хроника на събитията.


Тази тема още с пускането си е за общи приказки, но трябва да я премести някой с права  *pardon*
Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Страници: [1] 2 3 ... 7   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!