Imperia Online България  
Април 28, 2024, 08:13:31 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Що ревете  (Прочетена 8429 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
pepo73
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« -: Юни 24, 2009, 20:33:16 »

Що ревете бе? Като ни бихте предната война ние казахме ли нещо а?Сега нещо не вистиска ли .Вички ги правят тия номера но когато си потърпевш е неприятно нали.Вие почнахте с номерата то не бе проверете тоя проверете оня.После Робуст нещо го подгони гузноста и се накъса да пита админите що са наказали наши хора.Живота продължава ние с Война си продължаваме до края защото нашия съюз ще остане най добрия от 3 ери насам.Това е истината братлета.Да не говорим че имаше неписано правило БГ съюзи да не се нападаме въпреки класиции което ние винаги сме спазвали за разлика от някой друг.
Активен
skokolina
Капитан
****

Karma: +1262/-135
Неактивен Неактивен

Публикации: 266


GLADIATOR


Профил
« Отговор #1 -: Юни 24, 2009, 20:44:20 »

в свят бре  *pardon*
Активен

Съществуват два вида глупаци - едните се отказват да направят нещо, защото са били заплашени, а другите мислят, че заплашвайки ще постигнат нещо.
vidomina
I died to become immortal
Полковник
******

Karma: +1351/-399
Неактивен Неактивен

Публикации: 1288


Sometimes I feel that I could rule the world!!!


Профил WWW
« Отговор #2 -: Юни 24, 2009, 20:45:14 »

 Grin Grin Grin тва в 3 свят ли е  ;D да се пускам там ако е в началото  Wink  гледам има интрига  *hahaha*
Активен

Age of Extinction
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #3 -: Юни 24, 2009, 20:48:20 »

Що ревете бе? Като ни бихте предната война ние казахме ли нещо а?Сега нещо не вистиска ли .Вички ги правят тия номера но когато си потърпевш е неприятно нали.Вие почнахте с номерата то не бе проверете тоя проверете оня.После Робуст нещо го подгони гузноста и се накъса да пита админите що са наказали наши хора.Живота продължава ние с Война си продължаваме до края защото нашия съюз ще остане най добрия от 3 ери насам.Това е истината братлета.Да не говорим че имаше неписано правило БГ съюзи да не се нападаме въпреки класиции което ние винаги сме спазвали за разлика от някой друг.
тцттцтц сички са много отворени като не играят много хора... а за това неписани правило аз лично не знам такова и кеф ще ви покажа като се завърна какво означава да нарушаваш това правило...това,че някой е решил да има такова правило не означава, че задължително за всички...
също така ревят хората, защото се използват забранени от хората създали играта средства... въпроса е друг дали ще се намери някой да ви накаже... а вие си уговаряйте войнички нали това можете да правите най-добре...
Активен

pepo73
Редник
*

Karma: +1/-6
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #4 -: Юни 24, 2009, 21:16:07 »

Що бе Галине само ние ли уговаряме войни а? Я виж техните.Сложи си ръка на сърцето и кажи като следиш толкова много играта в свят 3 предната ера колко пъти нашия съюз сигнализира за такива войни и нищо. Smiley
Активен
Robust
Редник
*

Karma: +29/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #5 -: Юни 24, 2009, 21:48:36 »

Що ревете бе? Като ни бихте предната война ние казахме ли нещо а?Сега нещо не вистиска ли .Вички ги правят тия номера но когато си потърпевш е неприятно нали.Вие почнахте с номерата то не бе проверете тоя проверете оня.После Робуст нещо го подгони гузноста и се накъса да пита админите що са наказали наши хора.Живота продължава ние с Война си продължаваме до края защото нашия съюз ще остане най добрия от 3 ери насам.Това е истината братлета.Да не говорим че имаше неписано правило БГ съюзи да не се нападаме въпреки класиции което ние винаги сме спазвали за разлика от някой друг.
абе струва ми се че не знаеш какво да кажеш , мисля че се молихте на Галин за НАП и ви отрязахме С които сме решили с този имаме НАП , второ да в този свят само вие играете с нагласени войни! трето , я си спомни пак на кое място бяхте миналата ера щото май не знаеш..3то , може и да ни биете тази война.. но защо като ви пуснахме война и се присъединиха два нови акаунта към вашият съюз ? изглеждате жалки , след като изтече войната ще ви пусна нова и ви обещавам че ако зависеше от мен ще завършите с отрицателен баланс.. не можеш да ми кажеш дали да атакувам бг съюзи или не.. смешни сте с това че уговаряте войни  и после се мислите за добри.. вие сте позор за играта !
 
Активен

Great Warrior Never Die
Robust
Редник
*

Karma: +29/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #6 -: Юни 24, 2009, 21:59:09 »

Що бе Галине само ние ли уговаряме войни а? Я виж техните.Сложи си ръка на сърцето и кажи като следиш толкова много играта в свят 3 предната ера колко пъти нашия съюз сигнализира за такива войни и нищо. Smiley
и я ми покажи коя война от наще е уговорена ?
Активен

Great Warrior Never Die
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #7 -: Юни 25, 2009, 00:24:30 »

Що ревете бе? Като ни бихте предната война ние казахме ли нещо а?Сега нещо не вистиска ли .Вички ги правят тия номера но когато си потърпевш е неприятно нали.Вие почнахте с номерата то не бе проверете тоя проверете оня.После Робуст нещо го подгони гузноста и се накъса да пита админите що са наказали наши хора.Живота продължава ние с Война си продължаваме до края защото нашия съюз ще остане най добрия от 3 ери насам.Това е истината братлета.Да не говорим че имаше неписано правило БГ съюзи да не се нападаме въпреки класиции което ние винаги сме спазвали за разлика от някой друг.

тцтцтц само глупости говорите  *crazy* преди да пишете помислете над това какво ще представите на хората даневи се смеят после  ;)ь
за вас какво означава "НАЙ-ДОБЪР"съюз ?
това да сте на първо място ли само ?
немислите ли че трябва да сте найстина добри а не да печелите войни които са нагласени не само със това да победите дадения съюз по нечестен начин,ми и да направите така че съюза да бъде разпаднат заради ваши изгоди ?
просто немисля че трябва да се пиши повече по-този въпрос немисля че има смисъл вече,
всеки който играе играта е наясно как играете вие и защо се имате за "НОМЕР ЕДНО"  *hahaha*
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
The_God
Галин Господинов
Полковник
******

Karma: +490/-443
Неактивен Неактивен

Публикации: 2262


България над всичко


Профил
« Отговор #8 -: Юни 25, 2009, 02:33:56 »

Що бе Галине само ние ли уговаряме войни а? Я виж техните.Сложи си ръка на сърцето и кажи като следиш толкова много играта в свят 3 предната ера колко пъти нашия съюз сигнализира за такива войни и нищо. Smiley
не уговаряте войни само вие, няма ккаво да отричам ... и аз съм уговарял, но в наш ущърб демек да подарявам, но не и да печеля по тоя начин... все пак това си е игра и първото място не трябва да е самоцел на някого и да е готов на всичко да го постигне, поне аз така си мисля, че трябва да е. Докато аз съм лидер на един или друг съюз наговорена война там няма да има. В свят 3 следя много от близо ситуацията независимо, че не играя и мога да кажа със сигурност, че нямаме уговорена война. Всичко си е чесно и почтено... Аз като бия държа да е така. Иначе за помощ преди съм подарявал войни, камикадзе съм бил и какво ли не още позволено и непозволено. Мисля, че винаги съм казвал нещата с истинските им имена и не съм крил нищо, както и сега няма да го правя. А относно миналата ера вие нямахте доказателствата, които ние имаме, а именно събщенията и т.н... Живи и здрави, но аз си искам наказанията да не изровя поста на един от босовете ,който квалифицира подарената война за нарушение, което подлежи на наказание, може символично 10 часа да е, но да го има.
Активен

AJAX
Asynchronous JAvascript and Xml
Сержант
**

Karma: +34/-20
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


AJAX


Профил WWW
« Отговор #9 -: Юни 25, 2009, 02:33:59 »

Да не говорим че имаше неписано правило БГ съюзи да не се нападаме въпреки класиции което ние винаги сме спазвали за разлика от някой друг.

 Grin Grin Grin Grin

Кой да се напада бре? Че таквиз тЕрикати ако не люмнеш - кой   Grin Grin Grin
Активен

Ако съдбата ти е обърнала гръб, просто почакай, докато се наведе...
kevin12
Лейтенант
***

Karma: +16/-24
Неактивен Неактивен

Публикации: 220


Профил
« Отговор #10 -: Юни 25, 2009, 22:21:43 »

Леле, що глупости изчетох. Единственото, което мога да твърся с чиста съвест без да си кривя душата е , че LAVINA НИКОГА не са уговаряли войни,но винаги са приемали капитулации. Щото си е тъпо някой като се предава да продължиш да го трепеш. И никой не е молен за НАП - просто имаше разбиране, че двата съюза ще бъдат съперници , но не и врагове. Защото е истина -  LAVINA НИКОГА не воюва с българи или български съюзи освен ако не е нападната.
  А колкото за най-добрите съюзи за мен естествено са TANGRA и BALKAN -толлова са напред с материала, че няма с кого да воюват и затова не участват в съюзната класация *bravo*
Активен
s0ldier
Сержант
**

Karma: +109/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 54


за вас горе¿Quieres que me alegra que ellos mismos


Профил WWW
« Отговор #11 -: Юни 26, 2009, 00:47:19 »

 *scratch* *crazy* *xxx* *tired*
Активен

3. Подписи:

    * 3.1. Задължително:
      - Да са с размери не по-големи от 400х100 pxl (широчина х височина) - независимо от това дали ще е в текстов или графичен вариант;
      - Картинките да са по-малки от 30kb;
Robust
Редник
*

Karma: +29/-18
Неактивен Неактивен

Публикации: 27



Профил
« Отговор #12 -: Юни 26, 2009, 00:56:43 »

Леле, що глупости изчетох. Единственото, което мога да твърся с чиста съвест без да си кривя душата е , че LAVINA НИКОГА не са уговаряли войни,но винаги са приемали капитулации. Щото си е тъпо някой като се предава да продължиш да го трепеш. И никой не е молен за НАП - просто имаше разбиране, че двата съюза ще бъдат съперници , но не и врагове. Защото е истина -  LAVINA НИКОГА не воюва с българи или български съюзи освен ако не е нападната.
  А колкото за най-добрите съюзи за мен естествено са TANGRA и BALKAN -толлова са напред с материала, че няма с кого да воюват и затова не участват в съюзната класация *bravo*
\
до господа админите , според мен заради личности като тази (kevin12) трябва да вкарате и наказание за лъжа !  Моля ви се заключете темата , не мога повече да търпя тези да лъжат най мазно .. при това доказателство което предоставихме и смеят да твърдят такова нещо.. Кевин моля те кажи ми от кое село си да дойда да ти запуша устата веднъж завинаги. Искам да кажа на целият ви съюз , за мен вие не можете да играете изобщо , не вярвам че сте на повече от 16 години !!!

Активен

Great Warrior Never Die
hArd
Лейтенант
***

Karma: +31/-65
Неактивен Неактивен

Публикации: 171


Профил
« Отговор #13 -: Юни 26, 2009, 01:12:56 »

Леле, що глупости изчетох. Единственото, което мога да твърся с чиста съвест без да си кривя душата е , че LAVINA НИКОГА не са уговаряли войни,но винаги са приемали капитулации. Щото си е тъпо някой като се предава да продължиш да го трепеш. И никой не е молен за НАП - просто имаше разбиране, че двата съюза ще бъдат съперници , но не и врагове. Защото е истина -  LAVINA НИКОГА не воюва с българи или български съюзи освен ако не е нападната.
  А колкото за най-добрите съюзи за мен естествено са TANGRA и BALKAN -толлова са напред с материала, че няма с кого да воюват и затова не участват в съюзната класация *bravo*

 TANGRA и BALKAN от доста време не играят за съюзна класация , но не са губили войни от ери насам . Аз лично нямах нищо против LAVINA , даже ми харесваха как бият наред , но като видях писмата и идеите на LOST_RUSE ли са кви са да постъпват по такъв безобразен начин и то спрямо български съюз , естествено че ще съм на странта на eXecutors , а и ако се замислите наистина са прави цяла ера се бият и накрая едно смешно ( с извинение ) съюзче се подиграе по този начин е просто недопустимо .
 Относно комплиментите от страната на kevin12 благодаря от името на цяла TANGRA , като допълвам факта , че ние рядко се бием с български съюзи а и да го правим е просто , защото на тези точки няма интрига а и на такова ниво достигаме само българи разбира се Smiley Стремим се главно да унижаваме турците и натрапниците подчертавам - Prince , Caduco , aGril  , но ако се наложи ще се сложи край и на безредието на LAVINA Smiley нищо лично
 hArd ( TANGRA )
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 01:14:52 от hArd » Активен
funtomas
Майор
*****

Karma: +333/-138
Неактивен Неактивен

Публикации: 827


Сеирджия в 13и свят със Sandman


Профил
« Отговор #14 -: Юни 26, 2009, 01:39:11 »

  А колкото за най-добрите съюзи за мен естествено са TANGRA и BALKAN -толлова са напред с материала, че няма с кого да воюват и затова не участват в съюзната класация *bravo*
Драго ми е да прочета подобно мнение... защото кадри на единият от тях са мои съюзници и приятели вече дълго време, макар и в съюз с друго наименование  *ok*. Един от малкото съюзи, който завърши поредната ера на БГ1 като екип, с който я и започна...
Активен

...Идеалният съюз за война... Дали...
Страници: [1] 2 3 ... 5   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!