Imperia Online България  
Март 29, 2024, 17:37:58 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: РЕКОРД ПО БЕЗЗАКОНИЕ , ПОДЛОСТ И МИЗЕРИЯ ОТ ЕБЕМ - ЛЕГИОН  (Прочетена 14947 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
borg_12
Сержант
**

Karma: +107/-79
Неактивен Неактивен

Публикации: 81


Профил
« Отговор #15 -: Май 18, 2009, 14:14:52 »

Понеже е късно да се вземат мерки за другите споменати от мен "подарени" ацц( във ваканционен мод са от много отдавна)  ще помоля админите да отменят наказанието на Естир. Така поне няма да има "двоен стандарт" при наказанията.
Активен

moby
Гост
« Отговор #16 -: Май 18, 2009, 16:52:47 »

   дъл  да  те  не  наричам  Страшний  ;D
Може да го наричаш Безсмертний , или само Кашчей  ;D ;D ;D .
Цялата тази ДРАМА , можеш ли да е опишеш ВЪВ  един ИТ  *freak*
Активен
atanas
Майор
*****

Karma: +314/-546
Неактивен Неактивен

Публикации: 599



Профил
« Отговор #17 -: Май 18, 2009, 21:24:58 »

Понеже е късно да се вземат мерки за другите споменати от мен "подарени" ацц( във ваканционен мод са от много отдавна)  ще помоля админите да отменят наказанието на Естир. Така поне няма да има "двоен стандарт" при наказанията.

Аха, с кое ацц играеш ти бе, младеж? Значи ние си мълчим за вас, а вие подмолно сте ни топяли, така ли? Да не мислиш , че има голяма разлика между нас и вас? Нама голяма , ама все пак има. Щото вие играете не само с всички ацц от Легион, ами и с половината от Царевец. Да не говорим и за другите глупости които направихте... Ама всички ацц трябва да ви ги закрият, щото пак сте с връзки за запушване на устите на другите... По мое мнение и естир отдавна не играе с това ацц, само някой " лихварстваше...с това ацц и наглеждаше армията.
Освен това в разрез със всички "правлила" на вашия съюз му беше сменено името, но после незнайно как си върна точките за съюзни проучвания даже с лихвите.
 Дано всички да ви изтрият, защото го заслужавате при това положение.
 Може само 1234 да оставят, защото е много упорит ( макар , че той ви изнесе съюза и той ви гледаше всички)
Активен

А ти направи ли си кефа като сложи минус?
the_knight
Гост
« Отговор #18 -: Май 18, 2009, 23:39:37 »

но сама ми кажи какво според теб се случва когато оставиш акаунта си на някой, който вече има?
Естир ли??? От този пост научавам някои неща, които не ми бяха казани от човека, на когото дадох акаунта си и които ме учудиха или... по-скоро разочароваха - явно само съм си мислела, че знам кой го е ползвал, но за това сама съм си виновна след като 2 месеца не се поинтересувах какво става с него...

А може ли само да те попитам... Мен ме наказваш, защото открито казах, че съм си дала акаунта. А останалите, които имат подарени акаунти и ги използват за точене в съюзната каса? Те обаче го правят тихомълком и затова наказание за тях няма. И част от тях са точно от този съюз, чийто лидер е авторът на тази тема. Ти го знаеш, Круме, защото преди време аз лично съм ти докладвала тези акаунти.

п.п. Аз направих грешка и си я признавам. Аз и преди това го казах, но...повече на никого Sad
« Последна редакция: Май 18, 2009, 23:41:08 от Elektra » Активен
nutri_care
Редник
*

Karma: +4/-13
Неактивен Неактивен

Публикации: 21


Профил
« Отговор #19 -: Май 19, 2009, 17:44:50 »

"браво" КРУМЕ за пореден път доказваш,че няма справедливост в  наказанията ти,брат ми естир го наказа точно няма и час след като си раздели армията по крепостите.то ясно инъче как да го разбие накой като са 2 милиона на куп.borisoff беше наказан докато е във мод.а пак за freak да не говорим дето сам си внасял в касата пари.ако продължавате в същия дух скоро нама да има кои да играе ио
Активен
expertoflove
еxpertoflove
Редник
*

Karma: +10/-9
Неактивен Неактивен

Публикации: 13


Любовта, която сме дарили, ще притежаваме вечно !


Профил
« Отговор #20 -: Май 21, 2009, 09:57:35 »

*rose* *heart*  Отговор  на  своеобразно  ЛС  откъм   Естир ! -      Wink  ;D  Липса  на  мисъл  съобщението  твое  обуславя  ,  грешни  съждения  логиката   в  него  долавя  !  Относно  епитетиката -  в  огледалото  огледал  си  се  и  намерил  си  в  изображението  там  конкретиката  !     Grin  Опитваш  се  съвсем  да  ме  разочароваш  ?  Дали  Еужения  Възлюбената  с  аналогични  мили  думи  очароваш  ?      Shocked    Cry  Поздравявам  те  с  ИТ  Слайда  ,  дано  не  прозвучи  от  теб  отново  глупостта  като  ручилото  на  гайда !   ;D   [:-}  http://www.vbox7.com/play:4623f395   *rose* *heart* 
Активен

Любовта, която сме пропуснали да дарим, ще бъде завинаги загубена!
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #21 -: Май 21, 2009, 21:38:27 »

Наистина е като латино сериал и не само бг1 - всички бг-та *hihi*
Аз затова се отказах да играя там и си подарих акаунта, че имаше добра икономика и добра армия, ама гледам, не са я използвали както трябва и са й видели сметката Grin Ще си го взема май, че хич не ми харесва да гледам такива доклади дори да не съм играла аз тогава *scratch*

Много ми се ще впрочем съюзът Дефендър да дойдат да ги понатупам и в свят 2 международен, че с бг-та повече няма да се разправям Smiley А беше интересно - веене на бели гащи от съюз от двама човека(аз и Насе772), модове, молби за спиране на атаките, искане на помощ за нас двамата от по-силни съюзи, които обаче им отказаха (защо ли Grin ) и какво ли не още Wink
Та...скъпи Дефендър, каня ви официално там Cool


п.п. И бих била благодарна горният доклад да бъде изтрит от тази тема и от останалите й клонинги - както вече казах не съм съгласна да бъде публикуван - нито сега, нито след 7 дни.


ХАХАХАХААХА как очакваш да дойдат хахахахахаха та те бяха 20 човека  и се скъсаха да молят за помощ  а ти чакаш пак да се натресат в безизходица хахахахаххахаха. поредните  смешковци нуждаещи се от хапове но нямащи рецепта Grin
жалко че са ти прецакали акк-та Sad но пък нали се сещаш че за това злобеят защото по друг начин не успяха Grin
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
the_knight
Гост
« Отговор #22 -: Май 21, 2009, 21:45:13 »

ХАХАХАХААХА как очакваш да дойдат хахахахахаха та те бяха 20 човека  и се скъсаха да молят за помощ  а ти чакаш пак да се натресат в безизходица хахахахаххахаха. поредните  смешковци нуждаещи се от хапове но нямащи рецепта Grin
жалко че са ти прецакали акк-та Sad но пък нали се сещаш че за това злобеят защото по друг начин не успяха Grin
Е, така си е, но...длъжна съм да пробвам Grin
Виж, за прецакването на акаунта ми не са виновни те, а някои мои "приятели" и...отчасти и аз Undecided
Активен
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #23 -: Май 21, 2009, 21:53:20 »

Е, така си е, но...длъжна съм да пробвам Grin
Виж, за прецакването на акаунта ми не са виновни те, а някои мои "приятели" и...отчасти и аз Undecided
нужно си е време тук за да разбереш на кой можеш да се довериш.. стават грешки няма как но здраве да е Wink шоуто трябва да продължи Grin
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
the_knight
Гост
« Отговор #24 -: Май 21, 2009, 21:56:11 »

нужно си е време тук за да разбереш на кой можеш да се довериш.. стават грешки няма как но здраве да е Wink шоуто трябва да продължи Grin
Така си е Smiley Обаче за мен шоуто ще върви само в световете със старата версия Wink
Активен
Stoimenov
nase772
Сержант
**

Karma: +137/-26
Неактивен Неактивен

Публикации: 70


Профил WWW
« Отговор #25 -: Май 21, 2009, 22:02:14 »

Така си е Smiley Обаче за мен шоуто ще върви само в световете със старата версия Wink
нямаш много избор тогава Grin виж аз в каква ферма съм се превърнал в новата версия  *hahaha*  да се смее ли човек да плаче ли *pardon*
Активен

jorometala-RONIN (БГ3) = ИЗМАМНИК- 1 ера няколко бана Grin НАЙ- великия
http://www.vbox7.com/play:4e8e2d8b
the_knight
Гост
« Отговор #26 -: Май 21, 2009, 22:09:36 »

нямаш много избор тогава Grin виж аз в каква ферма съм се превърнал в новата версия  *hahaha*  да се смее ли човек да плаче ли *pardon*
По малко и от двете *hihi*
Активен
Страници: 1 [2]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!