Imperia Online България  
Април 25, 2024, 01:34:23 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: КЛАСАЦИЯ СВЯТ 2, ЕРА 9  (Прочетена 15515 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #15 -: Февруари 21, 2009, 02:04:10 »

Никой не е отрекъл постиженията на Морисън и беше поздравен многократно...Освен за нагласените битки не ми е ясно срещу какво протестираш *scratch*
И защо да не се поздравяват хората? Нормално е при положение, че са постигнали нещо и са прекарали почти 4 месеца безсънни нощи заради това...
Електра аз си казвам мнението само по отношение на Мор и постиженията му са наистина впечатляващи ,още повече,че той няма наистина една нагласена битка .А за " тактика " за когото говерх ,става дума за един мой комшия в играта който си нагласи поне 100  битки ,но пак не успя да пробие до върха и за когото четох епитети ,че бил велик тактик което е една голяма лъжа
Активен

the_knight
Гост
« Отговор #16 -: Февруари 21, 2009, 02:15:48 »

 *ok*

п.п. Гледам че и мен си ме постнал там...аз битки не съм нагласявала, нито пък чрез измама стигнах тия нетни...
Даже до вчера си държах войската отпред и паладините по крепостите(ужас), без никой да ме посети, ама кой ли пък би могъл да предположи, че точно аз ще играя за нетни *freak*
Активен
bateemo
Сержант
**

Karma: +61/-102
Неактивен Неактивен

Публикации: 76


Профил
« Отговор #17 -: Февруари 21, 2009, 10:15:04 »

Поздрави и от мен  bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag bgflag
Честито и на воините и на фермерите.
Война да си каже какво да черпя - спечели си баса момчето - евала Smiley
Активен
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #18 -: Февруари 21, 2009, 13:44:53 »

Никой не е отрекъл постиженията на Морисън и беше поздравен многократно...Освен за нагласените битки не ми е ясно срещу какво протестираш *scratch*

Хей,момиче,по-спкойно де.Не протестирам за нищо ,а ей за това говорех,просто не си ме разбрала:
http://www4.imperiaonline.org/forums/bg/index.php?topic=16042.15
Активен

billyes
DRAGON
Майор
*****

Karma: +1109/-656
Неактивен Неактивен

Публикации: 643


Голям и лош .... DRAGON


Профил
« Отговор #19 -: Февруари 21, 2009, 14:04:29 »

сте  ти отговоря с увасение,защото не те познавам,имай предвид че съм магнит за неприятности ,да се оспя 1 h и картата ми полудява от мечове без значение в кой свят играя,няма да се оправдавам Да имах нагласена битка и си понесох наказанието 5 дни преди да свърши ерата бях БАН ,а дали сам тактик или не е без значение когато поиграем един срещо друг сте си направиш собствена преценка,надявам се да си доволен от отговора и да не си се пoчуствал засегнат  Smiley
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 14:06:25 от billyes » Активен

dlshv
ShaDowCHE
Капитан
****

Karma: +48/-69
Неактивен Неактивен

Публикации: 343



Профил
« Отговор #20 -: Февруари 21, 2009, 14:45:17 »

Аз ще кажа само, че за поредна ера Блатото се представиха блестящо и заслужено постигнаха 1-во място в съюзната класация...а на другите честито...само българи на 1-вите места...  Wink
Активен
catrin
Гост
« Отговор #21 -: Февруари 21, 2009, 15:20:50 »

POKHARA единственото което показваш е завист и злоба *xxx* срещу играч постигнал много и доказал се многократно. Когато си пръв в някоя класация тогава изказвай мнение.  *stop* Относно нагласените битки - всяко твърдение се подкрепя с доказателства,  ;D защото и аз мога да кажа много за битките на „впечатляващия” Morrison.  *hihi*
Активен
POKHARA
Сержант
**

Karma: +12/-17
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Профил
« Отговор #22 -: Февруари 21, 2009, 16:14:36 »

POKHARA единственото което показваш е завист и злоба *xxx* срещу играч постигнал много и доказал се многократно. Когато си пръв в някоя класация тогава изказвай мнение.  *stop* Относно нагласените битки - всяко твърдение се подкрепя с доказателства,  ;D защото и аз мога да кажа много за битките на „впечатляващия” Morrison.  *hihi*
Кое те кара да мислиш,че злобея и сега ще се джафкаме ли?Аз казах само какво виждам и какво е мнението ми .Моите цели си бяха едни от самото начало и аз ги изпълних на 100%,че накрая и двама принудих да спрат да играят ,който ме познава на живо знае,че най-малко играта би ме накарала да завиждам някому или да злобея и нямам причина да го правя ,повярвай.Стана ми смешно за какви тактики и стратегии говорите,заради това писах.
Не искам да става шоумен и да отговарям на всеки пост,излишно е- важното е какво мисля и че го казах.
Байлес аз съм Гамба твоя комшия от свят две .
Активен

Ladyflame_
Сержант
**

Karma: +690/-289
Неактивен Неактивен

Публикации: 92


Който щади лошите, вреди на добрите!


Профил
« Отговор #23 -: Февруари 21, 2009, 17:43:24 »

 *stop*Дами и господа, ерата беше динамична и интересна. Мисля, че всички герои в нея независимо от различията в гледните си точки имаха преди личните си цели една голяма и основна цел, а именно- бг.играчи да са на челните места в крайното класиране.Тази голяма цел се осъществи на 100%, благодарение на това, че за миг бяхме забравили за враждите помежду си :)Не мисля, че е редно след този успех да показваме лошите черти от българския характер....Заедно можем повече! bgflag
Активен
the_knight
Гост
« Отговор #24 -: Февруари 21, 2009, 18:18:15 »

*stop*Дами и господа, ерата беше динамична и интересна. Мисля, че всички герои в нея независимо от различията в гледните си точки имаха преди личните си цели една голяма и основна цел, а именно- бг.играчи да са на челните места в крайното класиране.Тази голяма цел се осъществи на 100%, благодарение на това, че за миг бяхме забравили за враждите помежду си :)Не мисля, че е редно след този успех да показваме лошите черти от българския характер....Заедно можем повече! bgflag

Да, това наистина е най-важното и е едно общо постижение, на българите, които играхме тази ера в свят 2 - че във всички класации, до една, на първите места се вее ето това знаме  bgflag *beer*
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 18:24:05 от Elektra » Активен
VICTORY
Редник
*

Karma: +3/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 5



Профил
« Отговор #25 -: Февруари 21, 2009, 23:22:47 »

Честито на всички първенци в свят 2 , честито на Morisson и крокодила и на целия му съюз . Morisson , какви са тез румънски флагове след теб в топ10 , как допусна такова нещо Smiley Бой и само бой , целия топ 10 трябваше да е български Smiley
Активен

SeraphNoi
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #26 -: Февруари 22, 2009, 18:32:17 »

Бе постижения...класации....една ера ще мине и друга ще дойде, всичко е до време.Имам една основателна забележка, този класик фалусиан за 1 ден направи 14К военни с 27 спечелени битки в защита, Крум го изтри и му взе военните точки.

[/quote]
Не знам как така се получи след това спечели още 3 битки в защита с немалко военни точки и старите му се появиха, изобщо не трябва да се смята в класацията, а всички под него са с 1 място нагоре.Ванка на румънците си нямаш на идея какво им се случи тази ера, сега ме помързява, но после ще пейстна малко скрийншоти, както и няколко знаменателни битки.Катрин не казвай, покажи с интерес ще видя многото ми нагласени битки...защо не говорехте за нагласени битки като бях първи по нетни без нито един войник?Признавам си че нощем селяните на електра и детермине идваха да копаят при мен, ха сега изтрийте ме от класацията  Tongue Който е играл с мен знае какво ми е отношението към нагласени битки, всички кудкудякащи пернати си умират от яд, че с нагласени са винаги идея зад мен  Smiley Мисля че Номадите са достатъчно показателни за възможностите на всеки играч.Въпросния ПОКХАРА, известен още като ГАМБА в нашия съюз спечели 2 войни сам - срещу гоустарми и съюза с най-многобройна армия, този на поляците.Катрин сигурно ще каже, че и те са нагласени  Grin А много ми е интересно някой освен фермите успя ли да пусне 13 ниво меле и брони?Това е една от тайните на "нагласения" Моррисън  Smiley
П.П.Тази ера сигурно пак ще играя, който иска може да се пробва, моля котенстации за всяка битка да се дава своевременно, че не ви знам болежките на всички завистници.
Активен

Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #27 -: Февруари 22, 2009, 19:03:04 »

Бе постижения...класации....една ера ще мине и друга ще дойде, всичко е до време.Имам една основателна забележка, този класик фалусиан за 1 ден направи 14К военни с 27 спечелени битки в защита, Крум го изтри и му взе военните точки.


Не знам как така се получи след това спечели още 3 битки в защита с немалко военни точки и старите му се появиха, изобщо не трябва да се смята в класацията, а всички под него са с 1 място нагоре.Ванка на румънците си нямаш на идея какво им се случи тази ера, сега ме помързява, но после ще пейстна малко скрийншоти, както и няколко знаменателни битки.Катрин не казвай, покажи с интерес ще видя многото ми нагласени битки...защо не говорехте за нагласени битки като бях първи по нетни без нито един войник?Признавам си че нощем селяните на електра и детермине идваха да копаят при мен, ха сега изтрийте ме от класацията  Tongue Който е играл с мен знае какво ми е отношението към нагласени битки, всички кудкудякащи пернати си умират от яд, че с нагласени са винаги идея зад мен  Smiley Мисля че Номадите са достатъчно показателни за възможностите на всеки играч.Въпросния ПОКХАРА, известен още като ГАМБА в нашия съюз спечели 2 войни сам - срещу гоустарми и съюза с най-многобройна армия, този на поляците.Катрин сигурно ще каже, че и те са нагласени  Grin А много ми е интересно някой освен фермите успя ли да пусне 13 ниво меле и брони?Това е една от тайните на "нагласения" Моррисън  Smiley
П.П.Тази ера сигурно пак ще играя, който иска може да се пробва, моля котенстации за всяка битка да се дава своевременно, че не ви знам болежките на всички завистници.


Аз имах 13-то меле и броня ... от военни приходи .... че и остана над два милиона желязо последните дни, които не можех да изхарча  *pardon*

А Румънския "мЪршал"  .... и Аз се учудих, че му въстановиха точки ....  но мислех, че са му орязали поне "подаръците" .... ама явно .... "дарителството" е приоритет за ЕКИПА .... важно е, от кой пазар е дарителя и дарявания  Wink
« Последна редакция: Февруари 22, 2009, 19:07:42 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
Morrison
CharlesEvoliOB
Лейтенант
***

Karma: +148/-70
Неактивен Неактивен

Публикации: 107


"Melodies are so far my best friend"


Профил
« Отговор #28 -: Февруари 22, 2009, 19:20:39 »

Аз имах 13-то меле и броня ... от военни приходи .... че и остана над два милиона желязо последните дни, които не можех да изхарча  *pardon*

А Румънския "мЪршал"  .... и Аз се учудих, че му въстановиха точки ....  но мислех, че са му орязали поне "подаръците" .... ама явно .... "дарителството" е приоритет за ЕКИПА .... важно е, от кой пазар е дарителя и дарявания  Wink
И при мен беше от военни приходи, една от "нагласените" ми битки, при която кортез се нашляка и падна с мааалко повече от 100К нетни и съвсем разбираемо се покри в мод...нямах амбициозни противници тази ера освен рагнар.


За тази ера това се оказа най-голямата ми битка в защита, а тази беше в нападение с 5400 военни точки
http://www16.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2009_2_20/560068_866955_443980
Моля да акцентирате и на златото взето от един български играч, мисля "най-доходоносната" битка тази ера.
http://www9.imperiaonline.org/imperia/game/_addons/dokladi/?path=bitki/2/2009_2_19/688955_859002_442639
Бе изобщо само чийтъри сме в свят2, чудно само защо не са ни банирали?Катрин подавай сигнали, където трябва на време, така ще облечеш голите си думи.
Активен

moby
Гост
« Отговор #29 -: Февруари 22, 2009, 19:24:41 »

Аз се чудя защо Мародера не поства музика  Cry ....- а то каква била работата . Г-н  Морисън го напляскал .   *SPITEFUL*
Активен
Страници: 1 [2] 3 4   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!