Imperia Online България  
Април 19, 2024, 10:55:56 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Петиция против строежа на Международен Ислямски Център  (Прочетена 22737 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
JT_BAD
Редник
*

Karma: +1/-2
Неактивен Неактивен

Публикации: 1


Профил
« Отговор #90 -: Февруари 06, 2009, 03:12:19 »

kephy   явно си чел доста книги ...изглеждаш умен  НО как да ти обесня че твойта свободия  извинете - СВОБОДА пречи , задушава и асимилира бавно МОЯТА СВОБОДА  !!! Това е нещо с което не мога да се примиря под никаква форма !!!!
Активен
gogoght
Гост
« Отговор #91 -: Февруари 06, 2009, 09:33:20 »

Определено искаш нещо да се позахапем.От какво да се срамувам незнам.Пак повтарям работя във фирма чийто контролен пакет акции е собственост на "Химимпорт" АД със седалище и регистрация гр.Цуг Швейцария.За какъв борчески фолклор  ми говориш..слушам Шарл Азнавур.
Извинявам се, ако си приел "каучукари" за обида. Имах предвид Химипорт Рабър, но явно не си към него. Не съм искал да те обидя.  Wink Wink Wink  *rose* *rose* *rose*

Не беше нужно да споменаваш под чия шапка са тез дружества - прозвуча като изтъкване. Споменаването на ТИМ е достатъчно да те питам за борческия фолклор.
Активен
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #92 -: Февруари 06, 2009, 11:53:28 »

kephy   явно си чел доста книги ...изглеждаш умен  НО как да ти обесня че твойта свободия  извинете - СВОБОДА пречи , задушава и асимилира бавно МОЯТА СВОБОДА  !!! Това е нещо с което не мога да се примиря под никаква форма !!!!

Как ти пречи и как те задушава? 
Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Levski1914
Сержант
**

Karma: +95/-73
Неактивен Неактивен

Публикации: 68



Профил
« Отговор #93 -: Февруари 08, 2009, 05:05:33 »

Как ти пречи и как те задушава? 
Ето така ме задушава
http://www.youtube.com/watch?v=AJOZhCpmmuw&eurl=http://video.google.com/videosearch?q=%D0%93%D0%9E%D0%A0%D0%98+%D0%93%D0%9E%D0%A0%D0%98iurl=http://i2.ytimg.com/vi/AJOZhCpmmuw/hqdefault.jpg

МИЗЕРЕН ИСЛЯМ
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 05:24:45 от Levski1914 » Активен

demon
Anahronic
Сержант
**

Karma: +20/-43
Неактивен Неактивен

Публикации: 66


Бъдеще няма.Бъдещето е ново минало


Профил
« Отговор #94 -: Февруари 08, 2009, 12:10:32 »

 слаба държава  *scratch* - то по принцип  турци няма - съвкупност от номадски племена през 13 век - нещо като ислиамски съюз срещу византия( и самото им име е османлии - от династията управлявала /  даи им на тея измислените по некои лев и постоянна работа и ще станат марсианци/
Активен

                Славата отлита, но забравата е вечна.
kassap
Лейтенант
***

Karma: +432/-182
Неактивен Неактивен

Публикации: 120


Semper Fidelis


Профил
« Отговор #95 -: Февруари 08, 2009, 16:38:51 »

/  даи им на тея измислените по некои лев и постоянна работа и ще станат марсианци/
Много ми е интересно, защо никой не се притеснява, че близо 1% от населението на Великобритания са джедаи.
(Поне така са самоопределили като религиозна принадлежност на последното преброяване)
Питам се, някой проверява ли, какви са тези англичани, дето купуват имоти у нас?

П.С. Някой не смята ли, че темата е в противоречие с правилата на форума?
« Последна редакция: Февруари 08, 2009, 23:19:05 от kassap » Активен

Qui audet adipiscitur
kephy
DISTRUSTED MEMBER
Капитан
****

Karma: +72/-185
Неактивен Неактивен

Публикации: 478


Nec vitia nostra nec remedia pati possumus ...


Профил
« Отговор #96 -: Февруари 09, 2009, 14:21:30 »


Евтина пропаганда. Чудесен пример за спекулативно объркване на религия, етнос, нация и гражданство.
Особено интересна беше мисълта на журналистката: "Аз може да съм по паспорт гражданка на Германия, ама по националност съм си българка". И с какви очи тая кокошка пита хората, защо като са граждани на България се чувстват помаци или турци?
Да оставим на страна , че репортажът сам по себе си е изключително гадна пропаганда. Да думата е гадна.

Освен това има много големи проблеми с равенството помаци = българи мохамедани от историческа гледна точка.  Особено интересна е тезата на журналистката, че помаците трябва да черпят знания за историята от "Време Разделно", роман, който е на път да стане "Книгата на България" според анкетата "Голямото четене". И като си даваме посочки ето една:
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=145615&srcpos=3



 
« Последна редакция: Февруари 09, 2009, 14:48:52 от kephy » Активен

HUMANS NEED FANTASY TO BE HUMAN TO BE THE PLACE WHERE THE FALLING ANGEL MEETS THE RISING APE.
Галахад
Вестоносец
*

Karma: +1084/-1010
Неактивен Неактивен

Публикации: 1487



Профил
« Отговор #97 -: Декември 18, 2012, 14:11:38 »

Евтина пропаганда. Чудесен пример за спекулативно объркване на религия, етнос, нация и гражданство.
Особено интересна беше мисълта на журналистката: "Аз може да съм по паспорт гражданка на Германия, ама по националност съм си българка". И с какви очи тая кокошка пита хората, защо като са граждани на България се чувстват помаци или турци?
Да оставим на страна , че репортажът сам по себе си е изключително гадна пропаганда. Да думата е гадна.

Освен това има много големи проблеми с равенството помаци = българи мохамедани от историческа гледна точка.  Особено интересна е тезата на журналистката, че помаците трябва да черпят знания за историята от "Време Разделно", роман, който е на път да стане "Книгата на България" според анкетата "Голямото четене". И като си даваме посочки ето една:
http://www.mediapool.bg/show/?storyid=145615&srcpos=3


Хах, Време Разделно на Антон Дончев ни създавало лошо име на диваци. Тогава Крум Страшни какво име ни създава пред света, пиейки от толкова органична чаша Grin Ами княз Борис, изклал 52 боилски рода. Ами Калоян, който екзекутира Балдуин Първи. Все лошо име. Само че тях не ги споменаваме щото не ни е платено да ги споменем. Като ни кихнат кинти и тях ще ги обявим за лоши, за масови убиици, за престъпници. Но, от друга страна виждаш ли, клането в Батак, Копривщица и пр. не е клане. Това са скарали се на етническа основа хора и позбили се малко. Нека не преекспонираме нещата толкова. Западняците може да ни помислят за националисти. Срамота. Излагаме България! Но костите и пробитите черепи в костниците. Неее, това са кости на българи, получили фрактури при трудови злуполуки. ТЕЛК комисиите на запад се произнесоха, а вие искате да ми прецакате хонорарите с обратни твърдения. Безсрамие. Завист. Ма Чипровско Въстание - глупости! Това е сбирка на пияни селяни, които с оръжие в ръка принуждават горките бедни турци да ги поубият леко а безсрамните съвременници имат наглоста да им вдигат паметници. Ма това че Чипровци било изгорено а от Клисура остава само едно муле - глупости. Пияните селяни във вакхански транс се самозапалват и останалите живи се самоизколват. Но етническото ни мракобесие обвинява турците. Имало помохамеданчване и то насилствено. Наопаки, българите сами приемали исляма щото били много дълго време християни и копнеели за промяна.

Незнам дали е така и автора на горната статия дали е прав, но в едно съм сигурен. Ако го е имало Манол, то с кеф и божие вдъхновение би заклал такава отрепка и гнъсна органична мърша без угризения, а Страхил войвода би заврял цевта на дългата си пушка сещате се къде на този списвател и би дръпнал спусъка та да го изстреля на Марс, белким се не пръква в нашата родина повече такова продажно семе дето нищо не може да напише сам но за сметка на това хули можещите от злоба.


 
« Последна редакция: Декември 18, 2012, 17:35:47 от Галахад » Активен

Слава на Иисуса Христа - Бога наш!
"...защото езикът на селянина му е даден, не - за да плещи, а - за да лиже ботуша на господаря си... и, ако той не лиже господарския ботуш, езикът му следва да бъде изтръгнат!..


С кремъклийка пушка, с проста сопа,
със камък и стрели от бучиниш,
дедите ни завардиха Европа
и турците не стигнаха Париж!
Страници: 1 ... 5 6 [7]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!