Imperia Online България  
Април 18, 2024, 09:50:05 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Класация Свят 1 Ера 9  (Прочетена 4264 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
moby
Гост
« -: Януари 20, 2009, 17:50:57 »



Активен
Dimitar Dokov
Arkantos
Лейтенант
***

Karma: +24/-39
Неактивен Неактивен

Публикации: 158



Профил
« Отговор #1 -: Януари 20, 2009, 19:24:34 »

браво, намерил се е някой да качи класацията, за което му благодаря. Честито на всички първенци. Наистина падна една добра игра. Бих искал да попитам и за саюзната класация, хубаво би било и нея да я видим в краен вид.
Активен
moby
Гост
« Отговор #2 -: Януари 20, 2009, 19:47:07 »

Съжалявам , но отдавна не играя . Ако някой е снимал съюзната , нека да е постне тук .
Активен
Krokodil
Минало ...
Trusted Member
*

Karma: +998/-578
Неактивен Неактивен

Публикации: 2216


Духът на един мъртвец ... Винаги Обитаващ БЛАТОТО


Профил
« Отговор #3 -: Януари 21, 2009, 00:41:08 »

Поздравления на StormaR - за военната класация и на БАРОНА за достойната му конкуренция Wink

Искам да поздравя за постигнатото специално  Vrag и BGBPC .... на тези нетни точки такова класиране по военни  .... е доста трудно постижение ....  *bravo* *bravo* *bravo* *beer*
« Последна редакция: Януари 21, 2009, 00:51:11 от Krokodil » Активен

УВАЖЕНИЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ С ДЕЙСТВИЯ, ПОСТЪПКИ И ОТНОШЕНИЕ А НЕ ВЪРВИ В КОМПЛЕКТ С ДЛЪЖНОСТТА ВЪВ ФОРУМА И ИГРАТА !
Цитат на: Krum
... това не е ваша работа,... и Ви препоръчвам да играете друга игра защото тук аз съм назначен от определени хора и Вие не можете да ми държите сметка. *KING*
  

Регистрация Класики
the_knight
Гост
« Отговор #4 -: Януари 21, 2009, 01:46:08 »

И на теб за нетната ;D
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #5 -: Януари 21, 2009, 05:03:22 »

     да много добра игра на BGBPC беше до мене и го наблюдавах зорко  Smiley 
Активен
bgbpc
Редник
*

Karma: +60/-11
Неактивен Неактивен

Публикации: 17



Профил
« Отговор #6 -: Януари 21, 2009, 09:23:57 »

Благодаря за добрите думи. Ако барона не ме беше отнесъл щях да съм и по-добра конкуренция  Grin. Поздрави за първенците в класациите. Напълно заслужено сте първи. Борихте се през цялата ера
Активен
vrag
Редник
*

Karma: +6/-1
Неактивен Неактивен

Публикации: 2


Профил
« Отговор #7 -: Януари 21, 2009, 11:24:51 »

Поздравявам Крокодила за победата по нетни и при това с голяма разлика, поздравявам Стормар за много силната игра и уникалните бойни пзнания ....разбира се и всички попаднали по една или друга причина в класацийте по горе  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*  *bravo*
Активен
barona111
Лейтенант
***

Karma: +57/-111
Неактивен Неактивен

Публикации: 196



Профил
« Отговор #8 -: Януари 21, 2009, 20:55:44 »

Благодаря за добрите думи. Ако барона не ме беше отнесъл щях да съм и по-добра конкуренция  Grin. Поздрави за първенците в класациите. Напълно заслужено сте първи. Борихте се през цялата ера
   Е аз така и до днеска нямам обяснение кой ми беше писал "онези" 2 съобщения от твоя ацц, затова и те занулих по средата на ерата, но ти се въстанови удивително бързо и натрупа доста доблест, която си мислих, че правиш с леки копия, но се оказа че не е така  *ok*... Продължавай в същият дух(но без обидни msg), аз мисля да почина следващата ера  *beer*
Активен
lordfen
Редник
*

Karma: +27/-35
Неактивен Неактивен

Публикации: 6



Профил
« Отговор #9 -: Януари 26, 2009, 11:23:58 »

нещо сам много избелен в тая военна класация  Cool .Честито и на кроки вапреки че можеше да не е номер 1 по нетни, просто беше оставен да стане. Успех на всички в играта.
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!