Imperia Online България  
Април 19, 2024, 07:02:32 *
Добре дошъл/дошла, Гост. Моля, въведи своето потребителско име или се регистрирай.
Изгуби ли регистрационния е-мейл?

Влез с потребителско име, парола и продължителност на сесията
 
   Начало   Помощ Търси Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Blackness има нужда от войни  (Прочетена 13877 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« -: Декември 31, 2008, 20:38:39 »

Във връзка с осигуряването на възможността за бъдеща съюзна война с LDKnights се предлагат съветнически места за играчи, желаещи да воюват и по-възможност с прилично количество нетни точки.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
olgaru
Гост
« Отговор #1 -: Януари 01, 2009, 12:09:28 »

мога да дойда за войничката  >Grin bgflag
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #2 -: Януари 01, 2009, 14:28:32 »

Правилото за разлика в общите нетни на съюзите до пет пъти още важи, нали?
С теб ще имаме нужните точки, стига да искаш малко екшън. Тези момчета вдигат яко точки в последните два дни, готвят офанзива.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #3 -: Януари 01, 2009, 18:35:59 »

С голямо удоволствие бих помогнал и извън съюза,но са ни приятели Smiley .
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #4 -: Януари 01, 2009, 19:57:03 »

А кои са ви враговете?
Към masterwar имам отношение, защото беше в They при турците, които гледаха в началото само да пречат с палежи на всички български играчи. Щом искат война на националистична основа, ще си я получат, поне тези, които останаха активни. Risaras побърза в началото да сключим примирие (явно не само с мен) и аз приех при условие, че до края на ерата няма да помага на враговете ми, а именно турците ведно с останалите членове на съюза им и извън съюзни приятелчета. Сега какво стана? Прие masterwar и после условие: ако го нападнеш... ами такова... ще ни развалиш споразумението. Всичко, що е чужденец, отива в месомелачката. Ако сме живи след това и има желаещи за екшън българи, започваме да се забавляваме с тях. И ерата свършва...
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #5 -: Януари 01, 2009, 20:12:27 »

А кои са ви враговете?
Към masterwar имам отношение, защото беше в They при турците, които гледаха в началото само да пречат с палежи на всички български играчи. Щом искат война на националистична основа, ще си я получат, поне тези, които останаха активни. Risaras побърза в началото да сключим примирие (явно не само с мен) и аз приех при условие, че до края на ерата няма да помага на враговете ми, а именно турците ведно с останалите членове на съюза им и извън съюзни приятелчета. Сега какво стана? Прие masterwar и после условие: ако го нападнеш... ами такова... ще ни развалиш споразумението. Всичко, що е чужденец, отива в месомелачката. Ако сме живи след това и има желаещи за екшън българи, започваме да се забавляваме с тях. И ерата свършва...
Ерата не е далече от края си.Побиите ги тез...особено този masterwar и от мен.Ако нямахме примирие с тях щях да се включа.Иначе и ние имаме проблеми сега и ще започва шоуто в следващите дни.
Активен
olgaru
Гост
« Отговор #6 -: Януари 01, 2009, 20:37:39 »

за кога се предвижда началото на войната?
Активен
Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #7 -: Януари 01, 2009, 21:22:54 »

Зависи дали ще ми влязат шпионите. Ако имаме нужните нетни предполагам през нощта на втори срещу трети, след пускането на атаките. Тъкмо са почивни дни и ще имам възможност да прекарам повече време пред компютъра. Освен това те са развити много добре икономически и оставим ли ги да трупат войска не се очертава розово бъдеще.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #8 -: Януари 02, 2009, 04:09:47 »

по принцип съм съгласен но докато се биех със сърби и турци някои Българи пробваха да ни занулят,затова за сега ще стоя на страна докато не получа сигурност от тях иначе сме с вас *pardon*
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #9 -: Януари 02, 2009, 10:49:36 »

по принцип съм съгласен но докато се биех със сърби и турци някои Българи пробваха да ни занулят,затова за сега ще стоя на страна докато не получа сигурност от тях иначе сме с вас *pardon*
абе ....не те ли е срам да го кажеш това .....освен българи други бихте ли ....и прибра при теб всички отрепки в блица .... е такова нахалство няма
Активен

olgaru
Гост
« Отговор #10 -: Януари 02, 2009, 12:20:36 »

абе ....не те ли е срам да го кажеш това .....освен българи други бихте ли ....и прибра при теб всички отрепки в блица .... е такова нахалство няма
момчетата занулиха  *rose*  скорпиона и още няколко играчи от компанията,както и всичките му акаунти...с които не знам защо  *scratch* му беше разрешено да си играе и да си пали  *hmm*

п.п. - всъщност думата "отрепка" много върви да се използва от един модератор - възхитена съм...браво
« Последна редакция: Януари 02, 2009, 12:26:44 от olgaru » Активен
shpriglata
Сержант
**

Karma: +17/-49
Неактивен Неактивен

Публикации: 85



Профил
« Отговор #11 -: Януари 02, 2009, 12:46:41 »

абе ....не те ли е срам да го кажеш това .....освен българи други бихте ли ....и прибра при теб всички отрепки в блица .... е такова нахалство няма
незнам как не ти е неудобно,но все си мисля,че и scorpion и black eagle и mturkan и the world не са точно бг. ,а всички бяха занулени от нас и то без ваша помощ.А колкото до "отрепките"те поне помагат,а не фермят цяла ера като някои .
Активен


                       КЛАСАЦИЯ СВЯТ 10 ЕРА 14
Chingiz
Генерал
*******

Karma: +1153/-240
Неактивен Неактивен

Публикации: 2888


ZEALOT


Профил
« Отговор #12 -: Януари 02, 2009, 13:48:43 »

то едно фермене ...цяла ера за 6 провки Smiley)) .... можеш да питаш Скелета още при първото му запитване кои единствен от бг съюзите бяха готови да му помогнат ...и какво ми каза той .... а това кой кого е занулил е друг въпрос и кой колко е помагал
ПП .....Оля .... ма на всяка манджа мерудийка стана бре .... евала:)
Активен

Skeletan
Подлеций
Капитан
****

Karma: +675/-272
Неактивен Неактивен

Публикации: 441


В душата ми е мрака!


Профил
« Отговор #13 -: Януари 02, 2009, 14:02:55 »

След като видях, че турците няма да престанат да палят и играят само да пречат на развитието на български играчи реших да питам всички лидери на български съюзи дали желаят да се включат в съвместна офанзива. Само Чингиз и brasna4a благоволиха да ми отговорят. Затова с Оля се разбрахме да играем в защита доколкото можем и да продължим да се развиваме икономически. На мен лично muhatausa пуска няколко атаки, ще се радвам, ако го дочакам в обхват.
Активен

Компромисът е добър чадър, но лош покрив.
naftex
Майор
*****

Karma: +429/-442
Неактивен Неактивен

Публикации: 977



Профил
« Отговор #14 -: Януари 02, 2009, 14:34:29 »

След като видях, че турците няма да престанат да палят и играят само да пречат на развитието на български играчи реших да питам всички лидери на български съюзи дали желаят да се включат в съвместна офанзива. Само Чингиз и brasna4a благоволиха да ми отговорят. Затова с Оля се разбрахме да играем в защита доколкото можем и да продължим да се развиваме икономически. На мен лично muhatausa пуска няколко атаки, ще се радвам, ако го дочакам в обхват.
Ами Скеле пиши ми на лични какво сте се разбрали,че доста пряко ме интересува.
Активен
Страници: [1] 2 3   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by PHP Powered by PHP Powered by SMF 1.1.12 | SMF © 2006-2009, Simple Machines LLC Валиден XHTML 1.0! Валиден CSS!