prevoda4

(1/1)

ghim-333:
izvinqvam se 4e pi6a na latinica, ama da ima prevoda4 tuka???ne6to mnogo stranno i se stori tova syob6tenie *gamer* :o :(

Filler how much said the DIVINE leader. I RESPECT DIVINE. Lucky7 has store clerk un' error attacking ANNIHILUS.

nqkoi da moje da mi go prevede???

Oton:
Цитат на: ghim-333 в Октомври 15, 2008, 15:31:30

izvinqvam se 4e pi6a na latinica, ama da ima prevoda4 tuka???ne6to mnogo stranno i se stori tova syob6tenie *gamer* :o :(

Filler how much said the DIVINE leader. I RESPECT DIVINE. Lucky7 has store clerk un' error attacking ANNIHILUS.

Filler, колко каза лидерът на DIVINE. Аз уважавам DIVINE. Lucky7 има склад, грешка да се атакува ANNIHILUS.

На английски е пълна боза текста. Абсолютно нищо не се разбира.

Hidalgo:
Цитат на: ghim-333 в Октомври 15, 2008, 15:31:30

ДА някоя бараба го е правил със гаден транслейтър .
ПО-принцип Анихила е много добър играч , но тази ера не играе сериозно (влиза през 2 дни сигурно) , дори може да го погледнете в класацията на предишните ери на свят 3 . :-X
Миши  умната  ;D

LucasBoy:
Имам чувството, че или е добър съвет да не атакуваш ANNIHILUS и касата на лъки7 или заплаха за същото... От това: "Filler, колко каза лидерът на DIVINE? Аз уважавам DIVINE" (къса ми се сърцето да го пиша на англ.) може да се съди и за един вид данък, който трябва да бъде платен...

Навигация

[0] Списък на темите